SIMULACRA icon

4.8 6.7k Yorumlar 38


Yayınlayan: Kaigan Games OÜ


İNDİR

$1,50$4,99

Hakkında

simulacra apk,simulacra apk indirSimulacra Apk indir , Kaigan Games tarafınca geliştirilen ve gösterilen bir psikolojik vehamet oyunudur. Oyun, 2017 …

simulacra apk,simulacra apk indir

Simulacra Apk indir , Kaigan Games tarafınca geliştirilen ve gösterilen bir psikolojik vehamet oyunudur. Oyun, 2017 senesinde Android ve iOS platformları için yayınlanmıştır. Oyun, kayıp bir hanımın cep telefonunu gören ve onun hayatını araştırmaya başlamış olan bir gazetecinin hikayesini anlatıyor.

 

Simulacra Apk indir

 

Oyun, gazeteci Anna Isobe’nin, yitik bir kadının cep telefonunu bulmasıyla başlıyor. Anna, telefonun sahibi olan Maya Tsurugi’nin hayatını araştırmaya başlar ve onun karanlık bir geçmişe haiz bulunduğunu keşfeder. Maya, bir zamanlar popüler bir sosyal medya fenomeniydi, sadece daha sonra ortadan kaybolmuştu. Anna, Maya’nın kaybolmasının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken, bununla birlikte kendi yaşamı için de savaşım etmek zorunda kalır.

Simulacra, ruhsal vehamet türünde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, oyuncunun gerilim ve vehamet dolu bir atmosferde ilerlemesini sağlıyor. Oyunun grafikleri ve müzikleri de çok başarılı bir şekilde gerilim yaratmayı başarıyor.

Oyunun oynanışı fazlaca sıradan. Oyuncu, Maya’nın cep telefonunu kullanarak onun hayatını araştırıyor. Oyuncu, telefonun mesajlarını, e-postalarını ve toplumsal medya hesaplarını inceleyerek Maya’nın geçmişi hakkında bilgi ediniyor. Oyuncu ayrıca, Maya’nın dostları ve ailesiyle görüşerek de bilgi topluyor.

Simulacra, ruhsal vehamet türünde başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, gerilim ve vehamet dolu bir atmosferde ilerlemesini sağlıyor. Oyunun grafikleri ve müzikleri de oldukça başarılı bir halde gerilim yaratmayı başarıyor. Oyunun oynanışı fazlaca basit ve oyuncuyu sıkmadan ilerliyor.

SIMULACRA 2 Mod bir Simülasyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. Son olarak resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, müracaat 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 775 fert oy kullandı.

 

Simulacra Apk indir

 

Genel bakış
Yaklaşan bir nüfuz sahibi olan Maya ölü bulundu ve takıntılı bir dedektif şüpheli faul oynuyor. Telefonu kasıtlı olarak silinmiş şeklinde görünüyor ve ölüm nedeni… naturel değil. Onaylanmamış bir polis sualşturması yürütmek için telefonu verilir ve ölümünü çevreleyen gizemi bir araya getirir.

Bu talihsiz bir kaza mı yoksa soğukkanlı bir cinayet miydi? Kurbanın dostlarına güvenilebilir mi? Toplumsal medyada uğursuz bir şey var mı? Mayaya olan her şeyden önce davayı çözün… yeniden olur.

Önemli
Tanıdık ve yeni uygulamalarla simüle edilmiş bir telefonla gizemi çözün.
Size yardımcı olmak, telefonun silinen dosyalarını geri yükleyebilen bir polis AI yazılımı olan WARDEN olacak.
Düzinelerce olası sonucu olan genişletilmiş doğrusal olmayan bir anlatı.
Canlı aksiyon topluluğu ekibi ve orijinal bir film müziği ihtiva eder.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get SIMULACRA on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.8 Rating (6794 Votes )
Fiyat: $ 1,50

Neler yeni?

Last updated on 12 Mar 2023

-NEW: High quality videos -NEW: Translations for 简体中文 -Fixed: Links in Browser that may break your save game -Tested for Android 13

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 6,794
Değerlendirme
4.8
6.7k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap