Car Saler Simulator 2023 icon

2.9 97.6k Yorumlar 63


3.3.6 Yayınlayan: Westeight Studio


Hakkında

car saler simulator 2023 apk,car saler simulator 2023 apk indirCar Saler Simulator 2023 Apk indir araba sürme, simülasyon ve …

car saler simulator 2023 apk,car saler simulator 2023 apk indir

Car Saler Simulator 2023 Apk indir araba sürme, simülasyon ve tamir – modifiye üzerine kurulu oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Westeight Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağlamış olduğunız karakterle çalgılar satın almak, garajınızda bakımlarını yapmak ve daha yüksek fiyattan satmaktır.

Car Saler Simulator 2023 Apk indir

Car Saler Simulator 2023 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK kısaca sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, tamirhanenizi geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, yapılacak onlarca iş, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Car Saler Simulator 2023 v0.1.7.3 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri üç boyutlu olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Car Saler Simulator 2023 Play Store’da 6.000’den fazla indirilmiştir.

Car For Sale Simulator 2023 APK gerçekçi grafikleri ve sunmuş olduğu geniş imkânlar neticesinde ilgileri üzerinde toplamayı başaran bir araba simülasyon oyunudur. Aldığınız araçları sıfırdan biriktirerek kazanç sağlayabileceğiniz Car Saler Simulator 2023’te; Avrupa, Asya ve Amerikan markaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Car Saler Simulator 2023 Apk indir

Car For Sale Simulator 2023 APK İndir
Car For Sale Simulator 2023 APK gerçek zamanlı olarak işleyen ve sürüş fiziklerinin kalitesiyle öne çıkan bir oyun. Bu nedenle programdan kopmadan, trafik kurallarına uyarak yayalara ve yol kenarında bulunan engellere dikkat ederek seyir halinde bulunmanız gerekiyor.

Oyunda para kazanmanın en etkili yolu size verilen görevleri tamamlamak olacaktır. Zira bu görevler, paranın dışında deneyim puanı da kazanmanızı sağlıyor. Elde ettiğiniz paralarla yeni çalgılar alabilir, bu araçları modifiye edebilir, hatta yeni bir galeri bile satın alabilirsiniz. Şehrin en büyük galerisine sahip olarak araç piyasasını elinizde tutmak istiyorsanız görevlerin önemini unutmamalısınız.

Araba satıcısı olmak ve en çok araba satarak para kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, Car For Sale Simulator 2023 Apk Para Hileli Mod İndir v1.0.3 tam size göre! Bu oyunda, kendi araba satış galerinizi kurarak yeni ve kullanılmış otomobiller satın alır, tamir eder ve müşterilere satarsınız. Oyunun amacı, başarılı bir otomobil satıcısı olmak ve en çok araba satarak para kazanmaktır.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

3.3.6

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

8.0

Android

8.0

Şu tarihte mevcut:

Get Car Saler Simulator 2023 on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

2.9 Rating (97642 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 5 Şub 2024

Map barriers fix

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 97,642
Değerlendirme
2.9
97.6k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap