Epic Age icon

3.8 12.5k Yorumlar 38


1.9.5 Yayınlayan: IGG.COM


Hakkında

epic age apk,epic age apk indirEpic Age Apk indir Bu çevrimiçi çok oyunculu oyunda oyuncular gerçekçi savaşlara katılacak, ittifaklar …

epic age apk,epic age apk indir

Epic Age Apk indir Bu çevrimiçi çok oyunculu oyunda oyuncular gerçekçi savaşlara katılacak, ittifaklar kuracak ve gerçekçi bir savaş alanında bölgelerini genişletecek. Oyun, tarihi efsanelerin saflarınıza katıldığı, kullanabileceğiniz sayısız stratejiyle savaşılacak çatışmaları ateşleyen derin bir hikaye sunuyor.

 

Epic Age Apk indir

 

Oyunun eşi olmayan noktalarından biri gerçekçi savaş alanıdır. Oyun, Büyük Rift Vadisi, Süveyş Kanalı ve Alpler dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki ünlü coğrafi harikaları içeren gerçek dünyanın gerçekçi bir simülasyonunu sunuyor. Oyuncular, genişleyen haritayı geçerek sayısız zamanı şehri ve binayı ele geçirebilecek, coğrafi koşullardan yararlanarak strateji oluşturabilecek ve harpabilecek. Ayrıca düşmanlarını fethetmek ve topraklarını genişletmek için tahkimatlarını da kurabilirler.

Oyunun bir öteki benzersiz özelliği de medeniyetler arasındaki çatışmadır. Çok güçlü hale gelen medeniyet, kendisini tehdit altında hissedenlerin birleşik direnişiyle karşı karşıya kalabilir. Oyuncular kendilerine ilişkin sonsuz bir uygarlık yaratma yolunda Persler, Mısırlılar ve Japonlar gibi medeniyetlere karşı savaşlara girecekler.

Bu oyunda adil rekabet, oyunun temel bir parçasıdır. Herkes VIP seçenekleri, kaynak satın alma yöntemleri yada kaynak hızlandırmaları olmaksızın eşit bir temelde adım atar. Oyuncular, şehirlerini sıfırdan geliştirirken haritadaki kaynak noktalarını talep etmelidir. Kaynakların doğru planlanması ve depolanmasıyla vakit içinde daha çok özelliğin kilidini açabilirler ve başkalarına karşı üstmeşhurk sağlayacak stratejiler geliştirebilirler.

 

Epic Age Apk indir

 

Genel olarak bu oyun, gerçekçi savaşlar ve onu ötekilerden ayıran benzersiz özelliklerle coşku verici ve sürükleyici bir oyun deneyimi vaat ediyor. Oyuncular gerçek dünyanın gerçekçi bir simülasyonunda stratejik cenklara katılacak, ittifaklar kuracak ve bölgelerini genişletecek.

Epic Age – destansı cenkların, tarihi olayların ve büyük haritaların sizi beklediği büyük ölçekli bir strateji oyunudur. Burada büyük bir komutan görevinü oynayabilir, kendi şehrinizi, ülkenizi geliştirebilir ve elbet bölge ve kaynaklar için savaşlara katılabilirsiniz! Büyük bir imparatorluk kurabilmek için ülkenizin onlarca yönünü geliştirmeniz gerekecek. Başlangıçta elbette lüzumlu kaynak ve erzakın sağlanması gerekecek, peşinden yeni binalar inşa etmek ve orduyu geliştirmek mümkün olacak. Daha sonra yeni birimler kiralayıp onları eğiterek orduyu geliştirmek mümkün olacak.

Oyundaki savaşlar, ilk önce büyük bir haritada hareket edebileceğiniz otomatik modda gerçekleşir ve düşman kuvvetlerine rastlarsanız, savaşlar hemen hemen sizin iştirakınız olmadan gerçekleşir. Elbette süreci gözlemleyebileceksiniz ancak stratejiyi önceden düşünmeniz ve güvenilir bir ordu kurmanız gerekecek!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.9.5

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Epic Age on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

3.8 Rating (12528 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 15 Oca 2024

Her kademedeki ilk satın alımınla 3 kat Mücevher indirimi al.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 12,528
Değerlendirme
3.8
12.5k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap