Shadow Fight 3 icon

4.5 4.1m Yorumlar 48


1.36.0 Yayınlayan: NEKKI


Hakkında

shadow fight 3 apk,shadow fight 3 apk indirShadow Fight 3 Apk indir  – Üç hanedanın iktidar için iyi mi …

shadow fight 3 apk,shadow fight 3 apk indir

Shadow Fight 3 Apk indir  – Üç hanedanın iktidar için iyi mi harptığıyla ilgili Çin efsanelerine dayanan bir RPG dövüş oyunu – bu, Çin’in alternatif tarihinin bir simülasyonudur.

 

Shadow Fight 3 Apk indir

 

Çin’in üç hanedanı, güç mücadelesinde fenanün ve iyinin ötesine geçiyor; çoktan ölmüş kahramanların gölgelerinden yardım istiyorlar. Hanedanlardan birinin tarafında oynamalı ve böylece hangisinin ortaçağ Çin’i üzerindeki tüm gücü ele geçireceğine karar vermelisiniz. Başarılı olursanız, dünyanın şimdiye kadar doğurduğu en büyük savaşçı olacaksınız. Yenilgi durumunda, şimdiye kadar olduğunuz gibi kalacaksınız; elinizde bir akıllı telefon bulunan isimsiz bir gölge.

Oyun süreci.
Oynanabilir karakteriniz, kaderi henüz belli olmayan, şu ana kadar isimsiz bir gölgedir. Karakterinizin, hanedanınızın ve nihayetinde Çin’in geleceğinin ne olacağı artık size kalmış.

Kahramanın kişileştirilmesi.
Üç dövüş stilinden birini seçebilirsiniz. Akıllı sistem, karakterinize yeni numaralar öğretmenize yardımcı olacaktır. Rakiplere karşı kazandığınız zafer size ödül olarak yeni silahlar ve zırhlar kazandıracak.

 

Shadow Fight 3 Apk indir

Oyun geliştiricilerinin fikri, sizin yada daha doğrusu karakterinizin başarıları geliştirmesi ve toplamasıdır – bu, benzersiz silahlar ve zırhlardan oluşan bir koleksiyondur. Başarılar, oyuncunun kahramanını kişiselleştirmesine, acımasız fakat asil, yıldırım hızında ve korkusuz, gizli ve ölümcül bir ölüm makinesi yaratmasına ve Çin’de iktidarı ele geçirmesine olanak tanır.

Dijital hızla gelişen teknolojinin zirvesinde.
Shadow Fight 3 dövüş oyunlarını bir sonraki seviyeye taşıyor: renkli grafikler, pürüzsüz animasyonlar, naturel nesne fiziği, çarpıcı görsel ve ses efektleri – tamamı, oyun karakterlerinin hakkaten yaşadığı ve nefes aldığı, kanadığı ve öldüğü bir fotoğraf yaratıyor.

Arkadaşlarınla ​​oyna.
İnternet toplulukları gelecekteki durumların bir prototipidir. Bu nedenle oyunda oyuncuların kendi aralarındaki iş birliği büyük örutubet taşıyor. Oyun, oyuncuların ortak işbirliğinin yada rakiplerin savaşının çeşitli modlarını içerir. Öncelikle yenilmez bir taktikçi olarak itibar yaratmanız ve peşinden bir stratejist olarak klanınızı, şu demek oluyor ki Çin üzerindeki gücün zirvesine ulaşan bir hanedanı zafere taşıyabilecek kişinin siz olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor.

Koleksiyonlar.
Gücün zirvesine giden bir kariyer merdiveni olan oyun senaryosunda ilerledikçe başarılar toplamalısınız – bunlar yetenek, tabanca ve zırh koleksiyonlarıdır. Başarıları birleştirin, güncelleyin ve güçlendirin. Başarıların benzersiz bir kombinasyonu, sizin için sonsuz olasılıklarla dolu bir dünyanın kapılarını açacak.

Shadow Fight 3, tek sınırın hayal gücünüz olduğu bir dünyadır. © Captain-Droid.Com

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.36.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Shadow Fight 3 on Google Play

Kategori

Aksiyon apk

Aksiyon

Rapor et

Rapor Et

4.5 Rating (4125864 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 7 Mar 2024

Sürüm 1.36.0 değişiklikleri: - Şanslı Pano özelliği ve kullanıcı arayüzü yenilendi ve geliştirildi - Teknik geliştirmeler eklendi - Birçok hata düzeltildi

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 4,125,864
Değerlendirme
4.5
4.1m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap