Google One icon

4.2 591.4k Yorumlar 23


Yayınlayan: Google LLC


Hakkında

google one apk,google one apk indirGoogle One Apk indir uygulamasıyla telefonunuzu otomatik olarak yedekleyin ve Google bulut depolama kapasitesinizı …

google one apk,google one apk indir

Google One Apk indir uygulamasıyla telefonunuzu otomatik olarak yedekleyin ve Google bulut depolama kapasitesinizı yönetin

• Google Hesabınıza dahil olan 15 GB’lık güvenli depolama kapasitesinı kullanarak telefonunuzdaki tüm önemli verileri (ör. Fotoğraflar, kişiler, mesajlar ve daha fazlası) kaydedin.

 

Google One Apk indir

 

• Telefonunuzun bozulması, kaybolması ya da değiştirilmesi durumunda yedeklediğiniz verileri yeni Android cihazınıza senkronize edebilirsiniz.

• Google Hesabı depolama kapasitesinizı Google Drive, Gmail ve Google Fotoğraflar arasında yönetin.

 

Daha çok avantajdan yararlanmak için Google One üyeliğine geçin:

• Size en uygun planı seçerek anılarınız, projeleriniz ve dijital dosyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz kadar bulut depolama alanı elde edin.

• sihirli Silgi ve yeni video HDR efekti şeklinde biroldukça gelişmiş Google Fotoğraflar özelliğine erişin.

• İnternet ortamındaki faaliyetlerinizi şifreleyen bir VPN ve kişisel bilgileriniz dark web’de bulunmuş olduğunda sizi uyaran dark web raporları gibi ekstra güvenlik özelliklerinden yararlanın.

• Google’ın tüm ürün ve hizmetleriyle ilgili mevzularda Google uzmanlarından özel destek alın. Sorularınız veya desteğe ihtiyacınız olursa tek dokunuşla ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Google One Apk indir

 

• depolama alanınızı ve sunulan avantajları 5 kişiyle daha paylaşın. Bu sayede tüm kullanıcılar, planınız kapsamında daha fazla depolama kapasitesina sahip olur ancak birbirlerinin dosyalarına erişemezler.

Google One uygulaması, her Google hesabıyla beraber gelen 15 GB’lık ücretsiz depolama alanınızı yönetmenize olanak tanır. Temel olarak bu uygulama, ücretsiz 15 GB bulut depolama alanınız sonlanmış olduğinde alacağınız ücretli bir sürümdür. Bu abonelik hizmetinin aylık maliyeti, ihtiyaç duyduğunuz alan miktarına bağlı olarak 1,99 USD ile 299 USD içinde değişmektedir.

Android telefonunuzda yer kalmadı mı? Google One uygulamasının sunduğu gelişmiş bulut depolama seçeneklerini deneyin. Bu uygulama, depolama kapasitesinizı, Gmail, Google Drive ve Google Fotoğraflar dahil olmak üzere düzgüsel 15 ücretsiz GB’ın ötesine genişletmenize olanak tanır . Ek olarak abone olduğunuzda Google uzmanlarına da erişebilirsiniz ve hizmet belirli ülkelerle sınırlıdır.

Ülkenizde kullanılabiliyorsa Google One’ı indirin
Google One hizmetine kaydolan kişiler bununla beraber “öteki Google ürünlerinin extra avantajlarından da yararlanabilecekler. Google Play kredileri, özel otel fiyatları ve daha fazlası şeklinde. Ayrıca, mevcut olduğu durumlarda abonelerin belirli otellerde %40’a varan indirimlerden yararlanabileceği de belirtiliyor. Kim bilir bu yüzden uygulama şu ana kadar belirli ülkelerle sınırlıydı.

 

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Google One on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

4.2 Rating (591472 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 13 May 2024

Bu sürüm, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içermektedir.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 591,472
Değerlendirme
4.2
591.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap