BTS Cooking On icon

3.5 Yorumlar 45


Yayınlayan: Com2uS


Hakkında

bts cooking on apk,bts cooking on apk indirBTS Cooking On Apk indir 19 Ocak 2024'te güney Koreli medya kuruluşu …

bts cooking on apk,bts cooking on apk indir

BTS Cooking On Apk indir 19 Ocak 2024’te güney Koreli medya kuruluşu Newsis, serginin Com2uS’un dünya çapındaki gelişmiş hizmet işine bir giriş olmasının yanı sıra, gösterilen her oyunun özelliklerini, içeriğini ve yaratıcı yönünü ana hatlarıyla belirtmenin bir yolu olarak hizmet edeceğini bildirdi.

 

BTS Cooking On Apk indir

 

Etkinliğin canlı yayını Com2uS’un resmi YouTube kanalında mevcut olacak. Bu vesileyle üç yeni yayın çalışması – Starseed: Asnia Trigger , BTS Cooking On: Tiny Tan Restaurant ve Frostpunk: Beyond the Ice – ortaya çıkacak. Mutfak oyunlarının küresel kalesi Grampus ve BTS karakterleri Tiny Tan, yakında çıkacak yiyecek bilgisayarı simülasyon oyununu yaratmak için bir araya geliyor.

Twitter kullanıcısı @global_fan_base tarafından paylaşılan son olarak güncelleme, yedilinin söylentilere mevzu olan mobil oyununun bir posterini gösteriyor; bu posterde yedilinin giysilerine ve Grammy adayı teklileri Butter’daki görünümlere benzer şekilde giyinmiş ve tasarlanmış Tiny Tan karakterleri gösteriliyor .

Oyun, grubun 14 Haziran 2022’de ortak faaliyetlerine kısa bir süre ara vereceklerini duyurmasıyla örtüşüyor. Grubun haziran ayının başlarında gösterilen ve önceki çalışmalarının üç disklik bir antoloji albümü işlevi gören yeni albümü Proof’un ardından yeni oyun piyasaya sürüldü.

 

BTS Cooking On Apk indir

 

Bu nedenle, HYBE ve Com2uS’un BTS Tiny Tan ile bir araya gelerek Bangtan fandomu ve oyun severler için simülasyon tabanlı bir mobil oyun yaratacağına dair en son söylenti, hayranların luktan havalara uçmasına neden oldu.

19 Ocak 2024’te HYBE’nin (eski adıyla BigHit Entertainment) yeni bir BTS oyunu yayınlayacağı yönündeki spekülasyonlar ortalıkta dolaştı ve fandomu çılgına çevirdi. Newsis’in haberine bakılırsa Com2uS, aynı gün 25 Ocak’ta “The Next Stage” adlı bir medya sunumuna ev sahipliği yapacağını ve bu sunum esnasında bu yıl dünya genelinde yayınlayacağı üç oyun kategorisini açıklayacağını duyurdu.

Yeni oyun BTS Cooking On: Tiny Tan Restaurant, 2024’te piyasaya çıkacağı bildirilen simülasyon tabanlı bir çevrimiçi mobil oyundur. Bu oyun, yaklaşan oyun için Twitter’da benzersiz bir beklenti gösteren Bangtan fandomundan büyük bir olumlu tepki aldı. .

Birkaç ARMY birkaç hafta süresince yeni oyunu takıntılı bir halde oynadıkları konusunda şakalaşırken sevinçlerini ifade ederek Twitter’ı kasıp kavurdular:

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get BTS Cooking On on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

3.5 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 18 Şub 2024

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,084
Değerlendirme
4.5
9k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap