Bloxels icon

2.5 5.6k Yorumlar 55


2.10.0 Yayınlayan: Pixel Press Technology, LLC


Hakkında

bloxels apk,bloxels apk indirBloxels Apk indir , kendi oyun ve oyun karakterlerinizi oluşturmanızı elde eden başarılı bir Android oyunudur. …

bloxels apk,bloxels apk indir

Bloxels Apk indir , kendi oyun ve oyun karakterlerinizi oluşturmanızı elde eden başarılı bir Android oyunudur. Hem oyun bununla birlikte oyun laboratuvarı olan Bloxels’in px yaşamına hoşgeldiniz. Hayal enerjisinizdeki oyunu tasarlamanızı sağlayan Bloxels oyunu ile kendi video oyununuzu oluşturacak ve insanlarla paylaşarak birlikte oynayabileceksiniz.

 

Bloxels Apk indir

 

Oyunlarda bulunan hikaye, bulmaca biçimı görevler, oyun karakterleri ve daha biroldukça detayı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Korsanlar, ninjalar, güvercinler ve daha biroldukça karakteri arzu ettiğiniz benzer biçimde tasarlamanız mümkün. Oyunun çizdiği sınırlar içerisinde her şeyi arzu ettiğiniz şeklinde tasarlayabilirsiniz.

 

Piksel grafik alt yapısına sahip olan Bloxels’te geliştireceğiniz oyun da piksel grafiklere sahip oluyor. Günümüzün ve geleceğin popüler mesleklerinden birisi olan yazılımcılığa oyun tasarlayarak başlamak iyi bir seçenek olabilir. Bloxels’te kendi oyununuzu ve sanal dünyanızı tasarlayarak Android için geliştirilen eğitici oyunlara giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak indireceğiniz Bloxels’te kendi oyun ve karakterlerinizi geliştirmeye başlamak için oyuna üye olmanız yeterli.

Bloxels oyun setindeki fiziksel parçalar, yaratımlarınızı dijitalleştirmek, ekrana geçirmek ve oynanabilir hale getirmek için bu Bloxels Builder uygulamasıyla birlikte çalışır. Bir oda tasarlamak, oyun öğeleri için sanat yaratmak ve kahramanlarınıza ve kötü karakterleriniza yaşam vermek için 13 x 13 Oyun Tahtasını ve renkli blokları kullanın.

Oyun odaları oluştururken tasarımınızdaki her renk, arazi, su veya tehlike şeklinde farklı bir unsuru temsil eder. Sanat eseri oluştururken bloklar pikselli görüntüyü temsil eder. Blok eklemeyi bitirdikten sonra uygulama içi kamerayla bir fotoğraf çekerek yaratımınızı dijitalleştirin. Bloklardan bloxel’lere anında geçin!

 

Bloxels Apk indir

 

Oyununuz paylaşıma hazır olduğunda onu Bloxels Sonsuzluk Duvarı’na gönderin (anne baba iznine haiz hesap gereklidir). 13bit geliştiricilerden oluşan topluluk, birbirlerinin oyun dünyalarını keşfedebilir, oyun oynayabilir ve öğeleri paylaşabilir. Oyun geliştiricileri, başkaları oyunlarını oynadığında jeton kazanır. Daha sonrasında bu paraları, hangi içeriğin paylaşılabilir olduğuna sizin karar vereceğiniz diğer oyunlardan içerik satın almak için kullanabilirler. Öğeler daha sonra düzeltilip alıcının oyununa karıştırılacak şekilde özelleştirilebilir. Oyununuzun gelişmesine izin verin, yeni oyunlar yaratın ve hayal enerjisinizün hayata geçtiğini görün!

NOT: Bloxels Oyun Tahtası gerekli değildir sadece bazı gelişmiş özellikler, bloxelsbuilder.Com adresinden ve büyük perakendecilerden temin edilebilen Bloxels Starter’ı gerektirir.

Bloxels Builder Oyunu ekibimiz tarafından virüslere, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, truva atlarına, arka kapılara karşı kontrol edilmiş ve %100 temiz olduğu tespit edilmiştir. Temiz kaldığından emin olmak için güncellendiğinde Bloxels Builder’ı yine kontrol edeceğiz.Xk

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.10.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

7.0

Android

7.0

Şu tarihte mevcut:

Get Bloxels on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

2.5 Rating (5619 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 11 Kas 2023

THE COMMUNITY UPDATE - Build your own Profile to showcase your studio and games. - Visit other Builder profiles, follow them, and see who follows you. - See most popular games of the day, the week, all-time in the Arcade. - Find and follow Builders with the Arcade's improved search feature - All-new search design and filter options - See if a game in the Arcade has been completed - Arcade games show their Engine-type - Arcade graphics quality and speed improvements - Miscellaneous bug fixes

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 5,619
Değerlendirme
2.5
5.6k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap