Quadline icon

4.6 7.7k Yorumlar 18


1.3.1 Yayınlayan: Ivan Kovalov


Hakkında

quadline apk,quadline apk indirQuadline Apk indir Her insana selam ve son yedi gün boyunca oynadığım tüm oyunları tartıştığım My …

quadline apk,quadline apk indir

Quadline Apk indir Her insana selam ve son yedi gün boyunca oynadığım tüm oyunları tartıştığım My Week Unwrapped’e tekrar sefalar getirdiniz. Bu hafta hem bir oyun aynı zamanda uzun süreden beri sabırsızlıkla beklediğim bir DLC ile oldukça heyecanlı geçti. Ek olarak birkaç hoş sürpriz de vardı. Genshin Impact sessizken ben de bazı Sky içeriklerini yakaladım . Genel olarak mobil oyunlar açısından oldukça güçlü bir haftaydı ve tartışılacak çok şey var, o yüzden hadi bu konuya geçelim.

 

Quadline Apk indir

 

Montaj
Moncage’i ilk duyurulduğundan beri sabırsızlıkla bekliyordum ve tüm beklentilerimi aştı. Bir küpün kenarlarında oynanan bir oyundur ve tüm bulmacalar perspektifinizi bozar. Onunla ilgili her şey o denli gösterişli ki, onlarca defa aklımı başımdan aldı. Bu ne olursa olsun Haftanın Oyunu ve hatta muhtemelen senenin Oyunu. Aslına bakarsanız tam bir incelemem var, bundan dolayı kendimi tekrarlamak yerine okumanıza izin vereceğim. Ancak bu, tüm bulmaca fanatiklerinin kesinlikle oynaması gereken bir oyundur.

Tuzaklarla dolu tapınaklarda hazine avladığınız sıra tabanlı bir Sokoban bilmecesidir. Şu ana kadar ilk dünyayı bitirdim ve engellerin çeşitliliği ve farklı mekaniklerden etkilendim. Her seviyede tüm paraları toplayıp çıkışa doğru yapmalısınız. Üzerine basmış olduğunızda kırılan zayıf fayanslarla başlıyor, sadece çok geçmeden blokları itmeye, trambolin üzerinde atlamaya, oklardan kaçmaya ve ateş püskürten ejderha kafalarından kaçmaya başlıyorsunuz.

 

Quadline Apk indir

 

Şimdiye kadarki bulmacaların çoğu kendi zorluklarını sunduğundan, çok fazla dolgu maddesi de yok gibi görünüyor. Ayrıca bir geri alma düğmesi de var, böylece işi batırırsanız, şu demek oluyor ki ölmediğiniz sürece yine başlatmanıza gerek kalmaz.

Keşke Snakebird benzer biçimde çalışsaydı ve ölürseniz son hamlenize geri dönebilmenize izin verebilseydi. Ek olarak hamle sayacının da fanatikı değilim çünkü oyun size her düzey için parın ne işe yaradığını söylemiyor. Tahmin etmekle hakikaten ilgilenmiyorum, bundan dolayı yalnız gizli hamle sayacıyla oynuyorum. Sadece düzey seçme ekranında görünmüş olduğunde bunu görmezden gelmek zordur. Daha anlamlı gelse hareket sayacını umursamazdım ama her şeyden çok dikkat dağıtıcı bir şey bu. Yine de sağlam bir oyunla ilgili minik bir şikayet. Ayrıca şu anda oyunun iOS versiyonu için üç kod çekilişi yapıyorum. Çekiliş yarın, eğer kazanma şansı istiyorsanız buraya girdiğinizden emin olun .

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.3.1

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Quadline on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

4.6 Rating (7702 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 30 Kas 2023

• Improvements and fixes.We are working hard on making the game better! If you notice a bug, please contact us via support@quadline.ikovalov.com

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 7,702
Değerlendirme
4.6
7.7k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap