Crunchyroll icon

4.3 2.2m Yorumlar 51


Yayınlayan: Crunchyroll, LLC


Hakkında

crunchyroll apk,crunchyroll apk indirCrunchyroll Apk indir Diğer yayın hizmetleri gibi Crunchyroll da çeşitli özelliklerle birlikte gelir . Uygulama, içeriği …

crunchyroll apk,crunchyroll apk indir

Crunchyroll Apk indir Diğer yayın hizmetleri gibi Crunchyroll da çeşitli özelliklerle birlikte gelir . Uygulama, içeriği türe gore ayırmıştır. Kullanıcılar seçim yapmak için farklı kategoriler arasında kolayca gezinebilir . Ayrıca, farklı şovları ve filmleri aramak için anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz . Uygulama bununla beraber aramanızı kolaylaştırmak için sıralayıcılar ve filtrelerle birlikte gelir.

 

Crunchyroll Apk indir

 

Belirli bir diziye yada filme geldiğinizde içeriğin neyle ilgili olduğu hakkında düşünce edinmek için bir özeti okuyabileceksiniz . Ek olarak bir dizideki tüm bölümlerin listesini görebilir ve her birinin kısa özetini okuyabilirsiniz. Bir anime veya drama için mevcut olan bilgi miktarı, Crunchyroll’da mevcut olan içerik miktarına bağlı olacaktır.

Bu özelliklere ek olarak Crunchyroll, kullanıcıların izledikleri filmi veya şovu Windows 10 Başlat menüsüne sabitlemelerine olanak tanır . Bu sayede programı izlemeye geçinmek istediğinizde Başlat menüsünden Crunchyroll simgesine tıklamanız yeterlidir. Uygulama hem de yüksek kaliteli çözünürlük ve kusursuz bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

Crunchyroll Amazon Prime Video’ya gidiyor
Amazon -Crunchyroll dağıtım anlaşmasıyla Prime Video aboneleri, popüler anime yayın platformunun artık belirli bölgelerde Amazon Prime Video’da mevcut olması sebebiyle bir ayrıcalıkla karşı karşıya : Kanada, İsveç, Birleşik Krallık ve ABD Birleşik Devletleri. Ancak diğer ülkelerden abonelerin 2024’e kadar beklemesi gerekecek.

Kullanıcılar Prime Video Mağazasına giderek iki Crunchyroll aylık abonelik teklifi arasında seçim yapabilirler: Fan üyeliği ve Mega Fan üyeliği . Her iki üyelik de reklamsız görüntüleme vaat ederken, ikinci abonelik paketi çevrimdışı görüntüleme ve dört cihazdan eşzamanlı yayın gibi ek avantajlar sunuyor. Aboneliklerini Crunchyroll uygulamasından mı yoksa Amazon Prime Video’dan mı satın aldıklarına bakılmaksızın her iki paketin maliyeti değişmediğinden izleyicilerin fiyat konusunda endişelenmesine gerek yok .

 

Crunchyroll Apk indir

 

Tanıtılan bir diğer özellik ise anime yayın hizmetinin doğrusal kanalıdır . ABD’deki seyircilere özel ve Amazon Freevee vesilesiyle erişilebilen lineer kanal, yeni ve eski fanatiklerin reklamlarla da olsa her süre izleyebileceği çok sayıda hayran favorisi anime şovu yer alıyor .

Her anime fanatikının ideal uygulaması
Binlerce anime izleme ve en sevdiğiniz mangayı takip etme olanağı sunan Crunchyroll, dilediğiniz zaman ve arzu ettiğiniz yerde keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda özellik sunar. Dil ayarlarıyla ilgili düzeltilmesi gereken bazı sorunlar olsa da uygulamanın cihazlar arasında senkronizasyon yapma ve size yüksek kaliteli akışlar sağlama yeteneği, onu üst düzey bir seçim haline getiriyor.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Crunchyroll on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

4.3 Rating (2206381 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 3 Nis 2024

For the Mobile App: Introducing our new feed 'New Episodes'! See the schedule for when fresh episodes are released. This update also includes bug fixes and performance improvements.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,206,381
Değerlendirme
4.3
2.2m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap