Ana Sayfa Blog

2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar

Yayınlayan: admin

Şubat 28, 2024

2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar Geride bıraktığımız 2023 yılı dolu dolu ve doyurucu oyunlarla karşımıza çıktı.Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2024 oyunları tarafında da birbirinden iddialı yapımların yer aldığı bir oyun takvimi bizleri bekliyor. Doğal olarak yeni senenin oyunlarına geçmeden önce, oyun çıkış tarihlerinin artık hava durumu tahminleri kadar emin olduğunu hatırlatmakta yarar var. Bu nedenle bugün paylaşacağımız oyunların bir bölümünün ertelenme ihtimalini her vakit göz önüne almamız gerekiyor. Şimdi gelin bu yıl içinde çıkacak önemli oyunlara yakından bakalım;

 

2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar

 

Günümüzde yeniden yapım projeleri biliyorsunuz oldukca popüler. Prince of Persia hayranları uzun süreden beri Sands of Time Remake projesi için çaresizce bekliyor olsa da her neyse ki Ubisoft, yepyeni bir Prens oyunu ile kapımıza dayandı. 2.5D metroidvania türündeki Prince of Persia: The Lost Crown, serinin köklerine inerek yine yeşertmeye çalışan bir platform oyunu olarak karşımıza çıkacak. Alışılmışın aksine bu sefer farklı bir karakteri kontrol edeceğimiz ve Pers Prensini kurtarmaya çalışacağımız oyun, süre temasına uygun yetenekleri ve kombo sistemiyle de dikkat çekiyor. Hem de bazı çağdaş dokunuşlara da haiz olan yapım 18 Ocak’ta satışa çıkacak.

2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar
2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar

Geçtiğimiz yıl Street Fighter ve Mortal Kombat gibi köklü dövüş oyunlarının yeni halkaları ile karşılaşmıştık. Bu yıl 30. Seneninı kutlayacak olan Tekken serisi de 8. Oyunuyla 26 Ocak tarihinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Unreal Engine 5’in marifetlerini yeni nesil cihazlarda bizlere göstermeyi hedefleyen oyun PS5, Xbox Series konsolları ve PC için raflardaki yerini alacak.

Aynı gün hem yeni, bununla birlikte eski nesil konsollar için yayınlanacak olan bir öteki oyun da Like a Dragon: Infinite Wealth. Yakuza 8 demek için şatafatlı bir yol izleyen oyun, bugüne kadar yalnızca Japonya topraklarında kullanmayı seçtiği ismi artık tüm dünyada kullanmaya karar vermiş. Tıpkı Dragon Quest’in onlarca yıl boyunca Japonya haricinde Dragon Warrior olarak çıkarılması şeklinde. Ünlü Dragon Quest oyuncusu Ichiban Kasuga’nın yeni ve bir o kadar da garip kahraman yolculuğu için geri döneceği oyunda serinin bir başka veteran karakteri olan Kazuma Kiryu da yer alacak.

 

2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar

 

Muhtemelen şimdiye dek duymuşsunuzdur, Arkham serisine imza atan Rocksteady Games, uzun zamandır yeni Suicide Squad üyelerinin başrolde yer aldığı bir co-op aksiyon oyunu için Dark Knight’ı kenara bıraktılar. Bu yeni ekibin görevi ise Justice League’i yok etmek. Yapım süreci adeta yılan hikayesine dönen The Suicide Squad: Kill The Justice League, 2 Şubat’ta PC ve yeni nesil konsollar için çıkacak ve biroldukça soru işaretini de beraberinde getiren oyun için dahanın kuyruğu tam anlamıyla Şubat’ın ilk haftasında kopacak.

Başa dön
 
  
Son Yayınlanan Blog İçerikleri
Her Gün Yeni Bir Şey Öğrenmek isteyenlere 9 Uygulama
En Beğenilen 3 Uygulama
En iyi 3 Macera Oyunu
2024 En iyi Uygulamalar
En iyi Hava Durumu Siteleri
Trendler
Her Gün Yeni Bir Şey Öğrenmek isteyenlere 9 Uygulama
En yeni ve güncel APK dosyalarını hızlıca indirin. Ücretsiz indirme seçeneğiyle, Android uygulamalarını en son sürümleriyle telefonunuza yükleyin.
Minecraftın büyülü dünyasında yerini al. Hayallerindeki evleri, şehirleri ya da tamamen fantastik yapılar
En yeni ve ücretsiz APK oyunlarını indirin. Keyifli ve bağımlılık yapıcı oyun deneyimleri için hemen tıklayın.
Clash of Clans, Ekim Güncellemelerini ve Cadılar Bayramı Temalı Sinemayı Tanıttı
En Beğenilen 3 Uygulama
2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar
Zafer Tanrıçası: NİKKE ‘A.C.P.U.’yu Tanıttı! Olduğun yerde kal!’ Yeni Karakterli Etkinlik
Üç Krallığın Tahtı Ekim 2023’te Ücretsiz Kullanım Kodları
Honkai: Ekim 2023’te Star Rail Ücretsiz Kullanım Kodları