Fishing Food icon

4.8 177.2k Yorumlar 39


277.0.0 Yayınlayan: Diced Pixel, LLC


Hakkında

fishing food apk,fishing food apk indirFishing Food Apk indir , geliştirici Diced Pixel'in hazırladığı garip kawaii tarzı bir balık …

fishing food apk,fishing food apk indir

Fishing Food Apk indir , geliştirici Diced Pixel’in hazırladığı garip kawaii tarzı bir balık tutma oyunudur; burada oyuncular, para kazanmak için yürüyebilen, mevzuşabilen ve onları yiyebilen bir kedi balığına yardım edeceklerdir.

 

Fishing Food Apk indir

 

Fishing Food aksiyon oyununda oyuncunun tek yapması gereken, yiyecek için balık tutabilmek için okyanusa dokunmaktır. Kanca sudayken oyuncu onu yiyeceklerin, hazine sandıklarının ve diğer eşyaların bulunduğu bir yere taşımak için kaydırır. Kawaii yiyecek canavarı yakaladığınız yiyeceği her yuttuğunda para açığa çıkaracak. Oyuncular bu parayı, derinliği artırmak ve biroldukça öğeyi yakalamak veya farklı yemekler için balık tutmak gibi düzey atlamak için kullanacaklar.

Daha çok oyun görün: Pokémon GO , Mini Dünya , Roblox

Oynanış
Balıkçılık Yiyecek, yiyeceğin diğer yiyecekleri yediği bir düşlem dünyasıdır. Örneğin, oyuncu bir hamburgerin başka bir hamburgeri yuttuğunu görecek, patates kızartması da patates kızartmasını çiğneyecek, kızılcıklar başka bir kızılcık yutacak… Pek de değerliymiş şeklinde görünmüyor. Göründükleri gibi aşk mı? Fakat sorun değil, tekneniz için en iyi olanı yapın.

İlginç oyunların fanatikıysanız, Fishing Food tam sizlik bir oyundur. Kelime oyunlarını seviyorsanız bu oyun daha da uygundur. Bu oyun alanında yiyeceklerle mevzuşabilir, keyifli hikayelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Fishing Food Apk indir

 

Oyunun benzersiz özellikleri
Yükseltme kabiliyeti ve derinliği
Bunlar Fishing Food oyunundaki iki ana yükseltmedir. Kawaii yiyecek canavarlarını besleyerek kazanılan parayla oyuncular, daha fazla yiyecek ve eşya yakalamak için bu 2 unsurun seviyesini yükseltebilirler. Yetenekleri Yükseltmek, oyuncunun her düşüşte daha fazla yiyecek yakalamasına olanak tanır. Yetenek 3’e yükseltilirse, oyuncu aynı anda 3 öğeyi avlayabilir.

Derinlik seviyesini yükseltmek, oyuncunun daha derin sularda balık tutmasına ve daha çok yeni yiyecek keşfetmesine olanak tanır. Her yeni yiyecek size daha fazla para kazandıracak. Örneğin, bir burger size 100 sent, bir durian ise 200 sent verecektir.

Gömü sandıklarının kilidinin açılması nasıl hızlandırılır
Derinlik 2. Seviyeye ulaştığında oyuncu gömü sandıkları için balık tutabilir. Bu sandıklar oyuncuların kabiliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak güçlendiriciler içerecek. Oyunda bu tür bir çok güçlendirme vardır ve oyuncu bunları topladıktan sonrasında, balığı suya her düşürdüğünde otomatikman kullanılacaktır.

Sandığın kilidini açabilmek için oyuncunun altındaki mavi çubuğu doldurması gerekir. Bu çubuk, bir Kawaii yemeği madeni paralarla birlikte parlak anahtarlar bıraktığında artacaktır. Mavi çubuğu doldurabilmek ve sandıkların kilidini açabilmek için anahtarları toplayın.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

277.0.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.4

Android

4.4

Şu tarihte mevcut:

Get Fishing Food on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.8 Rating (177233 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 12 Eki 2023

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 177,233
Değerlendirme
4.8
177.2k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap