Stumble Guys icon

4.2 5.8m Yorumlar 49


0.67 Yayınlayan: Scopely


Hakkında

stumble guys apk,stumble guys apk indirStumble Guys Apk indir Değişken bir parkur üzerinde 32 online oyuncuya kadar rekabete girebileceğiniz …

stumble guys apk,stumble guys apk indir

Stumble Guys Apk indir Değişken bir parkur üzerinde 32 online oyuncuya kadar rekabete girebileceğiniz ve parkuru rakiplerinizden daha önce tamamlamak için mücadeleye katılabileceğiniz mobil bir hileli oyunudur.

 

Stumble Guys Apk indir

 

“Kitka Games” tarafından geliştirilen oyun içinde, çeşitli engeller bulunmaktadır. Bu engellerden kurtularak ve aynı zamanda rakiplerinize çeşitli müdahalelerde bulunarak, koşuyu önce bitirmek temel amacı oluşturmaktadır.

Stumble Guys PC oyununun arkasından mobil cihazlar için optimize edilmiştir. 3 boyutlu grafikler ve oldukca eğlenceli bir fizik ile beraber tasarlanmıştır. Farklı seviyelerden oluşan mobil oyun içerisinde karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Stumble Guys Elmas Hilesi kullanarak sınırsız kaynak kullanmak ister misiniz? Stumble Guys İndir ile hileli oyununu internet sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Stumble Guys Oyna ve heyecanlı mücadelede kabiliyetlerini sergile!

Stumble Guys APK oyunu diğer oyuncularla anlık olarak rekabete girmenizi sağlayan bir mobil hileli oyunudur. Sınırsız para ve elmas kullanarak oyunu derhal sizde deneyimleyebilirsiniz.

Android ve iOS cep telefonları için mevcut olan Battle Royale tarzı bir oyundur. Stumble Guys, bitiş çizgisine ulaşmak için ne pahasına olursa olsun üstesinden gelmeniz ihtiyaç duyulan engellerle dolu pistlere odaklanıyor. Bu o denli sıradan olmayacak, çünkü size zafer peşinde koşan ve rekabet etmek zorunda kalacağınız öteki oyuncular da katılacak.

 

Stumble Guys Apk indir

 

Zafer tacını almak rahat bir iş olmayacak, çünkü öteki 32 katılımcı her ne pahasına olursa olsun sizi yoldan çıkarmaya çalışacak. Tek bir yarışta bu kadar çok rakiple savaşım etmek biraz zor olabileceğinden, yarış 3 aşamaya bölünmüştür. Yarışmacıların 32’den 16’ya ve son olarak 8’e düştüğü 3 eleme turu vardır.

Eleme turları, her türlü engelin bulunduğu farklı pistlerde gerçekleşir. Duvarlar, rampalar, uçurumlar, tuzaklar, bitiş çizgisini zorlaştıracak her şey var. Nasıl biteceğinı asla bilemezsiniz, çünkü oyunlarda her şey değişebilir, tabii ki pist de dahil. Bundan dolayı eleme için çok çalışmanız gerekecek.

Stumble Guys’daki oyunlar uçaklarda, otomobillerde veya teknelerde oynanmaz, bunun yerine komik karakterler vesilesiyle yürüyerek oynanır. Bu karakterler tamamen özelleştirilebilir ve sizinkini benzersiz kılmak için farklı öğeler kullanabilirsiniz. Diğer oyuncuların da farklı özelliklere haiz kendi karakterleri olacak.

Tek kaideın önce varmak olduğu bir yarış
Kendinizi öteki oyunculardan ayırt etmek için benzersiz bir isme sahip bir kullanıcı oluşturmanız gerekecektir. Bunu yapmış olduktan sonrasında, önceki yarışlardaki performansınıza gore kazanabileceğiniz mücevherleri kullanarak bir yarışa girebilirsiniz. Başladığınızda, ilk birkaç parçayı geçmenizi sağlayacak birkaç mücevheriniz olacak.

Stumble Guys’da kontroller basittir, ekranın sol tarafında hareket etmek için joystick’e, sağda ise zıplamak için bir düğmeye haiz olacaksınız, ihtiyacınız olan tek şey bu. Başka bir kullanıcıyla çarpıştığınızda, onları otomatik olarak itebilir ve havadayken zıplama düğmesine iki defa dokunarak bir destek kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

0.67

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.1

Android

5.1

Şu tarihte mevcut:

Get Stumble Guys on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.2 Rating (5848600 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 8 Mar 2024

0.67 sürümündeki yenilikler: Yepyeni haritamız 'Construction Climb'da mücadeleye katılıp yüksek vinçler, tehlikeli kirişler ve havada savrulan yıkım toplarıyla kaotik bir inşaat alanında yarış Hayalet Avcıları, Stumble Guys'a geldi! Tüm yeni kozmetiklere göz at. Aziz Patrick Gününü kutla ve temalı görünümlerle sendeleme deneyimine şans getir. Sunucu güncellemeleri ve genel hata düzeltmeleri

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 5,848,600
Değerlendirme
4.2
5.8m Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap