Dicey Dungeons icon

4.6 1.3k Yorumlar 20


2.1.0 Yayınlayan: Terry Cavanagh


Hakkında

 dicey dungeons apk,dicey dungeons apk indirDicey Dungeons Apk indir Çok sıradan bir oyun tarzı, kavisli bir nehir, sempatik küçük …

 

dicey dungeons apk,dicey dungeons apk indir

Dicey Dungeons Apk indir Çok sıradan bir oyun tarzı, kavisli bir nehir, sempatik küçük bir kurbağa, bu zorlukla karşı karşıya, bununla nasıl başa çıkacaksın, kurbağanın savaşı tamamlamasına yardım edeceksin! Son aşama rahatlatıcı arka plan müziği altında çalışmak, yalnızca oyunun eğlencesini hissetmenize olanak sağlamakla kalmaz, bununla beraber iç baskınızı da büyük ölçüde serbest bırakır, çok sayıda harika tabanca ve ekipmanın kilidi açılabilir ve kullanılabilir, çeşitli güçlü sahne donanımları ve el bombaları kullanılabilir.

 

Dicey Dungeons Apk indir

 

Doğru yerde epik müzik ve ses efektleri. Ekipman bir ferdin elde edebileceği bir şey değildir, daha çok pratik yapmaları gerekir, duygu deneyimini getirmek de doğrudur, yalnız iyidir. Kahramanın savaş gücünü artırmak ve düşmanı yenmek için çeşitli silahlar yapın! Oyun özellikleri:

1、Bir sonraki mücadeleyi tamamlamanıza yardımcı olacak daha güçlü kıyafetler ve daha güçlü silahlar yapın.

2、keyifli içerik, her mücadeleyi tamamlamak için en benzersiz operasyonunuzu kullanın, puan kazanmak için operasyonu kullanın.

3, çok sayıda mükemmel silah ve ekipmanın kilidi açılabilir, çeşitli güçlü aksesuarlar ve el bombaları doğru yerde kullanılabilir

4, farklı silahlar ve ekipmanlar çok varlıklı, silah yapmak için daha çok data toplayabilmeniz gerekiyor.

Oyunun öne çıkanları:

1, başlangıçta oyuncunun serveti 0’dır, hamburger yapmak için bir tek çeşitli malzemeleriniz vardır, kendinizi çok fakir hissedersiniz.

 

 

Dicey Dungeons Apk indir

 

2, bu oyunda oyuncular okulda canavarlar savaşıyla çok coşku verici bir harpa girebilecekler.

3, çekimin yeniliği, çeşitli egzotik edinim duyguları, oynamanın damlayan zevkini deneyimlemenize izin verebilir.

4, oyun grafikleri güzelce hazırlanmış, her biri savaş oyununun kontrol özelliklerine haiz, bir araya getirildiğinde görsel tesir çok kafi.

Dicey Dungeons MOD APK – Ücretsiz İndirme Özellikleri Giriş:

Dicey Dungeons, oynamak için ücret gerektiren bir oyundur. Bu oyunu deneyimlemek istiyor sadece çok kötü bir oyun deneyiminden korkuyorsanız, orijinal oyunu deneyimlemek ve karar vermenize yardımcı olmak için ücretsiz sürümü indirebilirsiniz. Yahut bu oyunu oynamak istiyorsanız ancak oyunun fiyatı beklentinizi aşıyorsa ücretsiz sürümünü de indirebilir, böylece bu ücretli oyunu hiçbir ücret ödemeden oynayabilirsiniz. Deneyimlemek için ödemeniz ihtiyaç duyulan oyunun tamamı sizi bu kadar arzuluyor mu? Yine de ücretsiz sürümü indirebilir ve tüm orijinal oyun içeriğini baştan sona oynayabilirsiniz.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.1.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.1

Android

4.1

Şu tarihte mevcut:

Get Dicey Dungeons on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.6 Rating (1328 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 22 Ağu 2023

Çeşitli hata düzeltmeleri.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 1,328
Değerlendirme
4.6
1.3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap