Fallout Shelter icon

4.5 3.6m Yorumlar 38


1.15.15 Yayınlayan: Bethesda Softworks LLC


Hakkında

fallout shelter apk,fallout shelter apk indirFallout Shelter Apk indir Bethesda Game Studios, Fallout Shelter'da hayatta kalmaya çalışırken size tüm …

fallout shelter apk,fallout shelter apk indir

Fallout Shelter Apk indir Bethesda Game Studios, Fallout Shelter’da hayatta kalmaya çalışırken size tüm kaynaklar arasında mükemmel bir denge oluşturma fırsatı sunuyor. Kaynakların sakinleri kabiliyetlerine göre belirli pozisyonlara atamasını sağlamalı ve aynı zamanda her kişinin ruh halini korumalısınız. İnsanları, size ek silahlar, giysiler ve diğer eşyalar verebilecek yüzey keşifleri için silahlandırabilirsiniz. Akıncı hücumlarına karşı savunmanın yanı sıra yiyecek, su ve elektriğe de dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

 

Fallout Shelter Apk indir

 

Fallout Shelter Apk Versiyonu: Geçen aydan itibaren Fallout Shelter inanılmaz derecede daha fazla popülerlik kazanıyor. Fallout Shelter oyunu, açık dünya video oyunu oynayan bir aksiyon rolü olan Fallout 4 Geliştiricileri Bethesda Soft Works LLC tarafından geliştirilmiştir. Fallout Shelter oynamak, oyun hakkında daha çok data edinmek ve Fallout Shelter Apk Dosyasını iyi mi indireceğinizi öğrenmek için hakikaten harika bir oyundur.

MÜKEMMEL KASAYI İNŞA EDİN

Daha parlak bir gelecek yaratın… Yeraltında! 600 metrelik ana kayanın altındaki kazıyı Vault Life’ın tam resmine dönüştürmek için çeşitli çağdaş odalar arasından seçim yapın.

GELİŞEN BİR TOPLULUĞU GÖZETMEK

Sakinlerinizi tanıyın ve onları mutluluğa yönlendirin. İdeal işlerini bulun ve onların gelişmesini izleyin. Kabiliyetlerini geliştirmek için onlara giysiler, silahlar ve eğitim sağlayın.

GELİŞME

İyi yönetilen bir Apps Kasası, çeşitli becerilere sahip çeşitli Sakinler gerektirir. Yeni Sakinlerin ilgisini çekmek için bir Radyo Odası inşa edin. Yada kişisel yaşamlarında aktif rol alın; çöpçatanlık oyna ve kıvılcımların uçmasını izle!

 

Fallout Shelter Apk indir

 

ÇOK BÖLGEYİ KEŞFEDİN

Geride kalan harap olmuş yüzeyi keşfetmeleri ve serüven, kullanışlı hayatta kalma ganimeti veya anlatılamaz ölüm aramaları için Sakinleri yerin üstüne gönderin. Yeni zırh ve silahlar bulun, tecrübe kazanın ve Caps kazanın. Fakat ölmelerine izin vermeyin!

KAZANINIZI KORUYUN

zaman süre cennet şeklinde Vault yaşamı, nükleer sonrası yaşamın tehlikeleri nedeniyle bozulabilir. Sakinlerinizi dışarıdan ve içeriden gelen tehditlere karşı korumaya hazırlayın.

Ne var ne yok

Vault-Tec araştırması, dört ayaklı yoldaşların Vault mutluluğu ve üretkenliği üzerinde derin bir etkiye haiz olabileceğini göstermiştir. Evcil Hayvanlarla Tanışın!
Tembel veya sorun yaratan bir sakininiz mi var? Artık sakinleri tahliye edebilir ve yollarına gönderebilirsiniz.
Aynı karşılama hatlarından ve mevzuşmalardan sıkıldınız mı? Sakinler nihayet diğer sakinleri ve karşı cinsel etkilemenin bazı yeni yollarını öğrendi.
Gözetmenler yeni tüm satış seçeneklerini sevecekler.

Konut sakini yönetimi iyileştirmeleri ve yeni hedefler.
Vault-Tec gerekli araçları sağladı, sadece gerisi size kalmış. Ne için bekliyorsun? Kasanızı bugün ÜCRETSİZ olarak meydana getirmeye başlayın.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.15.15

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Fallout Shelter on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (3687126 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 7 Mar 2024

Vault-Tec is celebrating the luck of the Irish with… a new limited time icon.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 3,687,126
Değerlendirme
4.5
3.6m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap