Pizza Ready icon

4.1 202.6k Yorumlar 62


1.6.0 Yayınlayan: Supercent


Hakkında

pizza ready apk,pizza ready apk indirPizza Ready Apk indir Android, Supercent tarafından geliştirilen minimalist 3d grafiklere haiz, bayağı ve …

pizza ready apk,pizza ready apk indir

Pizza Ready Apk indir Android, Supercent tarafından geliştirilen minimalist 3d grafiklere haiz, bayağı ve tatminkar bir iş simülatörüdür . Teklif, stüdyonun bizlere daha önceki seferlerde sunmuş olduğu teklifin tamamen aynısı, ancak donutları, kahveleri ve hamburgerleri taze yapılmış leziz pizzalarla değiştiriyoruz.

 

Pizza Ready Apk indir

 

Yiyecek yapın, servis yapın, paklayın, işe alın
Pizza Ready’yi indirdiğinizde üstleneceğiniz vazife ! Tanınmış bir fast food zincirinden esin alan bir pizzacı kurup işletmek ücretsizdir . Başlangıçta tüm görevleri yerine getirmek size kalmış: pizzaları almak, satmak, masaları temizlemek, mobilya satın almak…

Her neyse ki insan kaynakları departmanından personel almaya başladığınızda iş yükünüz azalacaktır . Ayrıca hız ve kabiliyet özelliklerini geliştirerek performanslarını artırabileceksiniz.

 

Pizza Ready Apk indir

 

Yavaş yavaş yeni işler yaratacak ve otomobilde pizza teslimi de dahil olmak üzere farklı hizmetler sunacaksınız. Amaç, işi daha da geliştirmek ve genişletmek için her kuruşa tekrar yatırım yapmaktır. Ek olarak yakında ABD Birleşik Devletleri’nin farklı şehirlerinde yeni mağazalar açma fırsatına da sahip olacaksınız . Fikrin biraz tekrarlı olması haricinde tek dezavantajı Pizza Ready! Oynamasıdır. APK sizi aşırı acıktırır.

Pizza Ready MOD APK (Sınırsız Para), yetenekli bir şef olma ve yemek pişirme zevkinin keyfinı çıkarma şansına haiz olduğunuz yaratıcı bir maceradır. Pizza Ready, zaman yönetimi ve yemek pişirme becerileriniz için mükemmel bir mücadeledir. Malzemeleri hazırlamaktan pizzaları süslemeye kadar çeşitli görevlerde çeşitli zorluklarla karşılaşacak ve her pizzanın mükemmel olduğundan emin olmak için hızlı kararlar alacaksınız. Özellikle, her birinin kendi tercihleri ​​ve istekleri olan müşterilerden gelen siparişleri ele alacaksınız.

Oyuncular renkli ve yaratıcı bir mutfak hayatına adım atıyor. Oyun, zaman yönetimi ve yemek pişirme becerileri için mükemmel bir mücadeledir. Süper yetenekli bir şef rolünü oynayacak, malzemeleri hazırlayacak, pizza pişirecek ve mutfak şaheserleri yaratmak için her ayrıntıya ince ayar yapacaksınız.

Kaliteli malzemelerin seçiminden her müşterinin özel gereksinimlerini karşılamaya kadar bir takım kompleks görevle karşı karşıya kalacaksınız. Her sipariş, alan kişi memnuniyetini sağlamak için hızlı ve önemli kararlar gerektiren yeni bir zorluktur.

Oyun, oyuncuları yiyecek pişirmenin mükemmel hayatına sürükleyen yaratıcı bir yolculuktur. Başlangıçtan itibaren bu oyunda yeniden yaratılan mutfak dünyasının güzelliğine hayran kalacaksınız. Pizza Ready, her şehrin kendine özgü malzemeleri olan malzemeleri hazırlamakla adım atar ve olağanüstü pizzalar yaratmak için akıllıca seçim yapmanız gerekir. Eş zamanlı olarak, pizza pişirme işlemine başlayacak, çıtır bir kabuk oluşturmak için sıcaklığı denetim edecek ve peynir ve sos biçimüllerini uygulayacaksınız.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.6.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Pizza Ready on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.1 Rating (202663 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 30 Oca 2024

Minor Bug Fixed

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 202,663
Değerlendirme
4.1
202.6k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap