Cuddle Crisis icon

3.5 Yorumlar 26


1.49 Yayınlayan: Incredible Technologies, Inc.


Hakkında

cuddle crisis apk,cuddle crisis apk indirCuddle Crisis Apk indir "harika dostların renkli dünyası kaosa sürüklendi! Boyutlar arasındaki sınırlar zayıfladı …

cuddle crisis apk,cuddle crisis apk indir

Cuddle Crisis Apk indir “harika dostların renkli dünyası kaosa sürüklendi! Boyutlar arasındaki sınırlar zayıfladı ve ülkenin her yerinde gizemli portallar açılıyor! Korsanlar, zombiler ve hatta Yunan tanrıları, sevimli koloninize zarar vermek için birdenbire ortaya çıkıyor! Sempatik katliama girin ve yalnızca en yetenekli keskin nişancıların kazanabileceği bu hızlı çok oyunculu yakın dövüş savaşında arkadaşlarınıza meydan okuyun!

 

Cuddle Crisis Apk indir

 

– Bezelye atıcılar, delici lazerler ve minik tüfekler de dahil olmak üzere çok çeşitli silahlarla düşmanlarınızı ezin! Hepiniz dışarı çıkın ve ekranı sallayan patlayıcı aygıtlardan oluşan bir paketi özgür bırakın!

 

– Kaotik dört oyunculu çılgınlığın hızlı tempolu maçlarında arkadaşlarınızın eşyalarını havaya uçurun! Yada rekabetçi moda dalın ve dünyanın her yerinden rakiplerle savaşım edin!

– Sorunsuz ve sezgisel oynanışla, puan çarpanını artırarak hedefleri fethedebilir yada karmaşa kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Oyunun tamamen tasarlanmış temel mekaniğini daha derinlemesine inceleyin yada kısa molalarınızda renkli patlamaları deneyin. Seçim senin!

– Renkli ve coşku verici dünyanın hemen hemen tamamı, canavarlardan oluşan bir ordu ve onların müttefikleri tarafınca işgal edildi! Her düzey, tüylü yaratıklarınız için çeşitli karakterler ve hedefler sunar! Sadece vurulmayın arkadaşlar! Silahınızı yanlış yöne ateşlerseniz kombonuz kaybolur!

 

Cuddle Crisis Apk indir

 

– Rütbeniz ne olursa olsun performansınız için görkemli ödüller kazanın! Aylık Savaş Bileti ile dilediğiniz eşyaları almak, istemediklerinizi atmak için oynayabilirsiniz! Ürkütücü bir hayalet, uzay yolculuğu yapan bir astronot yada mekanize bir savaşçı olun! Yenilikleri ve sizi bekleyen heyecan verici unvanları, ifadeleri ve kıyafet seçeneklerini görmek için Cuddle Nation’a düzenli olarak uğramayı ihmal etmeyin!

– Rekabetçi oyun modunda istatistiklerinizi izleyin ve çeşitli günlük görevleri tamamlayın! Performans ölçütlerini karşılayarak ve çeşitli kategorilerdeki zorlukları tamamlayarak hazineleri evinize gdolayın!

– Lütfen unutmayın: Incredible Technologies, Cuddle Crisis oynamanın bir sonucu olarak ortaya çıkan aslabir yan etkiden sorumlu değildir. Potansiyel riskler şunları içerir: karşı konulamaz sevimlilik, görünür zombileri havaya uçurmak istemek, düğmelere basmak istemek, tiz bir sesle mevzuşmak, kontrol edilemeyen vakit yolculuğu, oturma odanızda aniden ortaya çıkan altın para yığınları, açıklanamayan kimlik ve cildinizde büyüyen saçlar, balçık -kapalı görüş, şapka takan ve tek lensli gözlük takan balinalardan korkma ve gmeşhurk yaşamda aşırı ifade kullanımı”

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.49

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Cuddle Crisis on Google Play

Kategori

Arcade apk

Arcade

Rapor et

Rapor Et

3.5 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 6 Şub 2024

Bug Fixes and Performance Improvements

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,118
Değerlendirme
4.5
9.1k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap