SkySafari 7 Pro icon

5.5 Yorumlar 130


7.1.10.5 Yayınlayan: Simulation Curriculum Corp.


İNDİR

$1,02$44.99

Hakkında

SkySafari, yıldızlara bakmayı basit bir zevk haline getiriyor. Herhangi bir astronomi uygulamasının en büyük veritabanına sahiptir, şimdiye kadar keşfedilen …

SkySafari, yıldızlara bakmayı basit bir zevk haline getiriyor. Herhangi bir astronomi uygulamasının en büyük veritabanına sahiptir, şimdiye kadar keşfedilen her güneş sistemi nesnesini içerir, benzersiz doğruluk, gelişmiş planlama ve günlüğe kaydetme araçları, kusursuz teleskop kontrolü sunar ve bağımlı olduğunuzda yıldızların altında en iyi deneyimi sağlar. Neşeyi erteleme. Skysafari’nin neden 2009’dan beri ciddi amatör gökbilimciler için önerilen 1 numaralı astronomi uygulaması olduğunu keşfedin.

İşte sürüm 7’deki yenilikler:

+ Android 10 ve üstü için tam destek. Sürüm 7, yeni ve sürükleyici bir yıldız gözlem deneyimi getiriyor.

+ Etkinlik Bulucu – bu gece ve gelecekte görülebilecek astronomik olayları bulan güçlü bir arama motorunun kilidini açmak için yeni Etkinlikler bölümüne gidin. Bulucu dinamik olarak ayın evreleri, tutulmalar, gezegensel ay olayları, meteor yağmurları ve bağlaçlar, uzamalar ve karşıtlıklar gibi gezegen fenomenlerinin bir listesini oluşturur.

+ Bildirimler – bildirimler bölümü, cihazınızda hangi olayların bir uyarı bildirimini tetiklediğini özelleştirmenize ve yönetmenize izin vermek için tamamen yenilenmiştir.

Teleskop Desteği – teleskop kontrolü skysafari’nin kalbinde yer almaktadır. Sürüm 7, ASCOM Alpaka ve ındi’yi destekleyerek dev bir adım atıyor. Bu yeni nesil kontrol protokolleri, yüzlerce uyumlu astronomik cihaza zahmetsizce bağlanmanızı sağlar.

Yıldızlara bakmak genellikle kendi başınıza yapılır, ancak yıldızlara bakmak bize hepimizin birbirine bağlı daha büyük bir evrenin parçası olduğumuzu hatırlatır. SkySafari 7, benzer düşünen diğer insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacak iki yeni özellik ile mobil cihazlara sosyal yıldız gözlemciliği getiriyor.

OneSky – diğer kullanıcıların ne gözlemlediğini gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar. Bu özellik, gökyüzü grafiğindeki nesneleri vurgular ve belirli bir nesneyi kaç kullanıcının gözlemlediğini bir sayı ile gösterir.

SkyCast – bir arkadaşınıza veya grubunuza kendi SkySafari kopyası aracılığıyla gece gökyüzünde rehberlik etmenizi sağlar. Skycast’i başlattıktan sonra bir bağlantı oluşturabilir ve kısa mesaj, uygulamalar veya sosyal medya hesapları aracılığıyla diğer SkySafari kullanıcılarıyla rahatça paylaşabilirsiniz.

+ Bu Gece Gökyüzü – bu gece gökyüzünde neyin görülebileceğini görmek için yeni Bu Gece bölümüne atlayın. Genişletilmiş bilgiler, gecenizi planlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve Ay ve Güneş bilgileri, takvim küratörleri, etkinlikler ve en iyi konumlandırılmış derin gökyüzü ve güneş sistemi nesnelerini içerir.

+ Geliştirilmiş Gözlem Araçları – SkySafari, gözlemlerinizi planlamanıza, kaydetmenize ve düzenlemenize yardımcı olacak mükemmel bir araçtır. Yeni iş akışları veri eklemeyi, aramayı, filtrelemeyi ve sıralamayı kolaylaştırır.

Küçük Dokunuşlar:

+ Artık Ayarlarda Jüpiter GRS Boylam Değerini düzenleyebilirsiniz.
+ Daha iyi Ay Yaşı hesaplaması.
+ Yeni ızgara ve referans seçenekleri, Gündönümü ve Ekinoks işaretleyicilerini, Tüm güneş sistemi nesneleri için Yörünge + Düğüm işaretleyicilerini ve Ekliptik, Meridyen ve Ekvator referans çizgileri için onay işaretlerini ve etiketleri görüntülemenizi sağlar.
+ Önceki Uygulama içi Satın Alımlar Artık Ücretsiz – buna HR diyagramı, 3D Galaksi görünümü ve PGC galaksisi ve GAİA yıldızı katalogları dahildir. Zevk almak.
+ Çok daha fazlası.

SkySafari 7 Pro’yu daha önce kullanmadıysanız, onunla yapabilecekleriniz şunlardır:

Cihazınızı yukarı kaldırın ve SkySafari 7 Pro yıldızları, takımyıldızları, gezegenleri ve daha fazlasını bulacak! Yıldız grafiği, en üst düzey yıldız gözlem deneyimi için hareketlerinizle otomatik olarak güncellenir.

+ Geçmişte veya gelecekte 100.000 yıla kadar gece gökyüzünü simüle edin! Meteor yağmurlarını, bağlaçları, tutulmaları ve diğer gök olaylarını canlandırın.

Teleskopunuzu kontrol edin, gözlemlerinizi kaydedin ve planlayın.

+ İsteğe bağlı olarak tüm gözlem verilerinizi güvenli bulut depolama alanımıza yedekleyin ve yeni web arayüzümüzün yanı sıra birden fazla cihaza kolayca erişilebilir hale getirin, LiveSky.com .

+ Gece Modu, gözünüzün soluk nesneleri görme yeteneğini korumak için ekranı kırmızıya çevirir.

Yörünge Modu. Dünya’nın yüzeyini geride bırakın ve güneş sistemimizden uçun.

Galaksi Görünümü, Samanyolumuzdaki derin gökyüzü nesnelerinin konumunu gösterir!

+ Çok daha fazlası!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

7.1.10.5

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

10

Android

10

Şu tarihte mevcut:

Get SkySafari 7 Pro on Google Play

Kategori

Satıştaki Uygulamalar apk

Satıştaki Uygulamalar

Rapor et

Rapor Et

5.5 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 1,02

Neler yeni?

Last updated on Oct 12, 2023

Bazı kullanıcıları etkileyen açılışta kilitlenme düzeltildi Gece görüşünün içine veya dışına çıkmak artık kapsamın bağlantısını kesmiyor Başlatmak için taşınan konum izinleri isteği Geri yüklenen başlatma duraklatma ve açılış ekranı görüntüsü Geliştirilmiş tutulma doğruluğu ve görüntülenebilirliği Gezegenler için geliştirilmiş atmosfer çizimi

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,877
Değerlendirme
4.5
9.8k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap