Cargo Simulator 2021: Turkiye icon

4.3 42.1k Yorumlar 82


1.18 Yayınlayan: smSoft


Hakkında

cargo simulator 2021 apk,cargo simulator 2021 apk indirCargo Simulator 2021 oyunu gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri ve 300'den …

cargo simulator 2021 apk,cargo simulator 2021 apk indir

Cargo Simulator 2021 oyunu gerçek Türkiye haritası üzerinde tüm şehirleri ve 300’den fazla ilçeyi içeren bir tırcılık simülasyonudur. Oyunda sunulan Multiplayer seçeneği yardımıyla, dostlarınızla aynı harita üzerinde oynayabilir, interaktif, eğlence dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bu oyun ile uçsuz bucaksız bir haritada çeşitli yükler ve çekiciler ile taşımacılık deneyimi yaşayacaksınız. Yapacağınız her teslimat ile bütçenizi artırıp yeni garajlara ve çekicilere haiz olabileceksiniz. Haiz olduğunuz çekicileri, yol üstünde karşılaşacağınız modifiye merkezlerine uğrayarak istediğiniz aksesuarlarla kişiselleştirebileceksiniz.

İstediginiz il ya da ilçede şirketinizi kurarak başlamış olacağınız bu maceraya, Edirne’den Ağrı’ya, Adana’dan Sinop’a Türkiye’nin tüm şehirlerinde ve biroldukça ilçesinde devam edebileceksiniz.

Oyun, ihtiva ettiği gerçekçi tır ve kamyon modelleri ve gelişmiş fizik motoru ile size mükemmel bir şöforlük deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiştir.

Tır sürme deneyiminiz sırasında karşılaşacağınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicileri satın alabilirsiniz.

Yerkazar, yükleyici, dozer gibi iş makinaları, çimento, inşaat malzemeleri, besin ve sıvıyakıt tankeri gibi biroldukça yük çeşidini taşıyacağınız görevler bulunmaktadır.

Bu tır simülasyonunda, trafik ortamındaki diğer çalgılara dikkat etmeniz ve yükünüzü hasarsız şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Yapacağınız kazalar, kazancınızdan kesinti yapılmasına sebep olur.

Cargo Simulator 2021: Türkiye, gelecekte de coşku verici yeniliklerle gelişimini sürdürecektir.

Cargo Simulator 2021: Türkiye, oyuncuların büyük araçlarla ağır yükleri Türkiye’nin tam 300 ilçesine taşıdığı bir oyun. Lokasyonlar yalnızca İstanbul ile sınırlı değil.

Oyunda dostlarınızla oynama olanağı sunan multiplayer modu ve benzer oyunların önüne geçen yük çeşitliliği bulunuyor. Süreında teslimat yapıldığında para kazanabilir ve kazanmış olduğunuz para ile yeni çekiciler ve garajlar satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.18

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Cargo Simulator 2021: Turkiye on Google Play

Kategori

Simülasyon apk

Simülasyon

Rapor et

Rapor Et

4.3 Rating (42160 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 10 Oca 2024

- Avrupa Birligi GDPR politikalarina uyum saglamak icin oyun reklam kutuphaneleri guncellendi. - Heyecan verici ozellikler icin calismalarimiz suruyor!

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 42,160
Değerlendirme
4.3
42.1k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap