Everdell icon

4.4 Yorumlar 47


1.1.9 Yayınlayan: Dire Wolf Digital


Hakkında

everdell apk,everdell apk indirEverdell Apk indir , indirilebilecek maksimum beğenilen Android mobil uygulamasıdır. Akıllı telefonunuz ve tabletiniz için Everdell …

everdell apk,everdell apk indir

Everdell Apk indir , indirilebilecek maksimum beğenilen Android mobil uygulamasıdır. Akıllı telefonunuz ve tabletiniz için Everdell şeklinde çeşitli paketleri indirin. Ancak bu uzman yazılımı, Android emülatörünü kullanarak Windows PC’niz ve Mac’iniz için bile yükleyebilirsiniz. Everdell için birden fazla varyasyon mevcut ve Uygulama sayfasından modeli seçmeniz gerekiyor. WapSoft yama apk’sını, Everdell mod apk’sını veya crackli apk paketlerini yönlendirmez yada barındırmaz; sürekli olarak Geliştirici web sitesinden tecrübeli modeli seçer. Bu uygulamanın Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika’daki çocuklar arasında çok popüler olduğu kanıtlanmıştır. Kendi platformunda Everdell uygulamasının özelliklerini kullanan çok sayıda satın alan var.

 

Everdell Apk indir

 

Dire Wolf Digital tarafınca Geliştirilen Everdell Android Uygulaması Masa Oyunları Kategorisinde Listelendi. Mevcut Sürüm 1.1.9, Güncellenme zamanı: 17/11/2023. Google Play’e bakılırsa Everdell 19 Bin’den Fazla Kurulum gerçekleştirdi. Everdell’in Şu anda ortalama Oy değeri 4,5 olan 683 Yorumu Var

Everfrost’tan Bellsong’a, Everdell’de bir çok barışçıl yıl geçti – fakat artık yeni bölgelere yerleşmenin ve yeni şehirler kurmanın vakitı geldi…

Ödüllü masa oyunu Tabletop Tycoon’dan uyarlanan Everdell, muhteşem bir şehir kurma oyunudur. Yeni bir medeniyetin yaratılmasına yönelik işe yerleştirme ve stratejik kart yapımı. Harika yapılar inşa etmek için kaynakları toplayın ve şehrinizin gelişmesine yardımcı olacak renkli yaratıkları işe alın. Şehrinizdeki her kart size puan kazandırır ve dört sezon sonucunda maksimum puana sahip olan şehir kazanır!

 

Everdell Apk indir

 

Çapraz platformlu çok oyunculu oyunlarda öteki kurucularla yüzleşin yada AI ve Solo mücadelelerine karşı oynayarak sivil bilginizi test edin!

Her turda üç eylemden birini gerçekleştireceksiniz:

1.) Bir işçi yerleştirin. Kaynak toplamak için hizmet çalışanlamış olurınızdan birini vadiye gönderin! Meyveler, ince dallar, reçine, taşlar… Ve tabii ki kartlar! Yeni uygarlığınızı geliştirmeye yardımcı olacak her şeye ihtiyacınız olacak.

2.) Bir kart oynayın. Şehriniz en fazlaca 15 İnşaat ve mahluk kartı tutabilir. Kartlar kaynak üretir, yeni yeteneklerin kilidini açar ve oyunu kazanmak için puan toplar! Rakiplerinizi geçmek için kombinasyonları ve sinerjileri keşfedin.

3.) Gelecek sezona hazırlanın. Mevsimler değiştiğinde işçileriniz eve gelir ve bir sonraki tura hazırlanmış olur. Sadece şehrinizi dikkatlice planlayın! Dört sezonun ardından kış ayı geri dönüyor ve oyun sonlanmış oluyor.

İnşa edilecek binalar, tanışılacak canlı karakterler, düzenlenecek etkinlikler var; önünüzde yoğun bir yıl var!

Kış ayları doğmadan önce güneş şehrinizde en parlak şekilde parlayacak mı? Everdell’e hoşgeldiniz!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.1.9

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

8.0

Android

8.0

Şu tarihte mevcut:

Get Everdell on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.4 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 17 Kas 2023

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,835
Değerlendirme
4.4
2.8k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap