Golf Odyssey 2 icon

4.5 3k Yorumlar 16


1.16 Yayınlayan: Rubén Pecellin


Hakkında

golf odyssey 2 apk,golf odyssey 2 apk indirGolf Odyssey 2 Apk indir Android için Golf Odyssey 2'de sıralamadaki yükselmeniz, …

golf odyssey 2 apk,golf odyssey 2 apk indir

Golf Odyssey 2 Apk indir Android için Golf Odyssey 2’de sıralamadaki yükselmeniz, gösterdiğiniz çaba ve beceriyle doğru orantılıdır. Oyunun geneline dağılmış çeşitli görevlerin gerekliliklerini yerine getirerek büyük bir golf efsanesi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu zorluklara cevap bulmak için zekanızın, yaratıcılığınızın ve becerikliliğinizin her zerresini kullanmalısınız.

 

Golf Odyssey 2 Apk indir

 

Zorlu atışlardan mükemmel vuruşlara kadar her zorluk, kişisel gelişim ve ustalaşmış başarı için bir fırsat sağlar. Size meydan okundu; bu fırsatı yakalayın ve dünyaya eşsiz golf becerilerinizi gösterin. Sizin için çok para karşılığında hack içeren bir mod versiyonumuz var.

Golf Odyssey – kamera tarafı ve px grafikleriyle arcade Golf. Oyuncu, topu bayrakla işaretlenmiş deliğe atmanız ihtiyaç duyulan biroldukça yeri ziyaret etmeye çağrı edilir. Her delikte kullanıcıya iki vuruş verilecek, bu nedenle merminin kuvvetini ve yörüngesini mümkün olduğunca dikkatli ayarlamalısınız. Kati vuruşlara müdahale, dağlar, uçurumlar ve dik yamaçlar şeklinde çeşitli engeller olacaktır. Başarıyla tamamlanan konumlar, benzersiz görünümlü manzaralar ve arazilerle yeni seviyelerin kilidini açmaya yardımcı olacak.

Golf Odyssey, kullananların şampiyon bir golfçü rolünü üstlenmelerine olanak tanıdıkları olan, cep telefonları için ücretsiz bir oyundur . Kilidi açılacak tonlarca ortam ve daha da fazla coşku elde eden gmeşhurk zorluklar var.

 

Golf Odyssey 2 Apk indir

 

Golf It benzer biçimde son derece gerçekçi dijital ayarlar sunan öteki golf oyunlarından farklı olarak ! Golf Odyssey belirgin bir nostaljik his uyandırıyor. Bu yönü 1980’li ve 90’lı yılların klasik platformlarının fanatikı olan kullanıcılara hitap edecek .

Sıradan kontroller
Tek dokunuşla kontrol olanakı sunduğundan Golf Odyssey özellikle akıllı telefonlar için uygundur. Kullanıcılar, topu bırakmadan önce parmaklarını topun hareket etmesini istedikleri yöne doğru sürükleyeceklerdir. Bundan dolayı temel bilgileri öğrenmek fazlaca basittir .

Nostaljik estetik
Bu oyun 8 bitlik grafikler kullanıyordu ve bu da onu platformun “altın çağını” yansıtan öteki paketlere benzetiyordu . Canlı renk şemaları ve rahatlatıcı ses efektleri, oyuncuların keyif alması gereken rahatlatıcı deneyime katkıda bulunuyor.

Chronogolf, Inc. Tarafından geliştirilen Puakea Golf Club, Spor Uygulamaları kategorisine giren bir Android uygulamasıdır. Ekim 2019’dan bu yana APK’yı indirebilirsiniz. Puakea Golf Kulübü’nün kurulum sayısı toplam 53’tür. Son 30 gün içinde uygulama yaklaşık 2 kez indirildi.
Şu anda üst sıralarda yer almıyor.
Şu anda uygulamanın derecelendirmesi sıfır. Uygulamanın son güncellemesi 2 Kasım 2023’te gerçekleşti . Puakea Golf Club’ın içerik derecelendirmesi “herkes” tir .
Puakea Golf Club’ın APK indirme boyutu 51.33 MB’tır ve mevcut en son sürüm 10.2.3’tür . Puakea Golf Kulübü ücretsiz olarak indirilebilir .

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.16

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

7.0

Android

7.0

Şu tarihte mevcut:

Get Golf Odyssey 2 on Google Play

Kategori

Arcade apk

Arcade

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (3069 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 12 Oca 2024

- Minor bugs fixed.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 3,069
Değerlendirme
4.5
3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap