King of Thieves icon

4.1 1.2m Yorumlar 27


2.65 Yayınlayan: ZeptoLab


Hakkında

king of thieves apk,king of thieves apk indirKing of Thieves Apk indir Diğer platform oyunları gibi koşarak ve zıplayarak …

king of thieves apk,king of thieves apk indir

King of Thieves Apk indir Diğer platform oyunları gibi koşarak ve zıplayarak bu tuzakların üstesinden gelmeniz gerekecek. Öte yandan, hazinenizi diğer hırsızlardan da korumanız gerekecek.

 

King of Thieves Apk indir

 

Oyun, özgürce ayarlamanız için düşükten yükseğe tuzaklar elde edecektir, sadece tüm odayı tuzaklarla kapatamayacağınız için bir sınır da vardır. Benzeri olmayan oynanışı, yüksek bağlanabilirliği ve sempatik grafikleriyle King of Thieves, uzun tatillerde mobil oyun hayranları için yumuşak ama aynı derecede çekici bir rüzgar olarak kabul edilir.

Hırsızlar Dünyasının hikayesi
King of Thieves hikayesi basittir, diğer hırsızların hazinesini çalma ve ünlü bir “süper hırsız” unvanına yetişme göreviyle bir hırsız olarak oynayacaksınız. Mevzu ne eski ne de yeni, açıkçası ZeptoLab oyunlarının en önemli özelliği değil. şu demek oluyor ki oyuncular daha önce şirket tarafından reklamı meydana getirilen karma oyunda bekledi. Ve hakikaten de onları hayal kırıklığına uğratmadı.

 

King of Thieves Apk indir

 

King of Thieves, kaleci (kule savunması) ve uçma (platform) arasında akıllıca bir kombinasyona haizdir. Kule savunması açısından, oyuncunun düşmanın hücumsına karşı inini sağlam bir halde inşa etmesi gerektiğinde oyun Clash of Clans’a oldukça benzer.

Hazineyi her çalmış olduğunızda, aşağı yukarı ölüm derecesine bağlı olarak, karşılık gelen bonus miktarı ile 1 ila 3 yıldız arasında derecelendirileceksiniz. Oyuncunun çok zor pozisyonlarda tuzak kurmasını önlemek için, oyun sizi, onu faaliyete geçirmeden önce iki defa tuzakların üstesinden gelmeye zorlar. Bu nedenle, King of Thieves’te sizden ve öteki oyunculardan aslabir tuzak olmayacak.

Özel Özellikler
İşletim sistemi
Tanıtıldığı benzer biçimde, King of Thieves, daha basit olamayan tek dokunuşlu bir denetim mekanizmasına sahiptir. Buna nazaran, karakteriniz otomatikman hareket edecek, adamınızın yükseğe zıplaması için ekrana her bir defa dokunun.

Engeller, komşunun hazinesine giden yolu engellemiş olan hareket eden çarklar, korumalar olacak. Oyuncuların doğru bir şekilde manipüle etmesi gerekir, bir kere hata yapmak karakterin yaşamını kaybetmesi için yeterlidir.

Zorluklar
ayrıca oyuncular, keşfetmenizi bekleyen ortalama 80 seviyeli oyun ile canlı sisteme de gelebilir. Her oyun ekranı birçok kilitle kilitlenecek ve yalnızca oyuncu doğru birincil kilidi etkinleştirdiğinde açılacaktır.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.65

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.4

Android

4.4

Şu tarihte mevcut:

Get King of Thieves on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.1 Rating (1293468 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 10 Nis 2024

YENİ GÜNCELLEME: - Yepyeni kostümler! - Önemli hata düzeltmeleri

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 1,293,468
Değerlendirme
4.1
1.2m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap