Custom Club: Online Racing 3D icon

4.4 2.3k Yorumlar 59


1.9 Yayınlayan: GamesEZ


Hakkında

custom club apk,custom club apk indircustom club apk indir araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını GamesEZ stüdyosunun …

custom club apk,custom club apk indir

custom club apk indir araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını GamesEZ stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız denetimünü sağladığınız enstrumanla bulunduğunuz şehirde sürüş yapmak, rakiplerinizle yarışmak ve arkadaşlarınızla zaman geçirmektir.

Custom Club Online Racing üç boyutlu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK kısaca sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz aracı satın alıp modifiye edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, geniş şehir ortamı, hızlı arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Custom Club Online Racing 3d v1.9 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri üç boyutlu olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Custom Club Online Racing üç boyutlu Play Store’da yeni olduğundan pek indirilmesi yoktur.

Custom Club: Online Racing 3d, hız ve adrenalin hayranları için tasarlanmış heyecan verici bir mobil oyundur. Oyuncular dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı olarak beraber oynayabilirler.

Gerçekçi haritalarda sürüş yapın ve otomobillerinizı güçlendirin. Otomobilinizı arzu ettiğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz!

Gerçekçi grafikler sizi tamamen yarış ve coşku hayatına sürükleyecek!
Oyun özellikleri:
Çevrimiçi mod: Oyuncular diğer yarışçılarla gerçek zamanlı olarak yarışabilir, bu da bir öngörülemezlik ve coşku unsuru ekler.
Parkur çeşitliliği: Oyuncular, her biri dar dönüşler, uzun düz bölümler ve kıvrımlı şeklinde kendine özgü özelliklere haiz olan çeşitli parkurları aşmak zorunda duracak.
Geniş bir araba yelpazesi: Oyun, her biri maksimum hız, hızlanma ve yol tutuşu gibi kendine özgü özelliklere haiz olan geniş bir araba yelpazesine haizdir.
Görünüm özelleştirme: Oyuncular, arabayı, jantları, renklendirmeyi ve çeşitli ayar öğelerini boyayarak otomobillerinı kişiselleştirme fırsatına haizdir.

Otomobil oyunlarını seven oyuncular için mükemmel bir tercih olan Custom Club Online Racing üç boyutlu APK, oyunculara çevrimiçi oynayabilme olanağı sunuyor. Dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak farklı oyuncularla birlikte Custom Club’da gazlayabilirsiniz. Hız ve adrenalin tutkunları için tasarlanan bu oyun, gerçekçi grafiklere ve mekaniklere sahiptir.

Gerçekçi ortam grafiklerinin haricinde, araç modellemesi de harika olan bu oyunda, enstrumanlarınızı arzu ettiğiniz bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Jantları, renklendirmeyi, araç performansına etki edecek ayarları ve daha biroldukça özelleştirmeyi aracınıza ekleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.9

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

8.0

Android

8.0

Şu tarihte mevcut:

Get Custom Club: Online Racing 3D on Google Play

Kategori

Aksiyon apk

Aksiyon

Rapor et

Rapor Et

4.4 Rating (2349 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 22 Ara 2023

* gaming process improved * minor bugs fixed * animation improved If you come up with ideas for improvement of our games or you want to share your opinion on them, feel free to contact us support@psvgamestudio.com

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,349
Değerlendirme
4.4
2.3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap