Song of Bloom icon

3.5 Yorumlar 38


1.01 Yayınlayan: Philipp Stollenmayer


Hakkında

song of bloom apk,song of bloom apk indirSong of Bloom Apk indir  yalnızca kişisel değil bununla beraber bireyseldir. Bu, …

song of bloom apk,song of bloom apk indir

Song of Bloom Apk indir  yalnızca kişisel değil bununla beraber bireyseldir. Bu, hikaye ifadeının yakın olmasıyla ve bunun her oyuncu için farklı olmasıyla gerçekleşir. Mobil cihazların sinematografi eksikliğini kullanımlarıyla telafi ediyorlar: cihaz sahibi, televizyonundan çok telefonuyla özdeşleşiyor. Oyun, aletin adını analiz ederek kullanıcının adını buluyor ve hikayeyi buna bakılırsa erkek veya hanım sesiyle konu alıyor.

 

Song of Bloom Apk indir

 

Bir sahnede karakter kendi adını unuttu; burada kullanıcının gerçek adı yalnızca gösterilmiyor, aynı zamanda konuşulan metinde akıcı bir halde okunuyor. Takvimin olduğu başka bir sahnede bugünün zamanı gösteriliyor. Oynanış tarafında oyunun ne kadar zor bulunduğunu oyuncu belirliyor. Oyunun kendisi herhangi bir desteğe gerek kalmadan çözülebilirken, ağaç, oyuncunun iki katman ipucu almasını sağlar ve asla kaybolmuş hissetmez. Bu, bilinç akışı benzeri durumda kalmanıza destek sağlar.

HİKAYE
hikaye oyunla beraber ortaya çıkıyor. Ana sahne çok soyut fakat sonlara doğru netleşiyor. Bu mesele, filmlerin üzerine öğeler çizerek ve olanları açığa çıkararak çözülebilir: Kahraman yanlış anlaşıldığını hissetti ve başka bir gezegende yaşamak için dünyayı terk etti. Artık kaynakları nerede ise tükenmek üzere. Kahraman, yukarıda bahsedilen ağacı dikmek için bir dağa tırmanır, bu onların dünyaya dair anılarının bir metaforudur.

SES
Oyunun görüntüleri son derece çeşitli olsa da, müzik kırmızı bir ipliktir. Wojtek Slawinski tarafından bestelenen oyunun, oyunla beraber gelişen bir müzikleri var. Hikayeyi değişiklik yapmak, müziğin enstrümanlarını doğru atmosferle temeline kaydırmasını sağlar.

 

Song of Bloom Apk indir

 

TEKNİK ARKA PLAN
Oyunun gelişimi, çok uzun bir caz doğaçlaması şeklinde deneysel bir yolculuktu. 2D motordan üç boyutlu geliştirmeye başladım ve hatalarım ve zaferlerimin yeni oyun mekaniklerine ilham vermesine izin verdim. Bundan yola çıkarak hikayeyi devamlı değiştirdim, yeni stiller buldum, referanslar oluşturdum ve bunun çevreında bir oyun ördüm. Bazı bulmacalar cihazın özelliklerini yoğun şekilde kullanır ve öteki cihazlarda farklıdır. Örneğin, bir bulmaca dokunma basıncıyla çözülür. Bu özelliğe sahip olmayan cihazlarda ise multitouch ile çözülmektedir.

Song of Bloom, kısa, el yapımı bir deneyimle dolu
, yalnızlığa dair yoğun bir hikaye . Hızla değişen sanat tarzlarında anlatılan bir hikayeyi şakacı bir şekilde keşfedin , nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenin ve ne işe yaradığını ortaya çıkarın.T

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.01

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.0.3

Android

4.0.3

Şu tarihte mevcut:

Get Song of Bloom on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

3.5 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 31 Eki 2023

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 60
Değerlendirme
4.5
60 Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap