Hitman Sniper icon

4.2 903.3k Yorumlar 87


1.7.277072 Yayınlayan: CDE Entertainment


İNDİR

$0,98$0,99

Hakkında

hitman sniper apk,hitman sniper apk indirHitman Sniper Apk indir Android oyunuyla dünyanın en ünlü gizmen karakterlerinden Hitman ile keskin …

hitman sniper apk,hitman sniper apk indir

Hitman Sniper Apk indir Android oyunuyla dünyanın en ünlü gizmen karakterlerinden Hitman ile keskin nişancı tüfeğimizi alıyor ve bize verilen görevleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda kiralık katil olarak vazife yapıyor ve 150 farklı görev boyunca işimizin hakkını vermeye çalışıyoruz.

Hitman Sniper Apk indir

Oyunda ilerledikçe daha ustalaşmış ve zorlu görevler geliyor olsa da hepimiz de kabiliyetlerimizi geliştirip zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. 13 farklı keskin nişancı tüfeğiyle göreve uygun olanı kullanmak, mesafe ve hedefin büyüklüğü şeklinde değişkenler görevin başarısı için önemli bir unsurü oluşturuyor.

Oyun Google Play üzerinde 10 TL fiyata haiz olsa da internet sitemizden full olarak indirebileceksiniz. Ek olarak para hileli modu da yanında geliyor. Bu hileyle geçemediğiniz görevler için yeni silahlar kullanmak gibi birazcık yardım alabilirsiniz. Sadece hilesiz oynamanın da oldukça keyifli olabileceğini belirtelim.

Hitman Sniper Apk indir

Oynanış dinamiklerine de bakacak olursak görevler genel anlamda doğru zamanlamaya kurulu bir yapıda hazırlanmış. İlk olarak hedefleri takip ediyor ve doğru zamanın geldiğini planladığımüz anda atışımızı yapıyoruz. Tek bir şansımız var ve ıskalamamız durumunda vazife başarısızlıkla sonlanmış oluyor. Doğal ki görevi yine yapabilmek de mümkün. Şimdiden keyifli oyunlar.

Hitman Sniper v1.7.277072 PARA HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve silahlı çatışma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SQUARE ENIX stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunmuş olduğunuz görevlerde ajan 47 karakteriyle düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Hitman Sniper içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK doğrusu gerçek parayla satılan silahların kilidi açık, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahları satın alabilir, arzu ettiğiniz gibi geliştirip güçlü bir suikastçıya dönüşebilirsiniz.

Tehlikeli hedefler, onlarca aşfakat, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Hitman Sniper v1.7.277072 sürümünde Cadılar Bayramı etkinlikleri eklenmiştir. Grafikleri 3d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper Play Store’da 905.000’den fazla indirilmiştir, 2.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Hitman: Sniper, profesyonel keskin nişancılık yapacağınız aksiyon oyunudur. Oyun sever milyonlarca fert tarafından tanınan dünyaca ünlü Hitman karakteri bu kere mükemmel bir macera ile rağmenıza çıkıyor. Oyun bir keskin nişancılık oyunu ve siz burada bir kiralık katil olarak görev alıyorsunuz. Hitman: Sniper’da kötü karakterleri, piyasayı karıştırmak isteyen mafya babalarını indirmeye çalışıyorsunuz. Oyunu incelerken ki deneyimimi aktarmam gerekirse başlangıçta birazcık zorlanacağınızı söylemeliyim. Fakat daha sonra hızlıca alışıyorsunuz ve görevleri yapmak için uğraş veriyorsunuz.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.7.277072

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Hitman Sniper on Google Play

Kategori

Aksiyon apk

Aksiyon

Rapor et

Rapor Et

4.2 Rating (903361 Votes )
Fiyat: $ 0,98

Neler yeni?

Last updated on 19 Eki 2023

Küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 903,361
Değerlendirme
4.2
903.3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap