Quiggles icon

4.1 Yorumlar 33


public_9 Yayınlayan: alexmojaki


Hakkında

quiggles apk,quiggles apk indirQuiggles Apk indir Mobil platformların başarılı geliştiricilerinden Bulkypix, renk eşleştirme ve platform türlerini biraraya getiren ilgi …

quiggles apk,quiggles apk indir

Quiggles Apk indir Mobil platformların başarılı geliştiricilerinden Bulkypix, renk eşleştirme ve platform türlerini biraraya getiren ilgi çekici bir oyunu daha iOS için indirmeye sundu.

 

Quiggles Apk indir

 

El ile çizilmiş birbirinden ilginç tasarımlara haiz 60 labirentte fakatç renkli ve eğri çizgilerinizi toplayarak çıkış noktasına götürmek. Amaç bu kadar kolay olsa da oynanışa alışmak oldukça zor.

Çizgileri hareket ettirmek için ekrana dokunmanız gerekiyor ve çizgiler bu baskı icra ettiğinız noktaya doğru hareket ediyor. Labirent içerisinde devamlı sürükleme yaparak çizgileri yönlendirmeniz gerekiyor. Ancak vakit süre çevredeki çekim noktalarına kapılan çizgiler dağılıp gidebiliyor.

Oyunda farklı renklerde kapılar, geçitler ve öteki etkileşimli nesneler yer alıyor. Bu nesnelerle etkileşime geçmek için aynı renkte olmanız gerekiyor. Bu da sık sık çizgilerin rengini değiştirmenizi gerektiriyor. Labirentlerde bir çok tuzak ve engeller olduğu için stratejik de davranmanız gerek. Engellere çarptığınızda çizgileriniz azalıyor.

Oyunda üç farklı mod mevcut. Bunlar en az çizgi toplamak, tüm çizgileri toplamak ve belirli bir zamanda labirenti tamamlamak şeklinde sıralanıyor. Oyun yüzde 50 indirimde ve fiyatı 2TL.

Pigment mürekkebini benimseyen bu kendinden anahatlı metalik işaretleyiciler, renkli kenarlarla çevrili canlı metalik gümüş olarak yazılır. Büyülü Kalemler, yaratıcı bir DIY projelerine kati bir şey verir! Hem yetişkinler hem de çocuklar eğlenebilir. Bir tek geleneksel kağıt üzerine çizip yazmakla kalmaz, hem de cam ve öteki yüzeylere de yazabilirsiniz!

 

Quiggles Apk indir

 

Pigment mürekkebini benimseyen bu kendinden anahatlı metalik işaretleyiciler, renkli kenarlarla çevrili canlı metalik gümüş olarak yazılır. Büyülü Kalemler, yaratıcı bir DIY projelerine kesin bir şey verir! Hem yetişkinler bununla beraber çocuklar eğlenebilir. Sadece geleneksel kağıt üzerine çizip yazmakla kalmaz, hem de cam ve diğer yüzeylere de yazabilirsiniz!

12 serin siluet rengi içerir: kırmızı, gül kırmızı, pembe, yeşil, gök mavisi, açık mavi, mor, turuncu, sarı, limon sarısı, siyah ve gümüş. Tüm gereksinimlarınızı karşılayın!

Kapak açıkken, mürekkebi karıştırmak için işaretçiyi iyice çalkalayın. Kapağı çıkarın ve mürekkebi akmaya başlayana kadar pompalamak için yüzeydeki ucu birkaç kere hafifçe bastırın. En iyi neticelar için, işaretçileri kullanımdan hemen sonrasında yeniden kapatın ve yatay olarak saklayın.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

public_9

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Quiggles on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

4.1 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 26 Oca 2024

Upgrade dependencies

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 2,908
Değerlendirme
4.1
2.9k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap