The White Door icon

4.6 9.4k Yorumlar 13


1.2.3 Yayınlayan: Second Maze


İNDİR

$0,14$3,49

Hakkında

the white door apk,the white door apk indirThe White Door Apk indir , Rusty Lake tarafınca geliştirilen bağımlılık yaratan …

the white door apk,the white door apk indir

The White Door Apk indir , Rusty Lake tarafınca geliştirilen bağımlılık yaratan bir bulmaca macera oyunudur. Oyunun detaylı bir arka planı ve farklı senaryoları olan ilginç bir konusu var. Katılımcılar alışılmadık ve aksiyon dolu oyunun, kullanışlı İşaretle ve Tıkla kontrollerinin ve minimalizm seçiminda yapılmış orijinal grafiklerin keyfine varacaklar.

 

The White Door Apk indir

 

The White Door oyununda kullanıcının zor bir hastaya yardım etmek için kendisini bir psikiyatri hastanesinin rutin dünyasına kaptırması gerekecek. Hafızasını yitirdi ve geçmiş yaşamını tamamen unuttu. Robert Hill kendisini hayatını kökten değiştiren acayip bir durumun içinde buldu. Esrarengiz bir kapı buldu. Eğer onu açarsanız paralel bir evrene girebilir, uçsuz bucaksız ve güzel bir dünyanın parçası olabilirsiniz. Ama bir şeyler ters gitti. Yanlışlıkla yapılan bir hata sonucunda kahramanın yaşamındaki tüm renkler kayboldu. Adam kasvetli bir siyah-beyaz rutinine daldı, bellek kaybı yaşadı ve sonucunda bir psikiyatri kliniğine yatırıldı.

Talihsiz kişiye yardım etmek için onun geçmiş yaşamını geri yüklemeye çalışmalısınız. Bunu yapmak için başka birinin bilinçaltının derinliklerine dalmanız, anıları bulup anlamanız, garip rüyaları degizyazı etmeniz gerekecek. Tanıdık bir rutin, bireyin detayları hatırlamasına, hafızayı geri kazanmasına ve karanlık sırları ortaya çıkarmasına olanak tanır. Bu, kaybolan renkleri yaşamına geri döndürecek ve esrarlı kapının açılmasına yardımcı olacaktır.

 

The White Door Apk indir

 

Bu, üstten görünüme sahip klasik iki boyutlu bir arayıştır. Kullanıcının bölgeleri keşfetmesi, bulmacaları çözmesi, ipuçlarını ve etken öğeleri araması gerekiyor. Oyun dünyası biroldukça sırrı saklıyor. Robert’ın şuuraltındaki tüm kilitli kapıların kilidini açacak anahtarlar bir yerlerde saklıdır. Oyuncunun her eylemi olayların daha da gelişmesini belirler. Karakterin yaşamının rutinini tekrar sağlamak gerekiyor. Dişlerini fırçalayacak, giyinecek, yemek pişirecek ve bazı detayları hatırlayacak. Dağınık parçalar, degizyazı edilmesi ihtiyaç duyulan vizyonlar şeklini alacak.

Projenin alışılmadık bir arayüzü var. Oyun alanı iki bölümden oluşmaktadır. Sağda oyuncu mevcut durumu görür ve bazı eylemler gerçekleştirebilir. Solda Robert’ın vizyonları gösteriliyor, geçmişinden resimler, kişiler ve olaylar sergileniyor. Bunların şifresini çözerseniz önemli bilgiler alabilirsiniz. Tasarımda minimalizm hakimdir. Ana karakter yaşamın renklerini görmediği için tüm mekanlar kontur çizimleri şeklinde sunulmuştur. Yalnızca anıların sahnelerinde renkler belirir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.2.3

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get The White Door on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.6 Rating (9482 Votes )
Fiyat: $ 0,14

Neler yeni?

Last updated on 2 May 2023

The White Door'u oynadığın için teşekkürler! Bu yeni sürümde bazı hataları düzelttik.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,482
Değerlendirme
4.6
9.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap