Evertale icon

4.5 501.6k Yorumlar 42


2.0.94 Yayınlayan: ZigZaGame Inc.


Hakkında

evertale apk,evertale apk indirEvertale Apk indir Eğer arıyorsanız Evertale Mod Apk veya Sınırsız Para, Ücretsiz Alışveriş, Reklamsız Evertale'in Hack …

evertale apk,evertale apk indir

Evertale Apk indir Eğer arıyorsanız Evertale Mod Apk veya Sınırsız Para, Ücretsiz Alışveriş, Reklamsız Evertale’in Hack Versiyonunu isteyin. O süre doğru yerdesiniz, bu yazımızda sizlerle Evertale’i paylaşacağız. Mod Apk v2.0.94 (Sınırsız Ruh taşı)

Evertale Apk indir

Çocuklar Evertale Kopenhag, Danimarka merkezli gizli bir girişimdir. Evertale insanoğluın fotoğraf paylaşma biçiminde devrim yaratacak ve yakında iPhone, Android ve Web’de kullanıma sunulacak bir girişim. Merkezi Kopenhag, Danimarka’da bulunan Evertale, 2011’in adım atarında bir grup uluslararası girişimci tarafınca kuruldu.

Ve şimdiye kadar 1,000,000’den fazla defa indirildi. Ve hem android hem de ios kullanıcıları için kullanılabilir.

Yakalamak, cenkmak ve eğitmek için esrarengiz canavarlarla dolu nefes kesici bir fantezi yaşamına dalın. Bu geniş açık dünya RPG’sinde yayılan manzaraları, hareketli şehirleri ve efsanevi zindanları keşfedin!

Evertale Apk indir

Olası bir kahraman grubuna katılın ve Erden dünyasını ölümcül Pandemonium’dan kurtarın. Süper şarjlı canavar cenklarında yan yana savaşmak için 180 yaratıklarını ve savaşçılarını topla, eğit ve geliştir!

İlgi çekici tek oyunculu çevrimdışı hikayeye dalın veya ekibinizi kurun ve çevrimiçi olarak küresel oyunculara karşı becerilerinizi kontrol edin. Hızlı tempolu PvP liglerinde savaşın ve ekibinızı bir sonraki seviyeye taşımak için sınırlı sayıda teçhizatın, güçlendirmelerin ve daha fazlasının kilidini açmak için öteki oyuncularla loncalar oluşturun!

YAKALAYIN VE KEŞFEDİN

・Öykü odaklı etkileyici bir macerada 180’den fazla canavar ve kahramanı yakalayın, eğitin ve geliştirin!
・Erden’in her biri toplanacak benzersiz canavarlara haiz 6 farklı bölgesinde yolculuk ederken arkadaşlarınız ve düşmanlarınızla karşılaşın.
・Savaşçılarınızı güçlendirmek ve rakiplerinize üstmeşhurk sağlamak için efsanevi silahları, aksesuarları ve ekipmanı keşfedin.
・Sıra tabanlı 4v4 dövüşte rakiplerinizi mahvetmek için yüzlerce benzersiz yetenek kombinasyonundan bir strateji oluşturun!
・Gerçek zamanlı PvP liglerinde rekabet etmek için çevrimiçi olun ve türünün tek örneği öğeleri ortaya çıkarmak için öteki oyuncularla işbirlikçi loncalar oluşturun.
・Koleksiyonunuza eklemek için özel açılabilir öğeler ve sınırlı karakterler sunan haftalık çevrimiçi etkinliklere katılın!

HİKAYEYİ deneyİMLE

Erden dünyası kadim bir lanetin, her 100 yılda bir yere inen bir kötülük örtüsü olan Pandemonium’un pençesindedir. Yalnız efsanevi Arma Taşıyıcıları onun yıkımını durdurabilir, ancak hiçbiri onun yine ortalığı kasıp kavurmasını engelleyemedi.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.0.94

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Evertale on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (501663 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 20 Ara 2023

Miscellaneous Bug Fixes

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 501,663
Değerlendirme
4.5
501.6k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap