Lumino City icon

4.7 11.2k Yorumlar 29


1.3.19 Yayınlayan: Noodlecake


Hakkında

lumino city apk,lumino city apk indirLumino City Apk indir Büyükbabasını gören ve onu güvenli bir yere getiren kahraman olmak …

lumino city apk,lumino city apk indir

Lumino City Apk indir Büyükbabasını gören ve onu güvenli bir yere getiren kahraman olmak istiyorsanız oynamanız ihtiyaç duyulan oyun bu. Lumino City, oyuncunun bir takım mantıksal göreve girdiği büyüleyici bir oyundur. Noodlecake Studios Inc, geniş bir şehirde çeşitli maceralar sunuyor. Oyunun geliştiricisi tüm oyun ortamını oluşturmak için kağıt ve karton kullandı. Oyunu derhal indirin ve oyunun sunmuş olduğu coşku verici aksiyonun keyfinı çıkarın.

 

Lumino City Apk indir

 

Oyuncu, oyundaki amacına yetişme yolunda çeşitli cihaz ve mekanizmalarla etkileşime girecektir. Üstelik çözülmesi o kadar da rahat olmayan bir çok bulmaca var. En iyi çözümü bulmak için zihninizi kışkırtmanız gerekecek. Ancak göz alıcı grafikler, animasyonlar ve heyecan verici seslerle heyecanlanacaksınız. Güzel Lumino Şehri’ni dolaşın, zorlu bulmacaları çözün ve büyükbabanızı kurtarmak için mini oyunlar oynayın. Bu oyunu edinin, gizemli şehri keşfederken kendinizi coşku verici maceralara bırakın!

Büyüleyici ve Şaşırtıcı Maceralar
Bu bulmaca macera oyununun görkemli ortamı zekice örülür. Lumino Şehri’nin kayıp bekçisini bulup kurtarmalısınız. Onu bulmak için tüm şehri dolaşmalı ve bu destansı ve benzeri olmayan dünyaya güç veren mekanizmalardan iyi mi yararlanacağınızı çözmelisiniz. Özellikle, bu premium oyunun tahmini 10 saatlik coşku verici bir oynanışı var ve uygulama içi satın alma içermiyor. Şehir kağıttan, kartlardan, motorlardan ve dağıtılan minyatür ışıklardan yapılmıştır.

 

Lumino City Apk indir

 

Oyunun zarif ortamı büyüleyici ve ilginç bir örgü macerası sunuyor. Bu güzel şehirde dolaşın ve büyükbabanızı bulmadan önce birçok zor görevi ve mini oyunu çözün. Bir çok heyecan verici macera sizi bekliyor olsa da, tüm seviyeleri başarıyla geçebilmek için tüm hayal gücünüzü ve zihinsel yeteneğinizi uygulamanız gerekecek. Bu oyunu hemen indirin, şehri keşfedin, olağanüstü dünya güç sistemini keşfedin ve büyükbabanızı bulun!

Lumino City’nin Özellikleri
Oyun benzersiz özelliklere, çekici grafik kalitesine ve yüksek kaliteli ses efektlerine haizdir. Ayrıca oyun kontrollerinin anlaşılması ve kullanılması kolaydır. Oyunun kullanıcı arayüzü kullanıcı dostudur ve oynanışı kolay ve sorunsuz hale getirir. Oyunun diğer özellikleri aşağıda vurgulanmıştır.

Gerçek Nesnelerle Oynayın – Her sahnede oyun, etkileşime girebileceğiniz gerçekçi oyun öğeleri sunar. Örneğin bulutlardaki yel değirmenlerini denetim edebilir, hatta limon kullanarak bir eve elektrik bile sağlayabilirsiniz. Ayrıca çeşitli şaşırtıcı tilt masalarını kazanmak için de çalışabilirsiniz. Oyunu daha ilginç hale getirmek için bu öğelerin kabiliyetlerini keşfetmek için yaratıcılığınızı kullanın.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.3.19

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Lumino City on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.7 Rating (11231 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 30 Eki 2023

Minor bug fixes and 64-bit support!

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 11,231
Değerlendirme
4.7
11.2k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap