Ana Sayfa Blog

En Beğenilen 3 Uygulama

Yayınlayan: admin

Mart 12, 2024

En Beğenilen 3 Uygulama Cep telefonları elimizden düşmüyor değil mi? Teknolojinin nadide ürünlerinden kabul edilen cep telefonlarını daha etkili ve verimli kullanmak için faydalı uygulamaların kullanıldığını biliyor musun? Hayatın her alanında sana yardım edecek bir mobil destek, işlerini kolaylaştıran birer yazılım olduğunu sakın unutma. Eğer cep telefonun akıllı telefon kriterinde ise sen de birazdan sana önereceğimiz uygulamaları yükleyip yaşam kaliteni artırabilirsin.

 

En Beğenilen 3 Uygulama

 

Nefis yiyecek Tarifleri internet sitesinin, cep telefonu kullananlar için sağladığı bu mobil uygulama yardımıyla yemek yapmayı bilmeyen kalmayacak.

Tarif defteri oluşturup en beğendiğin tarifleri deftere ekleyerek dilediğin anda açıp yiyecek oluşturmaya başlayabilirsin. Üstelik bu tariflerin üzerindeki aşçı simgesine tıkladığında ekranın sönmüyor.

Videolu, aşfakat aşama fotoğraflı anlatımı olan yüzbinlerce yiyecek tarifi evde ve kalmış olduğun her yerde sana enfes neticelar verecek.

Yeni evlenen, öğrenci hayatı yaşayan, iş nedeniyle tek kalman ihtiyaç duyulan dönemlerde midende bayram havası estirmek için Nefis yemek Tarifleri mobil uygulamasını ücretsiz şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsin.

Mutlu anneler ve babalar için tasarlanan bu uygulama, hemen hemen doğmamış bebeklerin dili oluyor.

Kişisel bilgileri doldurduktan sonra sanak bir bebek oluşturup aşama aşama bebeğin büyümesini bu uygulamadan takip edebilirsin.

 

En Beğenilen 3 Uygulama

En Beğenilen 3 Uygulama
En Beğenilen 3 Uygulama

 

Eğer hamileliğin ilk günlerinde kullanmaya başlarsan; doğuma kadar sana gün içinde gönderilen bildirimler sayesinde faydalı bilgileri kolayca okuyabilirsin. Makalelerde anne ve bebek sağlığı, bebek gelişimi ve beslenme önerileri yer alıyor.

Gebelik takibini yapmış oldurdığın doktorun görüşlerine ek olarak HappyMom uygulamasıyla kendini daha iyi hissedebilir, bu uygulama sayesinde doğuma daha bilgili hazırlanabilirsin.

Görme engelli kişilere destek olmak adına önerilen bu uygulama yardımıyla bir çok görme engelli bireyler sosyal yaşamdaki işlerini daha kolayca halledebiliyor.

Mobil uygulamanın çalışma sistemi şu şekilde: Görme engelli bir arkadaş tarafınca destek çağrısı sağlanıyor. Destek çağrısı herhangi bir görme engeli olmayan kişiye ulaşıyor.

Çağrı yanıtlandığında görme engelli kişinin zorlandığı ve merak ettiği mevzular yanıtlanıyor. Etiket okuma, alışveriş yapma şeklinde anlarda sık sık kullanılan bu uygulama sayesinde evinden karşı tarafa yardım eli uzatabiliyorsun.

Çağrı havuzuna düşmek için bulunduğun ülkenin dilini seçip senden istenen bilgileri doldurman kafi olacak.

Başa dön
 
  
Son Yayınlanan Blog İçerikleri
Her Gün Yeni Bir Şey Öğrenmek isteyenlere 9 Uygulama
En Beğenilen 3 Uygulama
En iyi 3 Macera Oyunu
2024 En iyi Uygulamalar
En iyi Hava Durumu Siteleri
Trendler
2024 Yılında Gelecek Yeni Oyunlar
Warcraft Rumble 3 Kasım 2023’te Piyasaya Sürülecek
Abd’nin Yeni Haritası Arasında Fungle 24 Ekim’de Yayınlanacak
Minecraftın büyülü dünyasında yerini al. Hayallerindeki evleri, şehirleri ya da tamamen fantastik yapılar
Devil May Cry: Peak of Combat, 12 Ekim 2023’te Beta Testine Başladı
Üç Krallığın Tahtı Ekim 2023’te Ücretsiz Kullanım Kodları
APK Nasıl indirilir? APK Nasıl Yüklenir?
En iyi 3 Macera Oyunu
En İyi APK Yükleme Siteleri.Güvenilir ve hızlı indirmeler için size en iyi APK yükleme platorfmlarını sunuyoruz. Ücretsiz uygulamaları keşfetmek için hemen tıklayın.
Traffic Rider apk’yi indirin.Bu aksiyon dolu mobil oyunda çarpıcı grafikler ve gerçekçi oynanışla yüksek hızlı motosiklet yarışının heyecanını yaşayın.