Bottle Jump  icon

4.3 357.8k Yorumlar 77


1.18.14 Yayınlayan: CASUAL AZUR GAMES


Hakkında

bottle jump apk,bottle jump apk indirBottle Jump Apk indir üç boyutlu apk içerik derecelendirmesi PEGI 3'tür ve 22 api …

bottle jump apk,bottle jump apk indir

Bottle Jump Apk indir üç boyutlu apk içerik derecelendirmesi PEGI 3’tür ve 22 api ve üzerini destekleyen android cihazlara indirilip kurulabilir.

 

Bottle Jump Apk indir

 

Herkesin favori şişe çevirme mücadelesi artık telefonunuzda mevcut! Su şişenizin odadaki tüm engelleri aşmasını sağlayın ve çevirme ustası olun! Bottle Jump üç boyutlu oynayın, arkadaşlarınıza meydan okuyun ve bolca bolca eğlenin!

Bottle Jump üç boyutlu’de amacınız, ev taklası atarak tüm seviyeleri güvenli ve sağlam bir şekilde bitirmektir. Şişenizi dik duracak şekilde doğru şekilde atın. Dikkat olmak! Şişenizi kırmak istemediğiniz sürece yere dokunmayın.

 

Bottle Jump Apk indir

 

Atlama oyunu kontrolleri son derece basittir. Ekrana dokunun ve şişe çevirmeyi izleyin. Daha yükseğe zıplamak ve şişeyi havada döndürmek için ekrana iki defa dokunun! Öğrenmesi basit, ustalaşması zor.

Engelleri aşarak sonuna kadar ilerleyin ve bir sonraki odaya ilerleyin. Ne kadar çok seviyeyi geçersen, ödüllerin o denli havalı olur! İlk denemede tüm şişe çevirme zorluklarını tamamlayacak mısın?

Yeni mükemmel şişe görünümlerinin kilidini açmak için toplayabildiğiniz kadar altın kapak toplayın! Süt, kola, zehir ve daha tonlarca şişe sizi bekliyor. Şık saygısız şişelerle tiktok videoları yapın!

En iyi tik tok oyunlarından birini çevrimiçi veya çevrimdışı oynayın! Keyifli şişe çevirme oyunu WiFi bağlantısı gerektirmez, böylece arzu ettiğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Zor bir günün ardından yoruldunuz mu? Bottle Jump üç boyutlu, şişeleri çevirirken stresi azaltmanın ve rahatlamanın harika bir yoludur.

Bottle, En iyi şişe çevirme ustası olma yolunda olanaksız seviyeleri aşmaya hazır mısın? İnanılmaz coşku verici arcade oyunu Ultimate Bottle Flip- üç boyutlu’de plastik bir şişeyi çevireceksiniz! Şişeyi zıplatın, hatta havada çift çevirin! Nasıl? Doğru anda ekrana dokunun ve atlayın,

 

harika Şişe Atlama 3d Çevirme

 

Ultimate Bottle Flip-3d, farklı odaları keşfetmenizi, her türlü nesnenin üzerinden atlamanızı sağlayacak: masalardan kanepelere, raflara, lambalara, sandalyelere ve bir odada bulunabileceğini hayal edebileceğiniz her nesneye kadar!

 

Şişe Çevirme çevikliğinizi geliştirir, koordinasyonunuzu geliştirir, atlama şişesinin gücünü ve mesafesini kontrol eder. Ve en önemlisi – Şişe çevirmeyi öğrenin ve mesafeyi doğru hesaplayın çünkü bu sizin becerilerinize bağlıdır – bitiş çizgisini çevirip kazanamayacağınız!

 

Ultimate Bottle Flip – üç boyutlu, ilginç seviyeler, farklı engeller ve ideal çevirmelerinizi ihtiva eder – Bottle Flip üç boyutlu ile şişe atlayacaksınız, asla sıkılmayacaksınız! Eğlence

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.18.14

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Bottle Jump  on Google Play

Kategori

Arcade apk

Arcade

Rapor et

Rapor Et

4.3 Rating (357856 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 21 Şub 2024

Teknik güncelleme

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 357,856
Değerlendirme
4.3
357.8k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap