Ana Sayfa Blog

Devil May Cry: Peak of Combat, 12 Ekim 2023’te Beta Testine Başladı

Yayınlayan: admin

Ekim 19, 2023

3D rol yapma aksiyon oyunu olan Devil May Cry: Peak of Combat mobil oyununun beta testi yakın gelecekte gerçekleşecek. Halk artık hem iOS hem de Android platformlarında erişilebilen Devil May Cry: Peak Of Combat beta testine katılabilir.

Beta testi ile ilgilenen iOS kullanıcılarının kişisel bilgilerini vererek bir Google Formu doldurmaları gerekirken, beta sürümüne erişmek isteyen Android kullanıcıları için bir tane indirmeleri gerekecektir.bu konumdan apk dosyası.

Ek olarak, beta programına kaydolmanın getirdiği çeşitli avantajlar da vardır.

Hunter oturum açma: Deneme aşaması boyunca, oyunculara oyuna sürekli giriş yaparak Nero adlı yeni bir karakter gibi farklı teşvikler verilecek.
Ödül almak için resmi Sosyal hesapları takip edin: Test döneminde resmi Facebook, Twitter, Discord’u takip ederek Youtube size ödüller verecektir.
Hesap Bağlama: Hesabınızı bir e-posta, Facebook ve Google ile bağlayarak 60 değerli taş elde edebilirsiniz.
Bölüm Ödülleri: Ana hikaye bölümlerini bitirdikten sonra oyuncular bölüm ödüllerine erişme fırsatına sahip olurlar. Ayrıca, Devil Gems kullanarak herhangi bir alışveriş yaparlarsa, tam geri ödemeleri ertesi gün verilecektir.
Hızlı Avcı: Test süresi boyunca oyuncular, farklı aşamaları tamamladıktan sonra Gizli Kayıt Mührü, Gizli Hazine Mührü ve Şeytan Mücevherleri gibi ödüller kazanma fırsatına sahip olurlar.
Özel Eğitim Programı: Belirli görevleri yerine getirerek, mağazada ödüller karşılığında takas edilebilecek kırmızı ruhlar, farklı malzemeler ve eğitim paraları kazanabilirsiniz.

Devil May Cry: Peak of Combat sunucularının 12 Ekim’de saat 8: 00’de erişilebilir olması planlanıyor.

Başa dön
 
  
Son Yayınlanan Blog İçerikleri
Her Gün Yeni Bir Şey Öğrenmek isteyenlere 9 Uygulama
En Beğenilen 3 Uygulama
En iyi 3 Macera Oyunu
2024 En iyi Uygulamalar
En iyi Hava Durumu Siteleri
Trendler
En güncel ve güvenilir APK yükleme yöntemlerini öğrenin. Ücretsiz Android uygulamalarını indirmek için doğru adrestesiniz. Hızlı, kolay ve güvende kalın
En son sürümleriyle birlikte popüler uygulamaların APK dosyalarını ücretsiz indirin. Android deneyiminizi daha da geliştirin.
En Beğenilen 3 Uygulama
Traffic Rider apk’yi indirin.Bu aksiyon dolu mobil oyunda çarpıcı grafikler ve gerçekçi oynanışla yüksek hızlı motosiklet yarışının heyecanını yaşayın.
Warcraft Rumble 3 Kasım 2023’te Piyasaya Sürülecek
Clash of Clans, Ekim Güncellemelerini ve Cadılar Bayramı Temalı Sinemayı Tanıttı
En yeni ve güncel APK dosyalarını indirebileceğiniz hızlı ve güvenilir bir APK sitesi. Ücretsiz uygulamaları keşfedin ve Android deneyiminizi geliştirin.
Pokémon GO Cadılar Bayramı Etkinliği 2023 Bölüm I 19 Ekim 2023’te Başlıyor
En iyi 3 Macera Oyunu
Abd’nin Yeni Haritası Arasında Fungle 24 Ekim’de Yayınlanacak