Top Heroes icon

4.2 7k Yorumlar 44


1.4.13 Yayınlayan: Green Mushroom


Hakkında

top heroes apk,top heroes apk indirTop Heroes Apk indir Oyunların taktikleri, oyuncunun oyunun unsurlarını ne kadar etkili kullandığına bakılırsa …

top heroes apk,top heroes apk indir

Top Heroes Apk indir Oyunların taktikleri, oyuncunun oyunun unsurlarını ne kadar etkili kullandığına bakılırsa değerlendirilir. En İyi Kahraman – Kule Savunması MOD APK (Ücretsiz Yükseltme) oyunu için, savaşçı ekibinizi siz oluşturuyorsunuz. En etkili zaferi sağlamak için harplara komuta edin. Bu doğru ve bu oyun çok fazla oyuncu stratejisi gerektiriyor. Görevleri tamamlamak için düşünmeyi maksimum düzeyde kullanın. Cenkları kazanın ve yüce bir liderin görkemını geri getirin.

 

Top Heroes Apk indir

1 En İyi Kahramanı İndirin – Kule Savunması APK 1.12.05 – Kaleyi kötü ordudan koruyun
1.1 Kahramanlar için özel teklifler
1.2 Efsanevi yaratıkları çağırın
1.3 Kaçırılan prensesi kurtarın
1.4 Kaleler, kasabalar inşa edin
Esas olarak düşmanı yenmek için kaleler inşa etme unsuru, burada müdafa kulelerinin yerini kahramanlar alıyor. Ve savaş alanında çok fazla ayakta durma noktası yoktu ve yalnızca tek bir yer üstü. Bu, harita stratejisini ve yolunu Top Hero – Tower Defense APK modunda öne çıkarmıyor. Bunların hepsi savaşçının gücüyle, birleşimiyle ve savaşçıların birbirlerine olan desteği ile gösterilir. Karşı önlemler ve çeşitli farklı stratejiler mevcut olacaktır.

En İyi Kahraman – Kule Savunması MOD APK harplar, kalenizi ve üssünüzü savunmakla ilgilidir. Savaşçı ekibini makul bir halde düzenleyerek düşmanların ataksını önler. Üssünde duracaklar ve düşmana devamlı hasar verecekler. Her savaşçının şaşırtıcı derecede farklı bir saldırı yeteneği vardır. Hep beraber en güçlü müdafa ekibinı oluşturmak için. Düşman canavarlarına şehre girip herkesi tehlikeye atma şansı vermeyin. En çekici ve çeşitli taktiklerle her şey nihai zekanıza bağlıdır.

 

Top Heroes Apk indir

 

O işgalci düşmanı yok etme sürecinde. Ek olarak savaşçılarınızı yükseltmenize de izin verilir. Ateş gücü açığa çıkarır ve daha ciddi hasar ve etkilere haizdir. Düşmanı hızla yok etmek ve seviyeyi kazanmak. Özel beceriler ek olarak düşman üsse yaklaştığında kritik bir durumdan kurtulmanıza da destek verir. Genel olarak bu tür her türlü mekanizmayla. İmkansız olduğu varsayılan seviyeler için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Üssünüzü savunan kahramanlar veya savaşçılar, nispeten çeşitli ortaçağ görünümüne sahip savaşçılardır. Okçu, gladyatör, topçu, büyücü gibi bir çok meslek ve güç var… Her birinin her maçta kendi tesiri var. Birleşebilirlerse güçlenecekler ve bir bütün oluşturacaklar. Bu, ayarladığınız taktiğe bağlıdır. Benzersiz becerileri, hasarla baş etmede ve düşmanlar üzerinde etki yaratmada da çok önemlidir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.4.13

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Top Heroes on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.2 Rating (7089 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 19 Mar 2024

Fixed known issues and provided a better gaming experience

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 7,089
Değerlendirme
4.2
7k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap