Tinkercad icon

3.1 626 Yorumlar 36


4 Yayınlayan: Tinkercad


Hakkında

tinkercad apk,tinkercad apk indirTinkercad Apk indir (Paket Adı: com.Tinkercad.Www.Twa), Tinkercad tarafınca geliştirilmiş olup Tinkercad 4'ün son sürümü 1 Ekim …

tinkercad apk,tinkercad apk indir

Tinkercad Apk indir (Paket Adı: com.Tinkercad.Www.Twa), Tinkercad tarafınca geliştirilmiş olup Tinkercad 4’ün son sürümü 1 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiştir. Tinkercad, Eğitim kategorisinde yer verilmiştir. Tinkercad geliştiricisinin tüm uygulamalarını kontrol edebilirsiniz. Şu anda bu uygulama ücretsizdir. Bu uygulama Android 4.4+ sürümüne APKFab veya Google Play’den indirilebilir. APKFab.Com’daki tüm APK/XAPK dosyaları orijinaldir ve hızlı indirme ile %100 güvenlidir.

 

Tinkercad Apk indir

 

Tinkercad, yeni nesil tasarımcıları ve mühendisleri inovasyon için temel becerilerle donatan ücretsiz bir uygulamadır: 3d tasarım, elektronik ve kodlama.
• hepimiz İÇİN ÜCRETSİZ: hiçbir koşula bağlı değil. İlk tıklamadan itibaren oluşturmaya başlayın.
• YAPARAK ÖĞRENİN: güven, eminlık ve problem çözme becerileri geliştirin.
• TÜM YAŞLAR İÇİN GÜVENLİ: Reklamsız. KidSAFE sertifikalı. Önce gizlilik.
ANA ÖZELLİKLER
• cihazınız için optimize edilmiş kontrollerle kolayca 3d tasarımlar oluşturun.
• Tinkercad Codeblock’ları kullanarak koddan 3 boyutlu tasarımlar yapın.
• Mevcut bir tasarımın üzerine inşa etmek için STL, OBJ ve SVG dosyalarını 3d tasarım alanına aktarın.
• STL, OBJ ve SVG dahil dosyalarınızı dışa aktarın yada diğer programlara gönderin.
• Tek ihtiyacınız olan bir cihaz ve web bağlantısıdır.

EĞİTİMCİLER İÇİN
• Tinkercad Classrooms, öğretmenlerin kontrol Panelinizden Etkinlikler atamasına, ödev gönderip almasına, yardımcı öğretmenleri çağrı etmesine ve öğrenci ilerlemesini izlemesine olanak tanır.
• Öğrencilerin üç boyutlu CAD tasarımına, elektronik simülasyona ve blok tabanlı programlamaya başlamaları için Tinkercad Ders Planları ve başlangıçlar mevcuttur.
• Google Classroom’la uyumludur.
Tinkercad, üç boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımı alanında önder olan Autodesk’in ücretsiz bir ürünüdür. Yarının yenilikçileri buradan başlıyor.

 

Tinkercad kullanıcı profili oluşturarak erişim sağlayabileceğiniz bir 3 boyutlu tasarım servisidir. Web servisi olması sebebiyle programı kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

 

Tinkercad Apk indir

 

Program bir tasarımcının ihtiyacı olabilecek her şeyi bir araya getiriyor. Ekranın sağ tarafında yer alan şekillerden dilediğiniz seçip tasarımınıza katabilirsiniz. Bu şekillerin boyutlarını x,y, ve koordinat düzlemlerinde düzenleyebilirsiniz. Özellikle mimarlar ve tasarımcılar tarafınca çok beğenileceğini planladığım bu serviste hazır şablonlar kullanabileceğiniz şeklinde kendi çizimlerinizi de kullanabilme şansına sahipsiniz.

Şekillerin yerleştirileceği düzlemde yer alan rakamlar kullananların ölçüm yapmasını kolaylaştırıyor. Programın en iyi yanlarından biri de öteki kullanıcıların açık olarak sunduğu şekillere erişim sağlayabiliyor oluşumuz. Siz de kendi yarattığınız özel şekilleri başkalarının hizmetine sunabilirsiniz.

Programa giriş icra ettiğinızda alıştırma derslerinde temel detayları edinebilir ve aklınızdaki tasarımları dijital ortama daha basit aktarabilirsiniz. Basit yapısı yardımıyla çok fazla sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

4

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.4

Android

4.4

Şu tarihte mevcut:

Get Tinkercad on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

3.1 Rating (626 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 29 Eyl 2023

Bug fixes and improved reliability.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 626
Değerlendirme
3.1
626 Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap