Thimbleweed Park icon

4.8 7k Yorumlar 18


1.0.9 Yayınlayan: Terrible Toybox, Inc.


İNDİR

$0,30$9,99

Hakkında

 thimbleweed park apk,thimbleweed park apk indirThimbleweed Park Apk indir  hoş geldiniz. Nüfus: 80 kaçık. Perili bir otel, terk edilmiş …

 

thimbleweed park apk,thimbleweed park apk indir

Thimbleweed Park Apk indir  hoş geldiniz. Nüfus: 80 kaçık. Perili bir otel, terk edilmiş bir sirk, yanmış bir yastık fabrikası, köprünün altında pikselleşen bir ceset, vakum tüpleriyle çalışan tuvaletler… Daha önce hiç böyle bir yeri ziyaret etmemiştiniz. Hiçbir ortak noktası olmayan beş kişi bu yıkık, unutulmuş kasabaya çekilmiştir. Henüz bilmiyorlar ama hepsi birbirine derinden bağlı. Ve izleniyorlar….Ajan Ray gerçekte kimin için çalışıyor ve istediklerini alacak mı?…Minik gizmen Reyes 20 senelik bir fabrika yangını hakkında söylemediği ne biliyor?…

 

Thimbleweed Park Apk indir

 

Hayalet Franklin, kızıyla tekrar konuşabilecek mi?… *Bipleyen* Palyaço Ransome bir gün düzgün bir insan olabilecek mi?… Gelecek vaat eden oyun geliştiricisi Delores hayallerinden vazgeçip ailesine sadık kalacak mı?… Ve en önemlisi: nasıl olur da bu ceset kimsenin umurunda olmaz? Thimbleweed Park’ta geçen uzun, garip bir gecenin nihayetinde, hepsi cevaplanacak ve bildiğinizi sandığınız her şeyi sorgulayacaksınız. Thimbleweed Park, bir ceset sorunların en küçüğüdür.

Temel Özellikler: + Monkey Island ve Maniac Mansion’ın yaratıcıları Ron Gilbert ve Gary Winnick’ten. + 1987’de geçen bir neo-noir gizemi. + birlikte çalışabilen yada birbirlerinin sinirlerini bozabilen 5 oynanabilir karakter. + yürüme simülatörü değil! + Sizinle kalacak kıvrımlı ve dönüşlü bir öykü ile iç içe geçmiş tatminkar bulmacalar. + Kendi hızınızda keşfedebileceğiniz geniş ve garip bir dünya. + Her 2 dakikada bir şaka… Garantili!* + İki güçlük seviyesi ve yerleşik ipucu sistemi. + İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve İspanyolca altyazılı İngilizce sesler.*garanti edilmez.

 

Thimbleweed Park Apk indir

 

Thimbleweed Park Son dönemde oldukca popüler bir macera oyunu olarak tüm dünyada serüven oyunlarını seven bir çok fanatik kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız moddroid en iyi seçiminizdir. Moddroid size Thimbleweed Park 1.0.7’nin son olarak sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmıyor, hem de Mod APK modunu da ücretsiz sunarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevlerden tutum etmenize yardımcı oluyor, böylece oyunun getirmiş olduğu keyfin keyfinı çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Kendisi. Moddroid, herhangi bir Thimbleweed Park modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli, kullanılabilir ve kurulumunun ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece moddroid istemcisini indirin, Thimbleweed Park 1.0.7’yi tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Daha ne duruyorsun, moddroid’i indir ve oyna!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.0.9

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.4

Android

4.4

Şu tarihte mevcut:

Get Thimbleweed Park on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.8 Rating (7056 Votes )
Fiyat: $ 0,30

Neler yeni?

Last updated on 24 May 2023

Updated to support Android 13.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 7,056
Değerlendirme
4.8
7k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap