Stockpile icon

4.0 211 Yorumlar 44


1 Yayınlayan: DIGIDICED


Hakkında

stockpile apk,stockpile apk indirStockpile Apk indir  hediye kartları, Stockpile Gifts, Inc. Tarafınca verilmektedir. Stockpile hediye kartının durağan bir değeri …

stockpile apk,stockpile apk indir

Stockpile Apk indir  hediye kartları, Stockpile Gifts, Inc. Tarafınca verilmektedir. Stockpile hediye kartının durağan bir değeri vardır ve Stockpile Investments, Inc.’de bir yatırım hesabınız varsa hisse senedi yada kripto para birimine dönüştürülebilir. Bu bir hisse senedi, menkul kıymet veya kripto para değildir. Kripto para birimi veya belirli bir hisse senedi, menkul kıymet yada kripto para birimini satın alma önerisi.

 

Stockpile Apk indir

 

Menkul kıymetler, kayıtlı bir broker-satıcı ve FINRA ve SIPC üyesi olan Stockpile Investments, Inc. Tarafınca kendi kendini yönlendiren yatırımcılara sunulmaktadır. Stockpile Investments, satın alan siparişlerini toplar ve önceden belirlenen zamanlarda takas firmamız tarafınca gerçekleştirilmek üzere alım satımları sunar. Hisse senedi piyasasının açık olduğu gün saat 15:00 ET’ye kadar verilen kesirli hisse emirleri, o gün kapanış piyasa fiyatı kullanılarak gerçekleştirilir.

Kripto para yürütme ve saklama hizmetleri Bakkt Crypto Solutions LLC tarafınca sağlanmaktadır. Kripto para ticareti Bakkt’taki bir hesap vesilesiyle sunulmaktadır. Bakkt kayıtlı bir komisyoncu-satıcı yada FINRA üyesi değildir ve Stockpile Inc. Yada onun herhangi bir bağlı kurumu ile bağlantısı yoktur. Kripto para birimi varlıklarınız FDIC yada SIPC sigortalı değildir. Kripto ticareti, kripto para birimlerinin tutarlarında önemli dalgalanmalar olduğundan önemli bir yitik riski ihtiva eder.

 

Stockpile Apk indir

 

Kripto para ve menkul kıymetler de dahil olmak üzere tüm yatırımlar, olası ana para kaybı da dahil olmak üzere risk ihtiva eder. Bir menkul kıymetin, piyasanın, kriptonun yada finansal ürünün geçmiş performansı gelecekteki sonuçları garanti etmez. Elektronik tecim yatırımcılar için benzersiz bir risk oluşturmaktadır. Açıklamaların tam sıralaması için Stockpile: Aileler iyi mi Yatırım Yapar sayfasını ziyaret edin.

Menkul kıymet ürünleri şunlardır: FDIC sigortalı değil · Banka garantili değil · kıymet kaybedebilir. Hesabınızdaki menkul kıymetler 500.000$’a kadar korunuyor. Ayrıntılar için lütfen www.Sipc.Org adresini ziyaret edin.

Ailelere yönelik yatırım uygulamasında hisse senedi ve kripto satın alın. Stockpile ile çocuklar, gençler ve anne babalar gereksinimlarına uygun bir halde beraber yatırım oluşturmaya başlayabilirler. Çocuklar, hisse senetleri ve kripto yatırımları hakkında 1 $ kadar az bir parayla ilk elden deneyimleyerek informasyon edinebilirler. Anne babalar yatırımları denetleyip onaylayabilir, bu da onu çocuklar için mükemmel bir para uygulaması haline getirir. Ebeveynler ayrıca 30’dan fazla kripto para ve 4000’den fazla hisse senedi ve ETF seçeneğiyle çocuklarının geleceklerine veya kendilerine yatırım yapabilirler.
Rr

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.1

Android

4.1

Şu tarihte mevcut:

Get Stockpile on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.0 Rating (211 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 19 Eyl 2018

Release Version

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 211
Değerlendirme
4.0
211 Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap