BADLAND icon

4.3 1.6m Yorumlar 36


3.2.0.96 Yayınlayan: HypeHype Inc.


Hakkında

badland apk,badland apk indirBADLAND Apk indir , görevinizin karakterinizi her seviyenin sonuna ulaştırmak olduğu bir platform oyunudur. Her fırsatta …

badland apk,badland apk indir

BADLAND Apk indir , görevinizin karakterinizi her seviyenin sonuna ulaştırmak olduğu bir platform oyunudur. Her fırsatta onu takip eden düzinelerce tehlikeden kaçın. Oyun, çeşitli sahne ve ortamlardan geçeceğiniz 80’den fazla farklı seviyeye sahip bir kampanya moduna sahiptir.

 

BADLAND Apk indir

 

BADLAND ek olarak aynı cihazda dört oyuncuya kadar katılabileceğiniz son derece orijinal bir yerel çok oyunculu mod sunuyor. Hayatta kalmak için rakiplerinizi dönen daire testerelerin önüne itmeniz problem değil. Yada bu sizin için çok zorsa dostlarınızla ortaklaşa iş yapabilir ve değiştirilmiş tek oyunculu hikayeyi dört oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Badland, görkemli grafiklere sahip, eğlenceli ve orijinal bir platform oyunudur.

BADLAND’IN ÖZELLİKLERİ:
100 hakkaten benzersiz seviyeye sahip Tek Oyunculu harekât ve güncellemelerle daha fazlası gelecek.
Aynı cihazda 23 seviyede dört oyuncuya kadar çok oyunculu mod ve gelecekteki güncellemelerde daha çok içerik.
SEVİYE EDİTÖRÜ: Seviyeler oluşturun, paylaşın ve oynayın.
Sıfırdan başlayın veya resmi seviyeleri değiştirin.
Oyun kumandaları için tam destek.

 

BADLAND Apk indir

Son aşama sürükleyici görsel-işitsel oyun deneyimi.
Android telefonlar, tabletler ve Android TV için tasarlanmıştır.
Güncellemelerle daha fazla seviye ve içerik geliyor.
Buluta Kaydetme ve Sürükleyici modu destekler.
BADLAND, serüven kategorisinde yayınlanmıştır ve Frogmind tarafından geliştirilmiştir. Web sitemizdeki ortalama derecelendirme 5 yıldız üzerinden 0,0’dır. Sadece bu uygulama, farklı derecelendirme platformlarına bakılırsa 5 üzerinden 4,5 yıldızla derecelendirildi. Ek olarak kullanıcılarımızın uygulama hakkında iyi bir fikir sahibi olabilmesi için BADLAND için yorumunuzu web sitemize bırakabilirsiniz.

APK’yi indirin ve favori Dosya yöneticinizi kullanarak açın ve dosya adına dokunarak yükleyin. Kurulum başlamazsa Android ayarlarınızdan bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz gerekir. Uygulama 2 yıl önce güncellendi, BADLAND gibi bazı uygulamalar Temple Run, Terraria, Real Racing 3, FIFA 15 Ultimate Team, Minecraft: Pocket Edition Demo, Pokémon GO, Ingress Prime, Minions Paradise™’dır. Bir inceleme yazmak istiyorsanız bu uygulamayı yükleyin ve web sitemize puan verin. Hızımız yüksek olduğundan indirme işlemi sorunsuzdur ve BADLAND ücretsizinin mevcut tüm sürümlerine doğrudan bağlantılar sunuyoruz.BADLAND hakkında daha çok informasyon edinmek istiyorsanız badlandgame’i ziyaret edebilirsiniz .

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

3.2.0.96

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get BADLAND on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.3 Rating (1605153 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 28 Ağu 2023

Bug fixes.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 1,605,153
Değerlendirme
4.3
1.6m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap