Truckers of Europe 3 icon

4.3 323.1k Yorumlar 33


0.44 Yayınlayan: Wanda Software


Hakkında

truckers of europe 3 apk,truckers of europe 3 apk indirTruckers of Europe 3 Apk indir , size gelen istekleri …

truckers of europe 3 apk,truckers of europe 3 apk indir

Truckers of Europe 3 Apk indir , size gelen istekleri tamamlamak için zaman harcayacağınız bir tır sürme simülasyon oyunudur. Her arzu sizi hayranlık uyandıran bir yere yönlendirecek ve oraya varmanız vakit alacaktır. Aynı zamanda bu oyun içinde kilidini açabileceğiniz ve özellikle yeni kamyonları deneyimleyebileceğiniz biroldukça şey olacak.

Truckers of europe 3 apk indir

Etkisinde bırakan bir simülasyon dünyasında gerçekçi kamyon sürüşü
Truckers of Europe 3’te oyuncular, çok çeşitli çevresel unsurlarla uçsuz bucaksız dünyayı keşfedebilecekleri tamamen etkisi altına alan kamyon sürüş simülasyonu oyununa gidecekler. Aynı zamanda, oyunda bir miktar para toplamak için her vakit geçmeniz ve doğru bir halde tamamlamanız gereken görevler olacaktır. Bir çok yere gitmek ve bir çok türde iş almak, oyunculara etkisinde bırakan deneyimler yaşamaları için bol miktarda zaman veren yolculuklar olacak.

Truckers of Europe 3, diğer simülasyon oyunlarının sahip olduğu biroldukça özelliğe haizdir ve bu faktörlere dikkat etmeniz gerekecektir. Spesifik olarak, bir kamyonu sürerken gerçekçi bir his için görüş açısını değiştirebilecek yada bir treyler taşırken ayrıntılı ve hatasız sürüş için kontrolleri ayarlayabileceksiniz. Yani oyunun başlangıcında almış olduğunız görevi tamamlamak için bu kamyonun haiz olduğu tüm işlevlerden yararlanmanız gerekecek.

Para kazanmak için zorlu işleri seçin
Truckers of Europe 3’ü başlattığınızda, aracınızı ve sahip olduğunuz profili, oyunda haiz olduklarınızı listeleyecek şekilde göreceksiniz. Hem de, burası hem de her türlü işi üstleneceğiniz ve garaj yolunda yeni şeyler keşfedeceğiniz yerdir. Bu şartı iyi bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde çekeceğiniz treylerin türünü ve alabileceğiniz para miktarını göreceksiniz. Teslim alındıktan sonra aracınızı römorka sürecek ve HUD’yi belirlenen konuma kadar takip edeceksiniz.

Truckers of europe 3 apk indir

HUD, üçüncü şahıs perspektifinde ayrıntılı bir harita yada sürücü konumunda olduğunuzda kamyonun iç kısmı benzer biçimde çeşitli şekillerde görünecektir. Bu bir simülasyon oyunu olduğundan yakıt deposu yada aldığınız hasar benzer biçimde gerçekçi unsurlar da oyuncuya getiriliyor. Bu iki faktör, oyuncuların ulaşımınızı etkileyen dikkat etmelerini gerektirir. Kimse kamyonunun ve treylerinin yolun ortasında hasar görmesini veya benzininin bitmesini istemez.

Bu oyunu deneyimlediğinizde bir diğer ilginç nokta ise gidebileceğiniz farklı lokasyonlara karşılık gelen işlerin çeşitliliği. Farklı etkisi altına alan ortamlara haiz birçok ülkeyi gezeceksiniz ve yeni unsurlar gördüğünüzde merakınızı gidermenize yardımcı olacak.

Çeşitli araçların kilidini açın ve özelleştirin
Truckers of Europe 3’te kamyon, treyler, sürücü ve garaj gibi özellikler bulacaksınız ve her öğenin ilgilenmeniz gereken bir rolü var. Örneğin, bir kamyon, farklı tasarımlara haiz kamyonların kilidini açmanıza destek verir ve şüphesiz onunla ilgili renk gibi birçok unsuru iyileştirebileceksiniz. Ek olarak, yeni unsurlar eklemek, kamyonun performansını tamamen iyileştirmeyi mümkün kılar ve kazanmanız gereken çok para gerektirir.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

0.44

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get Truckers of Europe 3 on Google Play

Kategori

Games apk

Games

Rapor et

Rapor Et

4.3 Rating (323182 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 21 Ara 2023

Added ownable trailers. Added new custom engine and exhaust sounds.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 323,182
Değerlendirme
4.3
323.1k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap