Ana Sayfa Blog

Abd’nin Yeni Haritası Arasında Fungle 24 Ekim’de Yayınlanacak

Yayınlayan: admin

Ekim 19, 2023

Aramızda, çok oyunculu sosyal kesinti oyunuyla tanınan popüler oyun, 24 Ekim’de yeni bir haritanın satışa sunulacağını duyurdu. Bu heyecan verici eklenti, oyunculara her zamanki bilimkurgu zemini yerine ıssız bir adayı keşfetme şansı sunuyor. Ek olarak, görevleri tamamlarken oyun deneyiminizi geliştirmek için bu ücretsiz güncellemeye çok sayıda yeni mini oyun ve kozmetik seçenek dahil edilmiştir.

Herkes Aramızda, yıllar içinde büyük popülerlik kazanmış bir oyuna aşinadır. Şöhreti son zamanlarda azalmış olsa da, bunu duymaktan kaçınmanın neredeyse imkansız olduğu bir zaman vardı. Bu eşsiz cinayet gizemi oyunu, oyun dünyasında efsane haline geldi ve daha az oyuncuya sahip olmasına rağmen düzenli güncellemeler ve yeni içerikler almaya devam ediyor.

Bunu göstermek için ayın ilerleyen saatlerinde yeni bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme, oyunculara arkadaşlarıyla heyecan verici savaşlara katılabilecekleri Fungle adlı yeni bir haritayı keşfetme fırsatı sunuyor. Haritanın adı, ıssız bir adanın unsurlarını, tümü haritanın önemli bir bölümünü kaplayan mantarla dolu büyük bir ormanın etrafında toplanmış çeşitli benzersiz plaj alanlarıyla birleştirdiği için içeriğini doğru bir şekilde yansıtıyor.

Tüm yeni haritalar gibi bu aşama da marshmallow kızartmak ve ada temalı diğer oyunlar gibi yeni aktiviteler getiriyor. Ek olarak, şık bir güneş şapkası gibi birçok modaya uygun kozmetik ürün var ve bu güncellemeye Aramızdaki oyununuzu kesinlikle gençleştirecek tropikal bir dokunuş katıyor.

Aramızdaki normal oyunlarınıza biraz heyecan ve çeşitlilik katmak istiyorsanız, Fungle bunu yapmanın mükemmel bir yoludur. Güncelleme 24 Ekim’de kullanıma sunulduğunda mutlaka deneyin!

Başa dön
 
  
Son Yayınlanan Blog İçerikleri
Her Gün Yeni Bir Şey Öğrenmek isteyenlere 9 Uygulama
En Beğenilen 3 Uygulama
En iyi 3 Macera Oyunu
2024 En iyi Uygulamalar
En iyi Hava Durumu Siteleri
Trendler
APK, mobil dünyanın temel taşıdır.Android cihazlara indirilen uygulamaların sırrını keşfedin. APKnın ne olduğunu merak ediyorsanız, cevaplar burada
2024 En iyi Uygulamalar
Fortnite’ın Fortnitemares 2023 Çıkış Tarihi ve Sızdırılan Ayrıntılar
En yeni ve güncel APK dosyalarını hızlıca indirin. Ücretsiz indirme seçeneğiyle, Android uygulamalarını en son sürümleriyle telefonunuza yükleyin.
En yeni ve ücretsiz APK oyunlarını indirin. Keyifli ve bağımlılık yapıcı oyun deneyimleri için hemen tıklayın.
Keşfetmek için sınırları aşın. Spotify Premium APK ile en sevdiğiniz şarkıları, podcastleri ve daha fazlasını reklamsız dinleyin. Ücretsiz deneyim için hemen tıklayın.
Üç Krallığın Tahtı Ekim 2023’te Ücretsiz Kullanım Kodları
En iyi 3 Macera Oyunu
En İyi APK Yükleme Siteleri.Güvenilir ve hızlı indirmeler için size en iyi APK yükleme platorfmlarını sunuyoruz. Ücretsiz uygulamaları keşfetmek için hemen tıklayın.
En yeni ve güncel Android uygulamalarını APK formatında indirip yüklemek için apk yüklesene. Ücretsiz ve hızlı indirme imkanlarıyla, favori uygulamalarınızı kolayca edinin.