Modern Community icon

4.8 10.3k Yorumlar 45


1.1008.81122 Yayınlayan: Magic Tavern, Inc.


Hakkında

modern community apk,modern community apk indirModern Community Apk indir Tüm bir topluluğu yaratmaya ve inşa etmeye hazır mısın? İster …

modern community apk,modern community apk indir

Modern Community Apk indir Tüm bir topluluğu yaratmaya ve inşa etmeye hazır mısın? İster büyük bir şehir ister minik bir köy olsun, kendi dijital şehrinizi tasarlamanıza ve geliştirmenize olanak tanıyan çekici bir mobil oyun olan modern Community ile güç size veriliyor .

 

Modern Community Apk indir

 

Bu kılavuzda modern Topluluğun hayatına gireceğiz. Bunu yaparak oyun hakkında data edinecek, temel özellikleri keşfedecek ve sanal bir topluluk lideri olarak oyun başarınızı en üst düzeye çıkaracak ipuçlarının kilidini açacaksınız. Bu halde telefonunuzu açın ve onu şehir planlama hayalleriniz için bir tuvale dönüştürme arayışımıza başlayalım!

Modern Community, bir topluluk simülasyon oyunu olarak kategorize edilir. Temelde oyuncular mümkün olan en gelişen ve uyumlu kasaba veya şehri yaratmak için bir yolculuğa çıkacaklar. Bayağı bina inşaatının yanı sıra şunları da yapmanız gerekir:

Kaynakları Yönetin : Şehrinizi büyütmek için kaynakları stratejik olarak toplayın ve kullanın.
Binalar İnşa Edin : Konutlardan ve işyerlerinden hastaneler gibi temel hizmetlere kadar biroldukça farklı bina tasarlayın.
Sakinleri Mutlu Edin : Kasabanızdaki vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak mutlu olmalarını sağlayın.
Temel Oynanış Mekanikleri
Temel oyun mekaniği şunları içerebilir:

 

Modern Community Apk indir

 

Görevler veya Görevler : Bunlar size oyunun nasıl çalıştığını öğretirken hedefleri fethetmenizi elde edecektir.
Etkinlik Katılımı : Benzersiz ödüller ve zorluklar için sınırlı süreli etkinliklere katılın.
Toplumsal Unsurlar : Oyuna bağlı olarak diğer insanların kasabalarını ziyaret edebilir, hatta başkalarıyla ortaklaşa iş içinde oynayabilirsiniz.

Oyunun Temel Unsurları
Altyapı
Başarılı bir topluluk oluşturmak için binaları stratejik olarak yerleştirmeniz gerekir. İşte farklı türlere genel bir bakış:

Konut : vatandaşlarınızın konuta ihtiyacı var. Nüfus yoğunluğunun yaşam standardını etkileyebileceğini ihmal etmeyin. Ayrıca mevcut evlerin iyileştirilmesi gerekip gerekmediğini veya yenilerinin inşa edilmesi gerekip gerekmediğini de göz önünde bulundurun.
Ticari : İşletmeler istihdam fırsatları sağlar ve şehriniz için gelir sağlar. Herkesin gereksinimlarını karşılayacak iyi bir karışım seçin.
Toplum Hizmetleri : Okullar, hastaneler ve polis veya itfaiye istasyonları sakinlerin refahı ve şehrin genel işlevselliği için gereklidir.
Estetik Geliştirmeler : Çoğunlukla görünüm amaçlı yapılan bu eklemeler mutluluğu arttırabilir ve insanları belirli alanlara çekebilir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.1008.81122

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Modern Community on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.8 Rating (10359 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 27 Şub 2024

The latest Modern Community update is here!Paige must help an introverted gardener reconnect with her fashion-savvy sister, and a fashion show could be the key!A long-buried secret is about to be exposed, forcing Paige to navigate a new structure, and her complicated love life!Ride the wave against other residents in The Surf's Up event!Check out breaking news alerts and see how you can help the community!Grace's Gala is in full swing! It's time to get glammed up!

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 10,359
Değerlendirme
4.8
10.3k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap