Coin Master icon

4.6 9.4m Yorumlar 48


3.5.1491 Yayınlayan: Moon Active


Hakkında

coin master apk,coin master apk indirCoin Master Apk indir Yıllar süren başarıdan sonra, aşağıda sunduğumuz oyunun performansı ve coşku …

coin master apk,coin master apk indir

Coin Master Apk indir Yıllar süren başarıdan sonra, aşağıda sunduğumuz oyunun performansı ve coşku düzeyi sizi hâlâ şaşırtabilir. Bu oyun hayvanlar, tarih, baskınlar, slot makineleri ve koleksiyon kartları şeklinde tamamen ilgisiz görünen unsurları bir araya getiriyor .

 

Coin Master Apk indir

 

Vikinglerin ve öteki zamanı karakterlerin vakit ve mekanında geçen, bir kumarhane makinesi aracılığıyla para kazanmayı içeren ve diğer oyunculara saldırırken ve kendinizi savunurken köyünüzü donatmanıza yardımcı olacak bir oyun olan Coin Master APK’sından bahsediyoruz . Gerçekten keyifli zaman geçirmek için Coin Master Android’i indirin .

Köyünüzü inşa edin, keşfedin, atakn ve ödüller kazanın
Coin Master APK’da amaç, makinede kazanacağınız saldırılarla rakiplerinizi yenik etmenin yanı sıra, yukarıda belirtilen jeton veya kalkan ödülleriyle köyü rakip saldırılardan korumaktır. Ek olarak kazanmış olduğunuz parayı yeni yapılar inşa etmek için kullanabilirsiniz.

 

Coin Master Apk indir

 

Fakat tabii ki istemiyorsanız paranızı harcamak zorunda değilsiniz… Tek yapmanız ihtiyaç duyulan rakip köylere baskın yaparak ganimetlerini çalmak ve hazinelerini keşfetmek.

Coin Master Android’i indirdikten sonra , pratikte bir zorunluluk olmasına karşın kartları toplama, koleksiyonu tamamlama ve bir sonraki köye ilerleme seçeneğine de sahip olursunuz . Fethettiğiniz her köyde ödülleriniz artacaktır. Kart destelerinizi öteki oyuncularla değiştirerek tamamlayabilirsiniz.

Ana Özellikler
Slot makinesinden jeton, saldırı süresi, düğme, kalkan ve baskınlar alın.
Ganimetlerini çalmak için diğer oyuncuların köylerine saldırabilirsiniz.
Parayla farklı çağlardan köyler inşa edin ve toplanabilir kart destelerini tamamlayın.
Bu, arkadaş edinebileceğiniz ve hazineleri değiş tokuş edebileceğiniz toplumsal bir oyundur.
Son olarak sürümdeki yenilikler
Bu sürüm için değişim günlüğü mevcut değil.
Gereksinimler ve ek bilgiler:
Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 5.1.
Uygulama içi satın almalar sunar.

Coin Master, oyunculara köylerini inşa edip savunabilecekleri, diğer oyuncuların yerleşim yerlerine saldırabilecekleri ve en önemlisi jeton ödülleri kazanmak için çarkı çevirebilecekleri canlı, hareketli bir dünya sunuyor. Oyun basit ve sezgisel olup her yaştan oyuncunun anlayıp keyif almasını kolaylaştırır.

Oyunun önemli bir yönü toplumsal etkileşimdir . Oyuncular facebook vesilesiyle arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir, kart takas edebilir ve hatta daha fazla para toplamak için köylerine baskın yapabilir. Bu unsur, genel deneyimi zenginleştiren bir rekabet ve ortaklık katmanı ekler.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

3.5.1491

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Coin Master on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

4.6 Rating (9451790 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 19 Şub 2024

Coin Master oynadığın için teşekkürler!Bu sürümde genel deneyimini iyileştirmek için güncellemeler yaptık.Eğlence parmaklarının ucunda, heyecan ve ödül dolu bu dünyanın keyfini çıkar. Sunulan deneyimi eksiksiz yaşamak için oyunu mutlaka güncelle.Arkadaşlarını Coin Master'a davet ederek ÜCRETSİZ ÖDÜLLER kazan! Ayrıca, eğlence ve heyecanı katlamak için Facebook, Twitter ve Instagram topluluklarına katılmanı öneririz.Coin Master güzel mi? Bir değerlendirme yap :)

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,451,790
Değerlendirme
4.6
9.4m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap