Feign icon

4.4 7.9k Yorumlar 85


0.5.1 Yayınlayan: TENEKE KAFALAR STUDIOS


İNDİR

$1,98$1,99

Hakkında

feign apk,feign apk indirFeign Apk indir Masumlar ve suçluların olduğu Bir ortamda kimin hain kimin masum bulunduğunu bulmak için …

feign apk,feign apk indir

Feign Apk indir Masumlar ve suçluların olduğu Bir ortamda kimin hain kimin masum bulunduğunu bulmak için bir emek vermeniz gerekir. Bir nevi dedektif oyunu arıyorsanız Feign Mobile APK’yı indirip bir göz atabilirsiniz. Türk yapımı olan oyun şimdiye kadar birçok oyuncudan tam not aldığını ve fazlaca zevkli bulunduğunu belirtmek isteriz.

Feign Apk indir

Feign, 12 bireyin bulunmuş olduğu bir rol yapma oyunudur. 12 birey arasından Kimileri hain kimileri ise masum dur. Tabî arada yansız olan karakterlerde bulunmaktadır. Ufak bir kasabada geçen oyun, PC ve mobil versiyonu bulunur. çok basit arayüze haiz olduğundan dolayı birçok kişi kolaylıkla oynayabilir.

Fakat söylemek isteriz ki tek başınıza bu oyunu oynamak pek keyifli durmayabilir. Bu sebeple arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun bulunduğunu söylemekte yarar var fakat oyunu tek başına oynamaya kalktığınız zaman global bir sohbet ekranı karşınıza çıkacaktır. Buradaki söyleşi ekranı otomatik çeviriler yaparak biroldukça kişiyle oyunu oynamanıza ve yazılan kelimeleri anlamanızı sağlar.

İzcilerin veya büyücülerin olduğu oyun gösteriyor ki her karakterin farklı bir özellikleri var ve bu özellikleri hainleri bulurken veya hainlerin masumları öldürmesine yarıyor. Karakterlerin hemen derhal birbirleriyle yakın özelliklere haiz olduğunu belirtelim. Doğrusu kiminin güçsüz kiminin güçlü olmadığını söylemek isteriz.

Feign Apk indir

Sevimli ama bir o kadar da stratejik olan oyun kullananların birbirleriyle olan güvenilirliğini kontrol etmektedir. Her karakterin farklı bir özelliği olduğundan dolayı masumlar için deli tehlikelidir. Çünkü deliler masumları kandırarak yanlış data verebilir ve masumların bunu anlaması zor olabilir.

Masumların hainleri tespit etmesi ve hayatta kalması için tasarlanan Feign Mobile APK’yı indirebilir ve kısa bir sürede öğrenip oynayabileceğinizi söylemekte yarar var.

Oyunda yeşil renkte bulunan rollerdir. Bu rollerle gece olduğunda rolünüzü kullanarak data toplamaya çalışıyorsunuz. Amacınız topladığınız bilgileri kullanarak sabah olduğunda katilleri belirlemek. Masumlar olarak köydeki yansız rolleri de bulmanız gerekebilir. Bombacı, Hortlak, Hırsız, Seri Katil ve Büyücü rolleri masumların işini zorlaştıracak rollerdir. Survivorları oy birliğiyle asmak da seçenek olabiliyor kimi zaman. Oyunda oy birliğiyle köyden istemediğiniz rolleri gönderebiliyorsunuz. Dikkat edin iyi role play icra eden bir hain, size masum birini astırabilir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

0.5.1

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Feign on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.4 Rating (7929 Votes )
Fiyat: $ 1,98

Neler yeni?

Last updated on 5 Şub 2024

Kış teması eklendi. Geri tuşu desteği eklendi. Gece ve gündüz zamanları için müzik eklendi. Hata gidermeler.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 7,929
Değerlendirme
4.4
7.9k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap