Monopoly Go icon

4.5 1.8m Yorumlar 67


1.17.0 Yayınlayan: Scopely


Hakkında

monopoly go apk,monopoly go apk indirMonopoly Go Apk indir , Hasbro resmi lisansıyla Scopely tarafınca geliştirilmiş ve yayınlanmış bir …

monopoly go apk,monopoly go apk indir

Monopoly Go Apk indir , Hasbro resmi lisansıyla Scopely tarafınca geliştirilmiş ve yayınlanmış bir Android ve iOS oyunu olan Monopoly’nin ücretsiz bir mobil oyunudur. Oyun, klasik Monopoly oyununa sadık kalırken, oyuncuların hareket halindeyken Monopoly deneyimini yaşamasına müsaade eden yeni özellikler ve oynanış ekler.

 

Monopoly Go Apk indir

 

MONOPOLY GO! Nasıl oynanır?
MONOPOLY GO! Klasik Monopoly oyununda olduğu gibi oynanır. Oyuncular, 32 oyunculu çevrimiçi maçlarda birbirleriyle yarışır ve son olarak ayakta kalan birey kazanır. Oyuncular, zar atarak tahtada ilerler ve mülkler satın alır, evler ve oteller inşa eder ve diğer oyunculardan kir alır. Oyuncular ek olarak, Chance ve Community Chest kartları çekerek ve öteki oyuncularla anlaşmalar yaparak servetlerini artırabilirler.

MONOPOLY GO!’nun klasik Monopoly oyunundan farkları nedir?
MONOPOLY GO! Klasik Monopoly oyunundan çeşitli yönlerden ayrılır. Oyun, oyuncuların hareket halindeyken Monopoly oynamasına müsaade eden çeşitli özellikler ihtiva eder. Oyuncular, dünyanın her yerinden öteki oyuncularla çevrimiçi eşleşebilir ve dostlarıyla özel oyunlar oluşturabilirler. Oyun ek olarak, oyuncuların hareket halindeyken hızlı bir oyun oynamasına izin veren hızlı mod şeklinde çeşitli oyun modları sunar.

 

Monopoly Go Apk indir

MONOPOLY GO!’nun öteki önemli özellikleri nelerdir?
Gerçek zamanlı oyun: Oyuncular, dünyanın her yerinden öteki oyuncularla gerçek zamanlı olarak oynayabilirler.
Çeşitli oyun modları: Oyun, klasik Monopoly moduna ek olarak hızlı mod ve özel oyun modu benzer biçimde çeşitli oyun modları sunar.
Koleksiyonluk karakterler ve oyun tahtaları: Oyuncular, çeşitli koleksiyonluk karakterler ve oyun tahtaları toplayabilirler.
Gmeşhurk etkinlikler ve turnuvalar: Oyun, oyunculara oyun içi ödüller kazanma şansı veren günlük etkinlikler ve turnuvalar sunar.

Uygulama, platformu daha varlıklı, daha renkli ve daha ilginç hale getiren muhteşem karikatür üç boyutlu grafiklere haizdir. Ayrıca kullanıcı, kazanan puanları saymaktan tamamen kurtulur; program bunu oyun içinde onun yerine yapar.

Çevrimiçi sürüm, çok benzer olmasına karşın, somut olandan hala birkaç farklılığa sahiptir:

Buraya en fazla 4 fert katılabilir;
Kuralları değiştirebilir, güçlük ayarlayabilir, yeni gereksinimler belirleyebilirsiniz.
Suni zeka ile oynama fırsatı var, daha zor fakat daha ilginç ve tüm pasaj süresince heyecan artıyor.
Hareketler
Oyuncunun asıl amacı tekelci olmak ve rakipleri geliştirmek için arazileri ellerinden alarak onları mahvetmek. Birkaç zar atıyorsunuz ve saat yönünde hücreden hücreye hareket ediyorsunuz .

Tarlada dolaşırken periyodik olarak iyi bir fiyata satın alabileceğiniz bir işletmenin bulunmuş olduğu bir hücreye rastlarsınız. Yada hapse girin ve kendinizi bir zamanlar satın aldığınız midealn içinde bulun.

Bu çevrelerden kaç tanesinden geçeceğiniz yalnızca arzunuza ve satın alma enerjisinize bağlıdır. Para sonlandı, oyunu bırakın çünkü… Tüm satın alma işlemleri nakit gerektirir. Eğer bir oyuncu rakiplerinin tüm enerjisini emmişse, bu onun kazandığı anlamına gelir.

Yol boyunca, hedefinize ulaşmanız için sizi motive eden ödüller alırsınız. Ek olarak rakiplerinizden gayrimenkul satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.17.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Monopoly Go on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (1876060 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 8 Şub 2024

Senin için ÇILGIN bir güncellememiz var, İş Adamı. HEYECAN VERİCİ yeni kazanma yolları ve daha akıcı, hatalardan arındırılmış bir deneyim sunan son sürümümüzle imparatorluğunu YENİ ZİRVELERE taşımaya hazır ol! Bu yüzden takipte kalmaya ve diğer İş Adamlarına kimin EN İYİ olduğunu göstermek için zar atmaya devam et!

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 1,876,060
Değerlendirme
4.5
1.8m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap