Dream Hopper icon

4.5 33.5k Yorumlar 37


1.6.0 Yayınlayan: Protostar


Hakkında

dream hopper apk,dream hopper apk indirDream Hopper Apk indir - Her anı, benzersiz bir renge, şekle ve duyguya haizdir! …

dream hopper apk,dream hopper apk indir

Dream Hopper Apk indir – Her anı, benzersiz bir renge, şekle ve duyguya haizdir! Çok renkli peri masalı vizyonlarını gözlemlemek için hipnotik ritimlerin ritmine atlamanız gereken yeni bir evreni keşfedin. Belirli bir formdan bir forma atlamak için her gün ekrana dokunmanız gerekecektir. Hayal enerjisinizün içinde alışılmadık bir edinim yaşayarak gerçek anlamda zen elde edin. Yavaş yavaş size ne kadar çok anı açığa çıkarsa o kadar iyidir, çünkü mümkün olmasıyla birlikte konsantre olabilecek ve her şeyi mutlaka hatırlayabileceksiniz.

 

Dream Hopper Apk indir

 

Dream Hopper, hayaller yaşamına girmenize ve zihninizi sakinleştirmenize yardımcı olacak ilginç bir uygulamadır. Bu benzeri olmayan zen deneyimini ve rengarenk rüya şeklinde vizyonlara yolculuğu kısa sürede unutamayacaksınız. Tek yapmanız gereken, dikkatinizi ekranınızda görünecek süslü şekillere odaklamak. Rahatlama ve eksiksiz zevk dünyasına dalın.

Ne olursa olsun her insanın mutlaka seveceği sakin ve gündelik bir oyun. Oyunun prensibi fazlaca sıradan ve anlaşılır, şu demek oluyor ki herkes halledebilir. Zıplayan topu denetim etmeniz gerekecek. Belirli parçalara dokunduğu anda, farklı renk ve tonlardaki en sıra dışı ve ilginç figürler ortaya çıkıyor. Topun bir sonraki bölüme uçmasını sağlamak için ekrana dokunmanız kafi. Gereksiz hareketler yapmamak, sadece desen oluşturma yolunu dikkatlice izlemek daha iyidir. Böylece hareketi sizi rahatlatacak en sıra dışı ve garip şekilleri görebilirsiniz. Sınırsız alan ve hayaller evreni sizi bekliyor!

 

Dream Hopper Apk indir

 

Oyun özellikleri:

açık ve bayağı denetim. Sizden istenen tek şey, topu istenen yöne yönlendirerek ekrana dokunmanız;
mutlaka herkesin dikkatini çekecek parlak ve renkli tasarım;
harika grafikler;
sadelik ve sıra dışılık. Bu oyun benzersizdir. Bir tek ekran karşısında zaman geçirmekle kalmaz, ruh sağlığınızı da önemli ölçüde geliştirirsiniz;
çok sayıda ilginç ve parlak seviye;
sizi harika zaman geçirecek harika bir müzik eşliği.
Rahatlık ve rahatlamanın sizi beklediği, parlak renklerle dolu muhteşem ve güzel bir dünyaya gitmek istiyorsanız, o süre kesinlikle Dream Hopper uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Bir zen başeserı. Atlamak ve renkli rüyalar boyamak için dokunun. Ruh halinizi iyileştirin.

Zihninizi sakinleştirin ve hayallerin dünyasına girin.

Renkli rüya benzer biçimde vizyonları ortaya çıkarmak için hipnotik ritmin akışını takip edin. Büyüleyici rüya manzaralarını keşfederken, garip şekillerin gerçek anlamını net bir halde odaklayın.

Dream Hopper, zen benzeri bir akış ve keşif deneyimidir. Bir şekilden diğerine atlamak için dokunmanız yeterli ve zihninizin güzel dinginliği ortaya çıkarmasına izin verin.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.6.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

7.0

Android

7.0

Şu tarihte mevcut:

Get Dream Hopper on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (33514 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 29 Oca 2024

BUG FIXES Some minor bug fixes and improvements.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 33,514
Değerlendirme
4.5
33.5k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap