GRIS icon

4.7 5.9k Yorumlar 13


1.0.3 Yayınlayan: DevolverDigital


İNDİR

$1,40$4,99

Hakkında

gris apk,gris apk indir GRIS Apk indir , Nomada Studio tarafınca geliştirilen ve 2018 senesinde PC ve Nintendo Switch için …

gris apk,gris apk indir

 

GRIS Apk indir , Nomada Studio tarafınca geliştirilen ve 2018 senesinde PC ve Nintendo Switch için piyasaya sürülen bağlarımsız bir platform oyunudur. Oyun, ustaca sahnelenmiş bir dünyada duygusal bir yolculuğa çıkan, adını taşıyan kız Gris’i konu alıyor. Platform oyunu, oyun kimi zaman bayağı kalsa bile benzersiz suluboya biçimı estetiğiyle etkileyicidir. Gris, platform öğeleri içeren sanat içerikli bağımsız oyunların hayranları için önerilir.

 

GRIS Apk indir

 

GRIS v1.0.0 FULL APK, bulgu, macera ve öykü tabanlı oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DevolverDigital firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş icra eden oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağlamış olduğunız karakter ile bulunmuş olduğunuz mistik dünya içinde ilerlemek, kaybolmuş bir kızın hikayesini devam ettirmektir. Detaylı işlenmiş ortamlar, dinlendirici müzikler, keşfedilmeyi bekleyen antik bir dünya ve dahası sizleri bekliyor. GRIS v1.0.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Durmadan koşun, zıplayın engelleri aşın ve sona yaklaşın. Çeşitli bulmacalar – görevler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 2D olup kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. GRIS Play Store’da 14.99TL’dir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş meydana getiren oyunlardan birisidir.

GRIS‏‏ en iyi macera oyunlarından biridir ve bunu hakikaten iyi bir halde bulacaksınız ve aynı zamanda kolaylaştıracaksınız ve burada biroldukça şeyi yapabilirsiniz ve peşinden her insanın ona sahip olmasını ve almasını da kolaylaştıracaksınız. Haiz olduğunuz tüm arkadaşlarınızla paylaşın ve sonrasında dilediğiniz benzer biçimde tutacaksınız ve burada benim ve sizin için ücretsiz olarak oynamanızı kolaylaştıracaksınız.

 

GRIS Apk indir

 

Bir çok şey var ve burada bunu pek çok arkadaşınızla paylaşma yeteneğine haiz olabilirsiniz ve biroldukça şeyi yapabilen bir önder olacaksınız ve sonrasında da bunu hepsiyle paylaşacaksınız ve siz de bunu başaracaksınız. Onu istediğin şeklinde tut ve ona sahip olacağından kesin olacaksın ve sonra biroldukça şeyi yapabilen bir lider olacaksın ve sonra bunu istediğin ve hem de istediğin benzer biçimde başlatacak bir lider olacaksın.

O vakit bunu tüm arkadaşlarınızla paylaşacaksınız ve burada bunu pek çok arkadaşınızla yapmayı seçeceksiniz ve bu, yapmayı seveceğiniz en iyi şey haline gelecektir ve burada bunu tam olarak dilediğiniz şekilde elde edeceksiniz ve yapacaksınız. Bununla birlikte en iyisi olun, bu yüzden onu tüm dostlarınızla oynadığınızdan kararlı olacaksınız ve burada bu oyunu seçen fert olmaya devam edeceksiniz ve aynı zamanda onu tüm dostlarınızla da bulacaksınız ve burada bu şekilde devam edeceksiniz İstiyorsun ve sonra bunu yapabilen lider olacaksın ve burada bu oyunu atlayabilirsin ve o sen olacaksın ve ek olarak ücretsiz olarak da alabilirsin.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.0.3

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get GRIS on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.7 Rating (5965 Votes )
Fiyat: $ 1,40

Neler yeni?

Last updated on 22 Kas 2023

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 5,965
Değerlendirme
4.7
5.9k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap