Farm Punks icon

3.9 4.5k Yorumlar 51


2.01.14 Yayınlayan: Noodlecake


Hakkında

farm punks apk,farm punks apk indirFarm Punks Apk indir — koşucu ve çiftlik simülatörü unsurlarının bulunmuş olduğu orijinal bir …

farm punks apk,farm punks apk indir

Farm Punks Apk indir — koşucu ve çiftlik simülatörü unsurlarının bulunmuş olduğu orijinal bir arcade oyunu. Oynanış şu şekilde: Çiftlik yüksek bir dağın tepesinde ve top atarak yokuştan aşağı yuvarlanan meyveleri denetim edeceksiniz. Aslolan amaç meyveyi satmak için mağazaya gitmektir sadece bunu yapmak her vakit o kadar rahat değildir çünkü ürünlerin bir son kullanma tarihi vardır, ekranın üst kısmındaki çubuk biterse kaybedersiniz. Ufak köylerde inanılmaz bir hızla ilerleyin, manzaranın tadını çıkarın ve elbet çeşitli engellerle çarpışmalardan kaçının.

 

Farm Punks Apk indir

 

Yolda oyun kaynakları ve her türlü bonus var, bunlar tehlikeli rotaları geçmenizde size yardımcı olacak. Farm Punks’a% 100 koşucu denemez, projenin oynanışı birkaç türü birleştiriyor, ancak daha da ilginç olacak. Android oyununda oynayabileceğiniz hemen hemen 100 çeşit meyve, sezgisel tek dokunuşla kontrol, kısmen otomatikman oluşturulan güzel konumlar, orijinal müzik ve sesler, biroldukça öğenin kilidini açma ve ilerlemeyi bulutta kaydetme kabiliyeti, böylece başka bir cihazda oynamaya devam edin.

Bu bir simülasyon gündelik müzik oyunu, çizgi film sıradan biçimı oyun ekranı, meydan okumanızı bekleyen devasa oyun seviyesi, her türlü meyve var, size ilişik bir meyve çiftliği işleteceksiniz, Ödül almak için varlıklı bir görevi tamamlayacaksınız, nebat yetiştireceksiniz daha çok ağaç, daha çok meyve üretilir, çiftlik işleterek rahatça para kazanabilirsiniz ve ne kadar çok meyve üretirseniz o denli çok para kazanabilirsiniz.

Stüdyo geliştiricisi Noodlecake Studios, oyuncular tarafınca hit Rahner Odyssey ve Alto’s Alto’s Adventure gibi bir takım proje sayesinde tanınıyor ve burada Studio’dan başka bir oyunumuz var, bu sefer çocuklar dikkatimizi başka bir türe, doğrusu aksiyon oyununa çevirmeye karar verdiler. Strateji ve RPG unsurları. Oyunun vakaları fantastik bir dünyada gelişiyor, her şeyin sebze ve meyveler tarafından yönetildiği bir dünyada, hem de savaşlara katılmanız ve aynı zamanda ekonomiyi geliştirmeniz gerekecek.

 

Farm Punks Apk indir

 

Gülünç meyveler yetiştirin ve dev topunuzla onları dağdan aşağıya vurun! Ne kadar uzağa yuvarlanabilirsin?

Dağdan aşağı yuvarlanan her meyvenin denetimünü elinize alın ve malç haline gelmeden önce mümkün olmasıyla birlikte çok para kazanmaya çalışın!

Bir planöre atlayın, bir otomobil sürün ya da gökyüzüne doğru rampa yapın; karpuzunuzu dağdan mümkün olduğunca uzağa götürmek için ne gerekiyorsa yapmanız gerekecek.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.01.14

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Farm Punks on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

3.9 Rating (4560 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 9 Kas 2023

Hata çözümleri ve performans iyileştirmeleri

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 4,560
Değerlendirme
3.9
4.5k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap