Armello icon

4.5 31k Yorumlar 32


1.0 Yayınlayan: League of Geeks


Hakkında

armello apk,armello apk indirArmello Apk indir , süreında hem bayağı oyuncular bununla beraber uzman eleştirmenler tarafından coşkuyla karşılanan ünlü …

armello apk,armello apk indir

Armello Apk indir , süreında hem bayağı oyuncular bununla beraber uzman eleştirmenler tarafından coşkuyla karşılanan ünlü bilgisayar oyunu konseptine dayanan renkli bir maceradır. League of Geeks stüdyosunun geliştiricilerinin PC sürümünü mobil platforma başarıyla taşıması üç uzun yıl aldı, sadece resmi sürüm henüz “gerçekleşmedi” ve yenilik beta testinde. Proje, RPG, CCG ve stratejinin muhteşem unsurlarını ustaca kullanarak kullanıcılara kendilerini görkemli bir sanal dünyaya kaptırma olanağı sunuyor.

 

Armello Apk indir

 

Armello’daki tüm oyun etkinlikleri, çeşitli antropomorfik hayvanların yaşadığı bir krallıkta gerçekleşiyor. Oyuncular mevcut klanlardan herhangi birinin liderinin kontrolünü ele almaya ve boş tahtı ele geçirmek için yarışmaya çağrı ediliyor. Sadece sorun şu ki, her klan tahtta kendi temsilcisini görmek istiyor; mücadele acımasız, uzun, kurnaz ve kanlı olacak. Projede kullanılan oyun mekanizmaları fazlaca basit ve anlaşılır olmasına rağmen stratejik taraf rahatlamanıza ve akışa devam etmenize izin vermeyecektir – komplolar, entrikalar, düşmanca ittifaklar, rakipler hükümdar olmanızı engellemek için her şeyi yapmış olacaktır. Dünyanın.

Armello projesinde şiddetli harpların dinamikleri, yeni yerlerin sakin bir halde keşfedilmesi ve serüven tutkusu, çok fazla süre ve çaba harcanan devrim niteliğindeki keşiflerden ve devamlı gelişimden soyutlanmaya izin vermiyor. Yeni şehirler ve köyler üzerinde denetim kurun, görevleri tamamlayın, asistanlar kiralayın, her türden canavar ve soyguncuyla savaşın, basit fiziksel tekniklerin yanı sıra sihir kullanın, bir sonraki hamlenizi planlayın, büyük bir kart destesi toplayın ve en yakın takip edenleri iterek tahtı ele geçirin. öteki oyuncuların karşısında.

 

Armello Apk indir

 

Armello, üç oyun tarzını birleştiren büyük bir maceradır. Kart oyunlarının derin taktikleri, masa oyunlarının varlıklı stratejisi ve fantastik rol yapma oyunlarından bir serüven. Armello’nun Büyük Klanlarından birinin kahramanı olarak görevler gerçekleştirecek, ajanlar kiralayacak, keşfedecek, canavarları yenecek, büyü kullanacak ve öteki oyuncularla karşılaşacak, tek bir nihai hedefin peşinde koşacaksınız: Armello’nun kralı veya kraliçesi olmak!

Armello apk içerik derecelendirmesi PEGI 7Mild Violence, Fear’dır ve 24 api ve üzerini destekleyen android cihazlara indirilip kurulabilir.

Armello, üç oyun tarzını birleştiren büyük, gösterişli bir maceradır; Kart oyunlarının derin taktikleri, masa üstü oyunlarının zengin stratejisi ve fantastik RPG’lerin macerası.

Armello’nun Büyük Klanlarından birinden bir kahraman olarak, tek bir nihai hedef doğrultusunda arayışa girecek, planlar yapacak, ajanlar kiralayacak, keşfedecek, canavarları yok edecek, büyü yapacak ve diğer oyuncularla yüzleşeceksiniz; Armello’nun Kralı veya Kraliçesi olmak! Armello Krallığı güzel olmasıyla birlikte tehlikelidir. Tehlikeler, felaketler ve haydutlar her köşede gizleniyor ve Rot olarak malum, yayılan yozlaşma, aslabir canlıya dokunulmuyor.Zc

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

7.0

Android

7.0

Şu tarihte mevcut:

Get Armello on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (31095 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 23 Eyl 2018

The wait is finally over, welcome to Armello on Android!The King has fallen to a dark corruption, and it’s up to you to stop him and your opponents for the good of Armello. Choose your hero and step into the fray. Leverage subterfuge, spells and careful strategy to wrangle control of the game's chaotic odds as you quest for the throne.Play through the Prologue first, get comfortable in Singleplayer and then try your odds in Multiplayer!Good luck, adventurer.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 31,095
Değerlendirme
4.5
31k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap