Play Together icon

4.1 2.1m Yorumlar 62


1.69.0 Yayınlayan: HAEGIN Co., Ltd.


Hakkında

play together apk,play together apk indirPlay Together Apk indir ile dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte çeşitli oyunlar oynayabilecek ve …

play together apk,play together apk indir

Play Together Apk indir ile dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte çeşitli oyunlar oynayabilecek ve karakter oluşturup istediğimiz şeklinde özelleştirebileceğiz. Evinizde parti verin, parkta oynayın, kamp ateşinin başlangıcında oturun veya okulda zombi ataksından kaçın. Açık dünyasında istediğiniz şeklinde gezerek diğer oyuncularla etkileşim kurun. Beraber balık tutabilir veya mini oyunlar oynayabilirsiniz. Yüzlerce farklı olasılıkta eğlenmek için her vakit bir şeyler var. Oyunu hileli moduyla indirebilirsiniz.

Play Together Apk indir

Lay Together, yayıncı Haegin tarafınca 30 Aralık 2020’de piyasaya sürülen sıradan bir oyundur. Piyasaya sürülmesinden bu yana sadece 1 aydan fazla olmasına karşın, oyun Google Play’de 50 binden fazla indirildi ve 4.5/5 yıldız derecesi aldı. Böylesine başarılı bir başlangıçla oyun, yakın gelecekte bir patlamaya neden olmayı vadediyor.

Kendi karakterini seçmekte özgürsün
Play Together hayatına geldiğinizde kendi karakter yaratımınızı serbest bırakabilirsiniz. Oyunun başlangıcında cinsiyetinden saç stiline, ten renginden duygularına kadar karakter için istediğiniz her şey size verilecek… Tamamen kişisel tarzda kendi karakterinizi oluşturabilirsiniz.

Play Together Apk indir

Bir tek bu değil, oyun bununla birlikte birçok farklı kıyafete de haiz. Astronot, itfaiyeci ve tabip olabilirsiniz. Eğer bir kızsanız ve biraz daha kadınsı bir şey istiyorsanız, oyunda sizin için sevimli hayvan kostümleri ve sevimli çizgi karakterler de var.

Plaza merkezi eğlence dolu
Oyun esas olarak çeşitli aktivitelerle dolu eğlence dolu bir Plaza merkezinin etrafında kuruludur. Plaza, karakteriniz için yiyecek yiyebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz yerdir. Oyun süreınızın çoğunu burada geçirmek zorunda kalacaksınız!

İstediğiniz aktiviteleri özgürce yapabilmenize rağmen, oyuna ilk başladığınızda oyuncuların oyunun sunduğu görevleri yapmaları gerekiyor. Haritayı bilmiyorsanız ve yanlış yere gidiyorsanız endişelenmeyin. Her süre size rehberlik edecek biri ve görevinizi tamamlamanıza yardımcı olacak oklar olacaktır. Oyun, Plaza merkezinin çevreındaki haritaya yayılmış çok sayıda göreve sahip olacak. Bu görevleri yapma süreci süresince, yavaş yavaş farklı ilginç yerleri de keşfedersiniz.

Adı Play Together olduğu için oyun, siz ve arkadaşlarınızla arasındaki etkileşime çok odaklanır. Arkadaşlarınızla birlikte kamp alanına, banliyölere araba sürmek ve hatta denize açılmak şeklinde yapabileceğiniz bir çok aktivite var. Ayrıca Plaza merkez alanında arkadaşlarınızla mini oyunlara da katılabilirsiniz. Oyunda şu anda çeşitli türlerde 15’ten fazla mini oyun var.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.69.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

6.0

Android

6.0

Şu tarihte mevcut:

Get Play Together on Google Play

Kategori

Eğlence apk

Eğlence

Rapor et

Rapor Et

4.1 Rating (2117491 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 4 Şub 2024

▶ New content! Let's Play Together! • New Event: Guardian Dragon of Kaia • New Event: PlayCon Event • New fish and pets added • New Name Tags added • New Check-in rewards▶ Let's Play More Comfortably! • Renewed the gift list for the "Send Gift" feature • Misc. UI and convenience improvementsYou can check out the details at the Play Together Official community and from the in-game notice!

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,117,491
Değerlendirme
4.1
2.1m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap