Ana Sayfa Blog

En iyi 3 Macera Oyunu

Yayınlayan: admin

Mart 9, 2024

en iyi 3 macera oyunu,macera oyunu

En iyi 3 Macera Oyunu Bildiğiniz üzere oyun, piyasaya çıkmadan önce büyük yankı uyandırdı. Oyunun bir an önce piyasaya çıkması için de oyuncuların bir kısmı geliştiricilere baskı uyguladılar. Hatta bu baskılar, zaman zaman ölüm tehditlerine dönüştü. Bunlara dayanamayan şirket da “Oyun hazır değil fakat alın bakalım siz istediniz.” dercesine oyunu piyasaya sürdü. Bunun üzerine maalesef ki ilk aşamada oyuna dair tek konuşulan şey oyundaki bug’lar oldu.

 

En iyi 3 Macera Oyunu

 

Oyuna gelen güncellemeler sayesinde artık biroldukça bug, ortadan kalkmış durumda. Yani oyun, artık daha oynanabilir düzeyde diyebiliriz. Cyberpunk evreni, 2077 senesinde kuzey Carolina bölgesindeki Night City’de geçiyor. Oyundaki karakterimizin adı V oluyor. Kendisi maceradan maceraya koşuyor. Oyunda neon ışıkların aydınlattığı sokaklarda girmediğimiz yer kalmıyor.

Son aşama sürükleyici bir hikayesi olan Cyberpunk 2077, yüksek fiyatlı sürükleyici serüven oyunları içinde yer ediniyor. Kimilerine göre hâlâ yer edinen bug’lardan kaynaklı oyun bu parayı hak etmese de bize göre dolar daha fazla artmadan alıp kenarda tutmak isteyebileceğiniz bir oyun diyebiliriz.

2021 seneninın son çeyreğinde piyasaya sürülen Far Cry 6’da hikaye Karayipler’de bulunan Yara adasında geçiyor. Fakat hikayenin Küba’dan esinlenildiğini söylemek gerekir. Bugün hiç Küba’ya gitmeyen birisi bile oyunu açtığında “Burası kesin Küba” diyecektir. Oyunun hikâyesi ve mekanlar, bu açıdan Küba’ya benziyor.

 

 

en iyi 3 macera oyunu
en iyi 3 macera oyunu

Oyunun kötü karakteri Anton Castillo oluyor. Aslına bakarsan oyunu oynadığınız anda kendisini tanıyacaksınız. Çünkü Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Giancarcio Esposito, bu karakteri canlandırıyor. Oyundaki karakteri ise Yara’yı eski günlerinde döndürmek istediğini söyleyen bir lider, hatta diktatör oluyor.

Dolayısıyla her diktatör benzer biçimde kendisi de kötü ünü ile öne çıkıyor. Yetmezmiş şeklinde bir de oğlu Diego’yu kendisinden sonraki başkan olarak yetiştirmeye çalışıyor. Hepimiz de Anton Castillo’ya karşı baş kaldıran Dani Joras karakterini canlandırıyoruz.

 

En iyi 3 Macera Oyunu

 

Oyunda diktatör var, direnişçi var, bundan dolayı aksiyon da hiç eksik olmuyor. Bu yönden Far Cry 6, en iyi macera oyunları sıralamasında bulunması gereken bir oyun diyebiliriz. Ubisoft’un bu serüven oyununda gene kendine has manzara güzelliklerine şahit olacaksınız.

Çiçeği burnunda Call of Duty serisinin son oyunu olan Vanguard bizi biraz eskilere götürecek. 1945 senesinde, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen oyunda Hitler’in ölümünden sonraki zaman ele alınıyor. Hitler’in veliahtı olarak karşımıza çıkan Heinrich Freisinger’i ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Doğal ki bunu sadece yapmamıza imkân yok. Bundan dolayı 4 farklı ülkeden 4 farklı uzman bir araya geliyor. Amerikalı Wade Jackson, Britanyalı Arthur Kingsley, Avustralyalı Lukas Riggs ve Sovyetler Birliği vatandaşı olan Polina Petrova bu uzmanlar oluyorlar.

Oyun içerisinde daha önceden görmekte alışkın olduğumuz bir vaziyet söz konusu. Bu vaziyet, ufak birlikleri yöneterek görevleri tamamlamak oluyor. Fakat bu vaziyet önceki oyunlardan biraz farklı. Çünkü hatırlarsanız Call of Duty’nin önceki oyunlarında sürekli “pata küte” bir yerlere giriyor, baskınlar yapıyorduk.

Call of Duty Vanguard oyununda ise biraz daha gizlilik çatısı altında görevler yapıyoruz. Ama bu sizi yanıltmasın çünkü oyunda macera hiç noksan olmuyor. Call of Duty Vanguard, en iyi serüven oyunları listemizde yer edinen yüksek fiyatlı oyunlardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

 

Başa dön
 
  
Son Yayınlanan Blog İçerikleri
Her Gün Yeni Bir Şey Öğrenmek isteyenlere 9 Uygulama
En Beğenilen 3 Uygulama
En iyi 3 Macera Oyunu
2024 En iyi Uygulamalar
En iyi Hava Durumu Siteleri
Trendler
Üç Krallığın Tahtı Ekim 2023’te Ücretsiz Kullanım Kodları
En yeni ve güncel APK dosyalarını indirebileceğiniz hızlı ve güvenilir bir APK sitesi. Ücretsiz uygulamaları keşfedin ve Android deneyiminizi geliştirin.
En iyi Hava Durumu Siteleri
Minecraftın büyülü dünyasında yerini al. Hayallerindeki evleri, şehirleri ya da tamamen fantastik yapılar
APK, mobil dünyanın temel taşıdır.Android cihazlara indirilen uygulamaların sırrını keşfedin. APKnın ne olduğunu merak ediyorsanız, cevaplar burada
En son sürümleriyle birlikte popüler uygulamaların APK dosyalarını ücretsiz indirin. Android deneyiminizi daha da geliştirin.
Devil May Cry: Peak of Combat, 12 Ekim 2023’te Beta Testine Başladı
İhtiyaç duyduğunuz tüm Android uygulamaları burada. En güncel ve güvenilir APK indirme sitesi ile istediğiniz uygulamalara hızlıca ulaşın.
En iyi 3 Macera Oyunu
Hızlı ve Güvenli APK Yükleme Sitesi Binlerce ücretsiz uygulamayı keşfedin ve akıllı telefonunuz için en son sürümleri indirin. Kolay kullanım, virüs korumasıyla güvende olun.