Human Fall Flat icon

3.8 27.3k Yorumlar 52


1.14 Yayınlayan: 505 Games Srl


İNDİR

$0,76$4,99

Hakkında

human fall flat apk,human fall flat apk indirHuman Fall Flat Apk indirDevMagic tarafınca geliştirilen fizik tabanlı bir serüven oyunudur. …

human fall flat apk,human fall flat apk indir

Human Fall Flat Apk indirDevMagic tarafınca geliştirilen fizik tabanlı bir serüven oyunudur. İNSAN – GÜZ – DÜZ Macerasında , oyunun açık dünyasını keşfetmektir . Bununla beraber, bu hedef birazcık zor olabilir, çünkü disket karakterinizi denetim etmeniz ve fiziği istediğiniz şeyi yapmalarını sağlamak için kullanmanız gerekir. Oyunu tek bir oyuncu olarak oynayabilirsiniz, ancak eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız oyun çok oyunculu oyunları da destek sunar

 

Human Fall Flat Apk indir

. Oyun minimalist detaylara sahip ve sonuç birazcık cilasız görünüyor, ancak yine de herhangi bir fizik oyunu meraklısı için süre öldürebilir.

Human: Fall Flat, bir süredir deneyimlediğim benzeri olmayan oyunlardan biri. Oyunda, bulmacalarla dolu gerçeküstü yerlerin hayalini kuran, sallantılı, hamur şeklinde bir adam olan Bob olarak oynayacaksınız. Amacınız çeşitli açık ortamlarda Bob’u yönlendirerek bulmacaları çözerek çıkışlara ulaşmaktır. Ve oyuncuların bu oyunda seveceği şey de, çünkü hemen hemen her bulmacanın birden fazla çözümü var. Bu şekilde daha önce tamamladığınız seviyelere geri dönebilir ve tamamlamak için başka yollar deneyebilirsiniz. Çok eğlenceli, değil mi?

 

Human Fall Flat Apk indir

 

Artık Human: Fall Flat resmi olarak Google Play Store’da 4.99 $ fiyatla satışa sunuldu. Ücretsiz indirmenin bir yolunu arıyorsanız, burada sizin için bir yöntemim var. Şuradan indirebilirsiniz Panda Helper bedava! Panda Helper bir çok mükemmel ince ayarlı uygulama, saldırıya uğramış oyun ve ücretli uygulamayı ücretsiz olarak sunan ücretsiz bir üçüncü taraf uygulama mağazasıdır. Cihazlarınızı rootlamanıza gerek kalmamıştır. Biroldukça kişi bundan faydalandı. Kurulum zamanı geldi Panda Helper ve istediğini al.

“Yükleme engellendi” iletiıyla karşılaşırsanız, Android’e üçüncü taraf APK dosyalarını yüklemek için önce Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Cihazınızın “Ayarlar > Güvenlik” bölümüne gittiğinizde Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini göreceksiniz. Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirin ve informasyon istemi mesajında ​​Tamam’a dokunun. İşiniz sonlanmış olduğinde üçüncü taraf bir APK yükleyebilirsiniz.

Human Fall Flat Apk eğlenceli ve yaratıcı bir bulmaca oyunudur. Oyun, fizik tabanlı bulmacaları içeren ilginç seviyeleri ve gülünç karakterleriyle dikkat çeker. İnsanların elastiki ve neşeli karakterlerini kontrol ederek, çeşitli zorluklarla dolu dünyaları keşfedebilirsiniz.

Human Fall Flat hile temel amacı, karakterinizi seviyeler süresince hareket ettirirken fiziksel engelleri aşmak ve bulmacaları çözmektir. Sadece, bunu yaparken karakterinizin tuhaf ve elastik hareketlerini denetim etmek oldukça keyifli bir deneyim sunar. Zorlayıcı ve yaratıcı görevlerle dolu olan her düzey, farklı yaklaşımlarla çözülebilir. Bu, oyunculara özgürlük vererek kendi yaratıcı çözümlerini bulmalarını sağlar.

Human Fall Flat Apk Android Oyun
Human Fall Flat apk indir hem de çoklu oyuncu modu sunar. Dostlarınızla beraber oynayarak, bulmacaları ortaklık yaparak veya rekabetçi bir şekilde çözebilirsiniz. Bu, oyunun sosyal bir edinim sunmasını sağlar ve birlikte eğlenmeyi kolaylaştırır. Human Fall Flat Apk Android Oyun derhal indirin.

Human Fall Flat son sürüm grafik tarzı ve karakter tasarımı, oyunun gülünç ve hafifçe tonunu vurgular. Karakterlerin elastik hareketleri ve çevre nesneleriyle etkileşimi, hem eğlenceli hem de benzersiz bir tecrübe sunar. Bu çevresel etkileşim, oyuncuların oyun dünyasını keşfetmelerini ve seviyeleri farklı yollarla ele almalarını sağlar.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.14

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Human Fall Flat on Google Play

Kategori

Bulmaca apk

Bulmaca

Rapor et

Rapor Et

3.8 Rating (27370 Votes )
Fiyat: $ 0,76

Neler yeni?

Last updated on 13 Eyl 2023

İnsan, Copper World ve Miniature adlı ÜCRETSİZ iki yeni seviyede cesaretini sına!Copper World, Human Fall Flat'e geliyor! Devasa tekerleklerin, elektrik devrelerinin ve muazzam kömür motorlarının, inanılmaz yolların kilidini açtığı endüstrileşmiş bir bölgeye hoş geldin.Yeni seviye Minyatür'de, bulmacaların ve zorlukların kocaman olduğu bu dünyayı keşfet. İnsan küçüldü!Tek başına oyna veya iş birliği modunda en çok üç arkadaşınla birlikte bu maceranın şamatasını en üst düzeye çıkar.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 27,370
Değerlendirme
3.8
27.3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap