Ana Sayfa Blog

2024 En iyi Uygulamalar

Yayınlayan: admin

Mart 6, 2024

2024 en iyi uygulamalar,en iyi uygulamalar

2024 En iyi Uygulamalar Yeni yıla girerken herkesin kendine özel hedefleri olabilir, ancak kimi zaman en iyi yol ufak alışkanlıklar edinmekten geçer. Bunlar daha sağlıklı beslenmek, daha fazla yemek pişirmek yahut sigara yada alkolden uzak durmak şeklinde olabilir.

 

2024 En iyi Uygulamalar

 

Bu alışkanlıkları kazanmak için kullanabileceğiniz mükemmel uygulamalardan biri Streaks. Bir süredir mevcud bu uygulama, yeni yıl kararlarınıza ve daha fazlasına yardımcı olmak için hala muhteşem bir seçenek. Streaks temelde, her gün iyi alışkanlıklar edinmenize yardımcı olan bir yapılacaklar sıralaması. Günlük olarak yapmak istediğiniz 24 göreve kadar ekleyebilir ve tamamladığınızda bunları işaretleyebilirsiniz.

 

Uygulama, tamamlamanız gereken bir şey olduğunda sizi hatırlatır ve uygulamadaki serilerinizi korumak bu iyi alışkanlıkları pekiştirmenize yardımcı olur. Kötü alışkanlıkları kırmak için negatif davranış seçeneği de var; örneğin sigarayı bırakmak, fazla abur cubur yiyecek benzer biçimde.

Streaks uygulamasının güzelliklerinden biri de tasarımının zarifliği. Gmeşhurk ilerlemenizi görmek basit ve akıcı bir şekilde yapılıyor ve kullanımı rahat. Ana ekranda etkileşimli widget’lar bile var, uygulamayı açmadan işlerinizi takip etmenize yardımcı oluyor. Streaks, iOS için 5 dolarlık tek seferlik bir ödeme ile kullanılabilir.

 

2024 En iyi Uygulamalar
2024 En iyi Uygulamalar

Eğer Streaks benzer biçimde ancak bir adım daha ileri giden bir uygulama arıyorsanız, Way of Life’ı düşünebilirsiniz. Way of Life ile her gün bir alışkanlığınızı başardığınızda bir “zincir” oluşturacaksınız. Bu zinciri ne kadar uzun tutabileceğinizi görmek, huy geliştirmeyi pekiştirecek.

 

2024 En iyi Uygulamalar

 

Ancak Way of Life, Streaks’ten bir adım daha ileri giderek, her davranış için bir gmeşhurk alanı sağlıyor, böylece ilerlemenizi not alabilir ve gözden geçirebilirsiniz. Sıradan tasarımına rağmen, Way of Life detaylı analizler de sunuyor.

Way of Life’ı ücretsiz indirebilirsiniz, ancak bir tek üç alışkanlığı takip edebilirsiniz. Eğer uygulamayı beğenirseniz ve geçinmek isterseniz, aylık 6 dolarlık bir abonelik ile sınırsız alışkanlık takip edeni yapabilirsiniz. Hem iOS bununla birlikte Android’de mevcut.

Bütçenizi daha iyi yönetmek istiyorsanız, YNAB (You Need A Budget’ın kısaltması) en iyi uygulamalardan biri olabilir. YNAB ile banka ve kredi kartı hesaplarınızı otomatikman yada manuel olarak bağlayabilirsiniz. Hesaplarınızı ekledikten sonrasında, belirli kategoriler için bütçeler ayarlayabilir ve paranızın nereye gittiğini takip edebilirsiniz. YNAB, altı kişiye kadar bütçeleri paylaşmanıza olanak tanır ve harcamalarınızı da takip ederek bütçenizi gerçek zamanlı olarak ayarlayabilirsiniz.

Başa dön
 
  
Son Yayınlanan Blog İçerikleri
Her Gün Yeni Bir Şey Öğrenmek isteyenlere 9 Uygulama
En Beğenilen 3 Uygulama
En iyi 3 Macera Oyunu
2024 En iyi Uygulamalar
En iyi Hava Durumu Siteleri
Trendler
En yeni ve güncel APK dosyalarını indirebileceğiniz hızlı ve güvenilir bir APK sitesi. Ücretsiz uygulamaları keşfedin ve Android deneyiminizi geliştirin.
Devil May Cry: Peak of Combat, 12 Ekim 2023’te Beta Testine Başladı
Honkai: Ekim 2023’te Star Rail Ücretsiz Kullanım Kodları
En İyi APK Yükleme Siteleri.Güvenilir ve hızlı indirmeler için size en iyi APK yükleme platorfmlarını sunuyoruz. Ücretsiz uygulamaları keşfetmek için hemen tıklayın.
En son sürümleriyle birlikte popüler uygulamaların APK dosyalarını ücretsiz indirin. Android deneyiminizi daha da geliştirin.
Fortnite’ın Fortnitemares 2023 Çıkış Tarihi ve Sızdırılan Ayrıntılar
En güncel ve güvenilir APK yükleme yöntemlerini öğrenin. Ücretsiz Android uygulamalarını indirmek için doğru adrestesiniz. Hızlı, kolay ve güvende kalın
Clash of Clans, Ekim Güncellemelerini ve Cadılar Bayramı Temalı Sinemayı Tanıttı
Hızlı ve güvenli APK indirme deneyimi. En son mobil uygulamaları keşfedin ve cihazınıza indirin. Ücretsiz APK indirme platformumuzla hayallerinizi gerçekleştirin.
En iyi 3 Macera Oyunu